اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام!
    من وقتي با ايپد٤ ام ميرم توي setting وقتي روي itunes & app store و music و videos ميزنم نه تنها توشون نميره بلكه هم setting ام هنگ ميكنه و رو هر چي ديگه هم ميزنم نميره بايد اون موقع از ستينگ بيام بيرون و برنامرو ببندم و دو باره برم تو ستينگ كه درست شه!
    اگه ميشه لطف كنيد به من بگيد مشكل از كجاست!!؟
    (ورژنمم 7.0.4 است)
    با تشكر
    ویرایش توسط سپهر sp : https://i-phone.ir/forums/member/139314-سپهر-sp در ساعت 28-12-2013, 03:03 PM

نظر

• من تا حالا هرچي پست گذاشتم كسي جوابم را نداده.
      مديران و مسؤولان محترم سايت لطفا رسيدگي كنيد.
      (با تشكر)

نظر

• احتمالا با itunes سینک گنید درست میشه .ماله منم اینجوری بود هنگ هنگ

sent from my sgs9500

نظر

• سلام دوستان با آيپد ٤ ميشه ويديو slow motion گرفت؟؟؟ من برنامه procam2 رو دانلود كردم ولي آيكن مربوط به فيلم برداري صحنه آهسته غير فعاله ؟؟؟لطفآ كمك كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط danyaljan نمایش پست ها
            سلام دوستان با آيپد ٤ ميشه ويديو slow motion گرفت؟؟؟ من برنامه procam2 رو دانلود كردم ولي آيكن مربوط به فيلم برداري صحنه آهسته غير فعاله ؟؟؟لطفآ كمك كنيد
            دوستان منتظر جوابهاتون هستم

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط danyaljan نمایش پست ها
              سلام دوستان با آيپد ٤ ميشه ويديو slow motion گرفت؟؟؟ من برنامه procam2 رو دانلود كردم ولي آيكن مربوط به فيلم برداري صحنه آهسته غير فعاله ؟؟؟لطفآ كمك كنيد
              خير دوست عزيز نميتوانيد آهسته فيلم بردارى كنيد .

نظر

• سلام آيپد به فريم ور ٧.٠.٤ ريستور كردم بعد جيلبرك كردم برنامه ها رو نصب كردم الان هر برنامه اي رو كه ميخوام باز كنم اپل اي دي و پس ميخواد اطلاعات ميدم اخطار ميده نميتونم به اپل استور وصل بشم چيكار كنم؟

نظر

• چرا کسی جواب نمیده تمام برنامه ها اپل ای دی و پسورد میخواد میزنم اما به ایتونز استور وصل نمیشه اکانت رایگان چیز پی ان گیر اوردم تنظیم کردم با اون هم به آیتونز استور کانکت نمیشه چیکار کنم آیپد دستم امانت امروز باید پسش بدم لطفا جواب بدید

نظر

• سلام
                    الان يك مدتى هست كه ايپدم با سيمكارت به اينترنت وصل نميشه.يعنى mtn irancell مياد ولى اون E نمياد.ايراد نرم افزاريى هستش يا سخت افزارى؟راه حلى هم داره؟
                    ممنون.

نظر

• نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
                      سلام
                      الان يك مدتى هست كه ايپدم با سيمكارت به اينترنت وصل نميشه.يعنى mtn irancell مياد ولى اون E نمياد.ايراد نرم افزاريى هستش يا سخت افزارى؟راه حلى هم داره؟
                      ممنون.
                      این از ایرانسل هست!
                      منم این مشکل رو روی ایپد داشتم(رو ایفون تست نکردم چون خطم چیز دیگه هست)که حتی با ریستور هم حل نشد
                      بعد فکر میکردم سخت افزاریه
                      و واسه این مطمئن شم اول رفتم جاهای مختلف(جاهای مختلف تهران)بعد دیدم بعضی جاها کار میکنه !
                      بعد دوباره مجبور شدم یه سیم همراه اول پانچ کنم با اون تست کنم و دیدم با همراه اول قشنگ کار میکنه نت!
                      و به سیم ایرانسل هم دوباره انداحتم اما بازم نت نمیرفت و علامت e نمیومد!
                      این مشکل از سمت ایرانسل هست
                      ویرایش توسط MEHDI_D12 : https://i-phone.ir/forums/member/95297-mehdi_d12 در ساعت 26-01-2014, 03:41 PM
                      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                        این از ایرانسل هست!
                        منم این مشکل رو روی ایپد داشتم(رو ایفون تست نکردم چون خطم چیز دیگه هست)که حتی با ریستور هم حل نشد
                        بعد فکر میکردم سخت افزاریه
                        و واسه این مطمئن شم اول رفتم جاهای مختلف(جاهای مختلف تهران)بعد دیدم بعضی جاها کار میکنه !
                        بعد دوباره مجبور شدم یه سیم همراه اول پانچ کنم با اون تست کنم و دیدم با همراه اول قشنگ کار میکنه نت!
                        و به سیم ایرانسل هم دوباره انداحتم اما بازم نت نمیرفت و علامت e نمیومد!
                        این مشکل از سمت ایرانسل هست
                        ممنون.هيچ راه حلى براى حل كردنش نداره؟

نظر

ممنون.هيچ راه حلى براى حل كردنش نداره؟
                          نه نداره!
                          چون کاری نمیشه کرد وقتی از اپراتور باشه!
                          موفق باشی

نظر

• ممنون
                            یک مشکل دیگه برام پیش اومد!
                            وقتی میخوام با وای فای به مودم خونه وصل شم و رمز رو وارد میکنم چند لحظه مودم تو اون نوار بالا میاد ولی باز خارج میشه و ارتباطش قطع میشه.مشکل از کجاست؟

نظر

• سلام
                              یه مدتیه تو بازی real racing 3 که میرم توی بازی کند عمل میکنه و لگ داره!!ورژن بازی ۱.۵ بود گاها میشد.ولی آخرا بیشتر میشد.بازی رو پاک کردم و ورژن ۲.۰.۱ نصب کردم باز لگ داره و درست بشو نیست!!قبلا روون روون بود خیلی خوب اجرا میشد
                              مشکل چیه؟ چیکار باید بکنم؟

نظر

ممنون
                                یک مشکل دیگه برام پیش اومد!
                                وقتی میخوام با وای فای به مودم خونه وصل شم و رمز رو وارد میکنم چند لحظه مودم تو اون نوار بالا میاد ولی باز خارج میشه و ارتباطش قطع میشه.مشکل از کجاست؟
                                reset network کن
                                مودم رو از اول کانفیگ کن و کشور رو بزار رو united states

نظر

صبر کنید ..
                                X