اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام . یکی از دوستان ما یه آیپد داره که بعد از آپدیت به iOS 7 یا بالاتر موقع روشن شدن بعد از اینکه به نت وصل میشه ایمیل و پسوردی رو میخواد که آیپد باهاش سینک شده و انگار تو آیکلود با این ایمیل پسورد ثبت شده آیپد . حالا این دوستمون نه ایمیل یادشه نه پسورد و هیچی (چند وقتی میشد که اصلا با آیپد کار نکرده). حالا من چجوری آیکلود رو بای پس کنم ؟ یه برنامه icloud bypass بود که پولی بود. دوستان راه حلی دارن پیشنهاد بدن ؟
    ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط farad نمایش پست ها
      سلام . یکی از دوستان ما یه آیپد داره که بعد از آپدیت به iOS 7 یا بالاتر موقع روشن شدن بعد از اینکه به نت وصل میشه ایمیل و پسوردی رو میخواد که آیپد باهاش سینک شده و انگار تو آیکلود با این ایمیل پسورد ثبت شده آیپد . حالا این دوستمون نه ایمیل یادشه نه پسورد و هیچی (چند وقتی میشد که اصلا با آیپد کار نکرده). حالا من چجوری آیکلود رو بای پس کنم ؟ یه برنامه icloud bypass بود که پولی بود. دوستان راه حلی دارن پیشنهاد بدن ؟
      ممنون
      باید مبلغ 530 تومان پرداخت کنید یا منتظر ابزار تیم DoulCi باشید

نظر

• سلام من تا همين نيم ساعت پيش يه فيلم از برنامه ي اپارات تو يه خود ايپدم دانلود كردم و براي خواهرم فرستادم اما حدود چن دقيقه ي بعد يهو تمام شماره هاي داخل ايپد پاك شد خود به خود و تو برنامه ي وايبر اسم خواهرم تبديل به شماره شد لطفا خواهش ميكنم كمك كنيد جيلبريك كردم اي او اسم هم هفت و خورده اي است لطفا كمكم كنيد لطفا

نظر

• کشایی که بردن روی 8.1.1 مصرف باطریشون بیشتر نشده؟ برای من خیلی بیشتر از 7.1.2 شده

نظر

• با سلام
            ورژن ای ا اس دستگاه من 6.0.1 میباشد که در هنگام جیلبریک بعد از بوت شدن اولیه این پیغام را میدهد to continue , please unlock your divice and tap the new 'jailbreak' icon. only tap it once . the screen will go black and then return to the home screen و هیچ ایکنی که اسمش جیلبریک باشد در ایپد من مشاهده نگردیده لطفا راهنمایی کنید با تشکر

نظر

• سلام من مدتي ميخوام ايپدمو اپديت كنم ولي هردفعه وسط دانلود ارور ميده به نظرتون چيكاركنم لطفا كمكم كنيد
              ویرایش توسط yasamin78 : https://i-phone.ir/forums/member/134948-yasamin78 در ساعت 18-12-2014, 11:19 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط yasamin78 نمایش پست ها
                سلام من مدتي ميخوام ايپدمو اپديت كنم ولي هردفعه وسط دانلود ارور ميده به نظرتون چيكاركنم لطفا كمكم كنيد
                فریمور رو از انجمن به صورت دستی دانلود کنید

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشید به تک تک دوستان (;
                  من یه مشکلی با شارژر آیپدم دارم
                  من شارژر جدید آیپدم رو یه شش هفت ماه پیش خریدم ولی از یه ماه پیش یه مشکلاتی براش پیش اومده اونم اینه که وقتی کابل شارژ رو به آیپد می زنم صدای شارژ شدنش از خود آیپد در میاد ولی متاسفانه بعد چند دقیقه دیگه دو نوع پیام (This accessory may not be supported) یا (This cable or accessory is not certified and may not work reliably with this iPad) رو صفحه آیپد ظاهر میشه ولی دوباره بعد از چندبار تکرار این کار (حدود۳ بار) آیپد شارژ میشه و دیگه مشکلی براش بوجود نمیاد و کامل شارژ میشه تا اینکه امروز اومدم بزنم به شارژ دیگه شارژ نمیشه وقتی مکان آیپد و شارژش رو تغییر میدم یه صدای شارژی دوباره از آیپد در میاد که داره شارژ میشه ولی بعد دو دقیقه قطع میشه و طبق معمول یکی از همون پیام ها دوباره ظاهر میشه
                  البته ناگفته نمونه که یه کوچولو (خیلی خیلی کم) از روکش شارژر کنده شده
                  امیدوارم دوستان منو راهنمایی کنن

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط Left Hand نمایش پست ها
                    با عرض سلام و خسته نباشید به تک تک دوستان (;
                    من یه مشکلی با شارژر آیپدم دارم
                    من شارژر جدید آیپدم رو یه شش هفت ماه پیش خریدم ولی از یه ماه پیش یه مشکلاتی براش پیش اومده اونم اینه که وقتی کابل شارژ رو به آیپد می زنم صدای شارژ شدنش از خود آیپد در میاد ولی متاسفانه بعد چند دقیقه دیگه دو نوع پیام (This accessory may not be supported) یا (This cable or accessory is not certified and may not work reliably with this iPad) رو صفحه آیپد ظاهر میشه ولی دوباره بعد از چندبار تکرار این کار (حدود۳ بار) آیپد شارژ میشه و دیگه مشکلی براش بوجود نمیاد و کامل شارژ میشه تا اینکه امروز اومدم بزنم به شارژ دیگه شارژ نمیشه وقتی مکان آیپد و شارژش رو تغییر میدم یه صدای شارژی دوباره از آیپد در میاد که داره شارژ میشه ولی بعد دو دقیقه قطع میشه و طبق معمول یکی از همون پیام ها دوباره ظاهر میشه
                    البته ناگفته نمونه که یه کوچولو (خیلی خیلی کم) از روکش شارژر کنده شده
                    امیدوارم دوستان منو راهنمایی کنن

ممنون
                    پیغامی که میده مبنی بر این هست که کابل شارژر شما تقلبی هست. سعی کنید از کابل های اوریجینال برای شارژ استفاده کنید. کابل های تقلبی به باطری دستگاه آسیب وارد میکنه به مرور زمان خیلی طولانی

نظر

• سلام دوستان من آی پد 4 گرفتم . ios 6 داشت آپدیت گردم به ios 8.1.3 . بعد از اون دیگه تو قسمت app stor گزینه install نمیده تو قسمت آپدیت ها هم برنامه هایی که آپدیت جدید دارن میاد ولی گزینه آپدیت نمیده.برنامه هایی که روش ریخه بودم هم نمیتونم پاک کنم و حتی عکس و فیلم هارو نمیشه پاک کرد. تورو خدا راهنماییم کنین دارم دیوونه میشم. مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط solping نمایش پست ها
                        سلام دوستان من آی پد 4 گرفتم . ios 6 داشت آپدیت گردم به ios 8.1.3 . بعد از اون دیگه تو قسمت app stor گزینه install نمیده تو قسمت آپدیت ها هم برنامه هایی که آپدیت جدید دارن میاد ولی گزینه آپدیت نمیده.برنامه هایی که روش ریخه بودم هم نمیتونم پاک کنم و حتی عکس و فیلم هارو نمیشه پاک کرد. تورو خدا راهنماییم کنین دارم دیوونه میشم. مرسی
                        دوست عزیز ریستور کنید

نظر

• سلام
                          من یه ایپد دارم که اررور وصل شدن به ایتیون رو میده
                          وصلش که میکنم ارور میده که اول باید رمز ایپد رو وارد کنم ولی اصلا نمیتونم رمز رو وارد کنم چون نوشته روی صفحه connect to itune
                          پیکار کنم ؟

نظر

• سلام دوستان سوالي داشتم چرا بعضي اوقات نور صفحه ايپدم زياد ميشه و بعد از چند ثانيه دوباره به حالت اولش بر ميگرده ؟

Отправлено с моего iPad используя Tapatalk

نظر

• سلام دوستان چرا ايپد من گاهي اوقات نور صفحه زياد ميشه و بعد از چند ثانيه به حالت اولش باز ميگرد ؟

Отправлено с моего iPad используя Tapatalk

نظر

• سلام و عرض خسته نباشید
                                یه مشکل عجیبی برای ایتونز من پیش اومده و اونم اینه که تا ایپدم رو(نسل چهار) به ایتونز میزنم ارور e8000084 رو میزنه و بعدش انگار نه انگار که ایپد من به ایتونز وصل هستش.کلا نمیشناسه و هیچ نشونی هم از ایپدم تو ایتونز نیست.همه جور راهی امتحان کردم ایتونزمو پاک کردم دوباره نصب کردم وینودزمو عوض کردم اما جواب نداد.ایپدم 8.3 هستش ورژن ایتونزم اخرین ورژنه.میخواستم ببینم راهی برای حل شدن این مشکل عجیب دارید؟
                                سپاس

نظر

صبر کنید ..
                                X