اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عزیزان من چند سال اندروید دارم X10 قبلشم جاوا داشتم کلا هیچی از ios و itunes و این چیزا سر در نمیارم آیا سایتی چیزی وجود داره که اینحور آموزشها رو از صفر سروع کنه بیاد جلو؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط peyman_07 نمایش پست ها
      عزیزان من چند سال اندروید دارم X10 قبلشم جاوا داشتم کلا هیچی از ios و itunes و این چیزا سر در نمیارم آیا سایتی چیزی وجود داره که اینحور آموزشها رو از صفر سروع کنه بیاد جلو؟؟
      بله همين جا!!
      http://www.i-phone.ir/forums/thread802.html

نظر

• معذرت میخوام انقدر سوال میکنم و از دوستان تشکر میکنم که با سعه صدر پاسخ میدن... فردا میخوام آیپد بخرم بدم پکیج کامل نرم افزاریشو بریزه؟؟؟ یا خودم میتونم بریزم؟؟؟
        اصلا پکیج نرم افزارش چی هست ؟ قیمت 900000 تومان دادن مناسبه؟؟ اگه خودمم میتونم بریزم راهنماییم کنین. ممنونم از همتون.

نظر

معذرت میخوام انقدر سوال میکنم و از دوستان تشکر میکنم که با سعه صدر پاسخ میدن... فردا میخوام آیپد بخرم بدم پکیج کامل نرم افزاریشو بریزه؟؟؟ یا خودم میتونم بریزم؟؟؟
          اصلا پکیج نرم افزارش چی هست ؟ قیمت 900000 تومان دادن مناسبه؟؟ اگه خودمم میتونم بریزم راهنماییم کنین. ممنونم از همتون.
          بهترین کار اینه که خودت بریزی
          کار سختی هم نیست
          اون نرم افزار هایی که اونا میریزن خیلی هاش به درد نخور هستن و فقط دیوایس رو سنگین میکنن
          خودت بریز هم با نحوه نصب نرم افزار اشنا میشی و هم با اپل ایدی خودت نصب میشن
          موفق باشی

نظر

• نوشته اصلی توسط navid 007 نمایش پست ها
            بهترین کار اینه که خودت بریزی
            کار سختی هم نیست
            اون نرم افزار هایی که اونا میریزن خیلی هاش به درد نخور هستن و فقط دیوایس رو سنگین میکنن
            خودت بریز هم با نحوه نصب نرم افزار اشنا میشی و هم با اپل ایدی خودت نصب میشن
            موفق باشی
            ممنون دوست من فقط من اولین مشکلم اینه که نمیدونم چه نرم افزارهایی رو باید بریزم؟؟ لیستی از نرم افزارهای کاربردی وجود داره؟؟

نظر

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

نرم افزار هایی رو بریز که به دردت بخوره
              مثل:
              بازار
              ایراندارو
              ارز
              بارکد اسکنر
              تاپاتالک
              گوگل مپ و ارث
              تراز
              تقویم شمسی
              مسنجر
              دانلود منیجر
              و کلی برنامه دیگه البته اینایی که نوشتم تقریبا کاربردی بودن

نظر

• سلام دوستان ببخشيد سوالي دارم
                به اشتراك كذاري اينترنت سيم كارت در ios 6 & 7 به صورت پيش فرض وجود داره يا بايد برنامه خاصي نصب كرد و يا جيل كرد؟
                منظورم استفاده از اينترنت سيم آيپد روي ديگر دستگاه ها از طريق واي فاي هستش
                ممنون

Send from Xperia p tapatalk 2

نظر

• نوشته اصلی توسط AliZali نمایش پست ها
                  سلام دوستان ببخشيد سوالي دارم
                  به اشتراك كذاري اينترنت سيم كارت در ios 6 & 7 به صورت پيش فرض وجود داره يا بايد برنامه خاصي نصب كرد و يا جيل كرد؟
                  منظورم استفاده از اينترنت سيم آيپد روي ديگر دستگاه ها از طريق واي فاي هستش
                  ممنون

Send from Xperia p tapatalk 2
                  موجوده
                  hotspot را از ستینگ فعال کنید.

نظر

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

نوشته اصلی توسط navid 007 نمایش پست ها
                    نرم افزار هایی رو بریز که به دردت بخوره
                    مثل:
                    بازار
                    ایراندارو
                    ارز
                    بارکد اسکنر
                    تاپاتالک
                    گوگل مپ و ارث
                    تراز
                    تقویم شمسی
                    مسنجر
                    دانلود منیجر
                    و کلی برنامه دیگه البته اینایی که نوشتم تقریبا کاربردی بودن
                    ببخشید بازار همونیه که تو اندروید هست؟؟؟ آخه من که جیلبیریک نیستم اینایی که گفتین تو اپل استور هست؟؟

نظر

• واقعا آیپد نسل پنجم 15 اکتبر میاااد؟؟؟ پیش بینی میکنید با چه قیمتی عرضه بشه؟ آیا تاثیری روی قیمت آیپد 4 داره؟؟

نظر

• دوستان ی سوال فنی داشتم هر اپی که بخوای رو آیپد بریزی باید از طریق آیتونز حتما دانلود کنی نمیشه اپ هایی که فایل exe دارن و یکی بهم داده روی آیپد نصب کنم؟

نظر

• یکی اگه جواب همه سوالامو بده که عالی میشه واقعا!
                          «رم افزاری وجود داره برای خواندن و ویرایش فایلهای word و excel??

نظر

دوستان ی سوال فنی داشتم هر اپی که بخوای رو آیپد بریزی باید از طریق آیتونز حتما دانلود کنی نمیشه اپ هایی که فایل exe دارن و یکی بهم داده روی آیپد نصب کنم؟
                            نميشه برنامه ي با پسفند .exe روش ريخت،اصلا خوده ايپد سيستم عامل ios داره و تحت مك هست،و هر برنامه ي بايد يا از خوده ايپد يا ايتيونز بر اي ايپد دانلود ن نصب بشه،
                            نوشته اصلی توسط peyman_07 نمایش پست ها
                            یکی اگه جواب همه سوالامو بده که عالی میشه واقعا!
                            «رم افزاری وجود داره برای خواندن و ویرایش فایلهای word و excel??
                            برنامه هاي مشابه هست كه كارا ي بهتري داره، مثله نامبر و .... كلا پك ilife همه چي داره.

نظر

• سلام دوستان!
                              من یه آیپد 4 وایفای دارم که هرکاری می کنم داخل map ارور cannot determine your location میده و داخل هیچ برنامه ای هم مکان من رو پیدا نمیکنه! داخل تنظیمات هم location روشنه و حتی یه بار هم تنظیمات location رو ریستور کردم! آیپدم هم یه بار ریستور کردم ولی بازهم درست نشد! حتی با گوشیم وقتی که gps خاموشه به راحتی مکانم رو پیدا میکنه. ios7 دارم و دوستم که آیپد 2وایفای داره و اونم ios7 رو آیپدش نصبه میگه راحت مکانش رو نقشه قابل تشخیصه!!!
                              اگه کمک کنین ممنون میشم! خیلی فوری!!!
                              ویرایش توسط kholina : https://i-phone.ir/forums/member/126409-kholina در ساعت 28-09-2013, 03:10 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط kholina نمایش پست ها
                                سلام دوستان!
                                من یه آیپد 4 وایفای دارم که هرکاری می کنم داخل map ارور cannot determine your location میده و داخل هیچ برنامه ای هم مکان من رو پیدا نمیکنه! داخل تنظیمات هم location روشنه و حتی یه بار هم تنظیمات location رو ریستور کردم! آیپدم هم یه بار ریستور کردم ولی بازهم درست نشد! حتی با گوشیم وقتی که gps خاموشه به راحتی مکانم رو پیدا میکنه. ios7 دارم و دوستم که آیپد 2وایفای داره و اونم ios7 رو آیپدش نصبه میگه راحت مکانش رو نقشه قابل تشخیصه!!!
                                اگه کمک کنین ممنون میشم! خیلی فوری!!!
                                قائدتا چون جی پی اس نداره نمیتونه پیدا کنه
                                به اینترنت وصل هستید؟
                                ویرایش توسط grand123 : https://i-phone.ir/forums/member/21495-grand123 در ساعت 28-09-2013, 03:46 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X