اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط peyman_07 نمایش پست ها
    ايا نرم افزاري وجود داره كه بشه برخي از اپها رو قفل كرد؟؟

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free
    اگر جیلبریک باشید میتونین از برنامه applocker استفاده کنید.این برنامه در cydia موجود می باشد

نظر

• سلام اقا اگه ايپدو بزنم شارژ بعد وستاش از شارژ در بيارم باتريش ضعيف ميشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط milad1998 نمایش پست ها
        سلام اقا اگه ايپدو بزنم شارژ بعد وستاش از شارژ در بيارم باتريش ضعيف ميشه؟
        سلام بله دوست عزيز بهترين حالت شارژ اينكه تا 20% شد بزني به شارژ و وقتي 100% شارژر رو جدا كني
        يا هميشه سعي كن وقتي به شارژ ميزني تا 100% نشده شارژر رو قطع نكي
        از برنامه هايي مثل battrydoctorpro هم استفاده كني خوبه
        موفق باشي

نظر

• با سلام خدمت دوستان عزيز و مديران و... محترم سايت. من ميخواستم بدانم مگه نميگن كه اسكرين يا همون صفحه ي ايپد٤ شيشه اي است!؟ پس من چرا وقتي به آن با ناخن يا انگشتم به آن ميزنم صداي تلق مانند ميدهد !؟
          يك سوال ديگري كه داشتم اين است كه آيا اگر ايپد بيشتر از حد مجازش در شارژ بماند مشكلي دارد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط سپهر sp نمایش پست ها
            با سلام خدمت دوستان عزيز و مديران و... محترم سايت. من ميخواستم بدانم مگه نميگن كه اسكرين يا همون صفحه ي ايپد٤ شيشه اي است!؟ پس من چرا وقتي به آن با ناخن يا انگشتم به آن ميزنم صداي تلق مانند ميدهد !؟
            يك سوال ديگري كه داشتم اين است كه آيا اگر ايپد بيشتر از حد مجازش در شارژ بماند مشكلي دارد؟
            با سلام
            فکر کنم اون لایه محافظتی است که تازه زیر اون هم تاچ قرار داره.

نظر

• با سلام
              یه سئوال داشتم من Ipad4 دارم که ورژن 6.1.3 بود که آپدیت کردم به 7.0.3
              بعد از آپدیت و برگردوندن Backup یکسری از برنامه ها رو بر نمگردونه و Error می دهد
              باید از اول برنامه ها رو دانلود کنم یا که نه راهی هست ؟
              با تشکر
              ویرایش توسط h_hp44 : https://i-phone.ir/forums/member/339-h_hp44 در ساعت 29-10-2013, 09:43 PM

نظر

• با سلام من real racing 3 رو از app store براي ايپد٤ ام كه ios6.1.3 است دانلود كردم٠ اولاش كه بازي ميكردم مشكلي نداشت ولي الان كه بازي ميكنم براي اولين بار ميره تو مرحله اي كه ميخوام بازي كنم ولي وقتي مرحله تمام ميشه و ميخوام كه برم مرحله بعد وقتي روى اون مرحله ميزنم كه بازي كنم يك هو app بسته ميشه و كلا مياد بيرون! ميخواستم بدانم مشكل از كجاست!؟ اعصابمو خورد كرده!!!!!

نظر

• دوستان كسي نيست جواب منو بده!؟. با تشكر

نظر

• من امروز به 6.1.3 آپدیت کردم ولی گویا جیلبرک نمی شود این مدل
                    حالا می خواستم بپرسم آیا راهی وجود داره که بشه نرم افزار رایگان روش نصب کرد،مثلا وایبر
                    >............................

نظر

• نوشته اصلی توسط sajadblog نمایش پست ها
                      من امروز به 6.1.3 آپدیت کردم ولی گویا جیلبرک نمی شود این مدل
                      حالا می خواستم بپرسم آیا راهی وجود داره که بشه نرم افزار رایگان روش نصب کرد،مثلا وایبر
                      >............................
                      بله ميشه،اپل ايدي بسازيد و از اپ استرو وايبر رو بگيريد

نظر

• نوشته اصلی توسط Ho3eyn نمایش پست ها
                        بله ميشه،اپل ايدي بسازيد و از اپ استرو وايبر رو بگيريد
                        مرسی دوست عزیز Line نصب و اکتیو شد ولی Viber اصلا فعال نمیشه.کد که برای شماره نمی فرسته زنگم که میزنه کدشو وارد می کنه میزنه غلط یه بار هم پاک کردم باز ریختم ولی نشد.حالا قلق خاصی داره اکتیو کردن وایبر
                        با تشکر
                        >.......................

نظر

• Auto correct كيبورد رو چطور ميشه غيرفعال كرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Madmazel نمایش پست ها
                            Auto correct كيبورد رو چطور ميشه غيرفعال كرد؟
                            Setting - general - keyboard - auto-correction

نظر

• سلام دوستان،در پی خرید یک تبلت هستم،تا الان هم با آندورید کار کردم،البته یه مدت کمی هم آیفون ۵ داشتم،اما چون هم اطلاعاتم کم بود و هم حافظه 16 بخاطر همین فروختم و برگشتم آندروید والان اچ تی سی وان دارم،اگه به سوالام جواب بدید ممنون میشم،
                              آیا میشه با آیپد ۴ بطور مستقیم از نت فیلم دید?آیا امکان دانلود فایلها رو براحتی داره و بعد دانلود میشه پخش یا نصب کرد?این درسته که نسبت به آندروید محدودیتاش بیشتره?بنظر شما نسخه 4جی اینقدر برتری داره که هزینه بیشتری براش کنم یا نه با همون نسخی وای فای کارا راه میفته?من بازی ،کار با نرم افزارهای عمومی و نگاه کردن فیلم انجام میدم ،
                              شما برای اینکارا واینکه به روزترین نرم افزاروبازیها رو داشته باشیم به لحاظ اقتصادی آیپد۴ رو پیشنهاد میدید یا آیپد مینی
                              البته اینکارا رو بدون جیلبریک کردن میخواستم انجام بدما
                              ویرایش توسط amookochoolo : https://i-phone.ir/forums/member/143231-amookochoolo در ساعت 03-11-2013, 03:40 AM

نظر

• سلام دوستان ببخشید سوالم رو اینجا می پرسم می خواستم یه آیپد 4 بگیرم الان دبی هستم و آیپد ایر هنوز نیومده ایا واستم آیپد ایر بیاد و از ایران بگیرم یا خیلی فرق نمی کنه 2. شنیدم با مدل سیم کارت خورش نمی شه تماس برقرار کرد آیا درسته پس سیم کارت به درد می خوره آیا می شه مثل گوشی باهاش تماس برقرار کرد

نظر

صبر کنید ..
                                X