اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hadi.hdm نمایش پست ها
    ببخشید چه این قدر سوال میکنم اخه اولین بارم
    در ضمن چرا بلوتوث نمیشه با گوشی سونی و اپل ؟ ؟ ؟
    ممنون داداشی
    کلا بلوتوث اپل اینجوریه اگه بخوایید از بلوتوث استفاده کنید باید دستگاهتون رو جیلبریک کنید و بلوتوث رو خریداری کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
      کلا بلوتوث اپل اینجوریه اگه بخوایید از بلوتوث استفاده کنید باید دستگاهتون رو جیلبریک کنید و بلوتوث رو خریداری کنید
      داداش من اصلا
      جیلبریک نمیخوام بکنم .. در ضمن ایپد 4 دارم ولی میخواستم بپرسم هست برم بخرم بدون جیلبریک ؟؟؟؟؟
      لینکشو برام بفرست ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط hadi.hdm نمایش پست ها
        داداش من اصلا
        جیلبریک نمیخوام بکنم .. در ضمن ایپد 4 دارم ولی میخواستم بپرسم هست برم بخرم بدون جیلبریک ؟؟؟؟؟
        لینکشو برام بفرست ممنون

نه نمیشه شما باید جیلبریک کنید قفل نرم افزاری شکسته بشه بعد برنامه بلوتوث رو بخرید که نصب بشه رو ایپدتون در غیر اینصورت هیچ راهی نداره.

نظر

• سلام برنامه های که ازppدانلود میکنی به دو صورت است یک سری کنارش عکس ایپد است یه سری هم عکس ایپد است و هم عکس ایفون میخواستم ببینم سری دومی که عکس دو تاش است روی ایپد به صورت فول اسکرین اجرا میشه یا باید x2بزنیم؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sam007 نمایش پست ها
            سلام برنامه های که ازppدانلود میکنی به دو صورت است یک سری کنارش عکس ایپد است یه سری هم عکس ایپد است و هم عکس ایفون میخواستم ببینم سری دومی که عکس دو تاش است روی ایپد به صورت فول اسکرین اجرا میشه یا باید x2بزنیم؟؟؟؟؟؟؟؟
            بله به اون برنامه ها ميگن برنامه هايUniversal

نظر

• سلام
              با توجه به آمدن ios7 چرا وقتي دكمه update رو تو قسمت general ميزنيم ميگه رو ورژن ٣ ١ ٦ آبديت هست

نظر

• نوشته اصلی توسط mostafa90210 نمایش پست ها
                سلام
                با توجه به آمدن ios7 چرا وقتي دكمه update رو تو قسمت general ميزنيم ميگه رو ورژن ٣ ١ ٦ آبديت هست
                دوست عزيز ios 7 بتا هست و براي برنامه نويسان ارايه مي شه اين ورژن تو پاييز به صورت رسمي ريليز مي شه

Sent from my iPhone

نظر

• سلام خسته نباشید
                  میخواستم بدونم واسه ios 6.1.3 جیلبریک ریلیز شده یا خیر؟
                  برنامه سیبجه رو چطور میشه رواین ios نصب کرد؟
                  وقتی یه برنامه رو روی pc دانلود میشه چطور میشه روی آیپدنصب کرد؟
                  من برنامه رو وقتی داون میکنم با برنامهTongbu Assistant نصب نمیشه و feild میده!

مرسی.

نظر

• خیر ۶.۱.۳ جیلبریک نشده و نخواهد شد. سیبچه هم در نتیجه نصب نمیشه.

برنامه ها رو باید با ایتونز دانلود و نصب کنید. احتمالا برنامه هاتون کرکن که نصب نمیشن.

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همگی
                      من یه آیپد a1460 فروختم که از بخت بد ما وقتی از پک پلمپ باز کردم تو حالت ریکاوری گیر کرده بود
                      متاسفانه آیپد بدون گارانتی هستش وباید خودم درستش کنم
                      دارم فایل فریمورشو دانلود میکنم از سایت
                      سوالم اینکه با ریکاوری از طریق فریمور اصلی که تو سایت قرار داره: iPad 4th Generation Wifi+4G Verizon
                      مشکلم حل میشه یا باید کار دیگم بکنم؟
                      اصلا تاحالا چنین مشکلی دوستان با آیپد پلمپ برخوردند یا نه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                        خیر ۶.۱.۳ جیلبریک نشده و نخواهد شد. سیبچه هم در نتیجه نصب نمیشه.

برنامه ها رو باید با ایتونز دانلود و نصب کنید. احتمالا برنامه هاتون کرکن که نصب نمیشن.
                        ممنون از پاسختون.
                        این که جیلبیریک نخواهدشد یه عیب یه حساب میاد یا خیر؟ایا خریداران این مدل بابت این قضیه متضررشدن؟

مرسی.

نظر

• عزیز اگه قرار باشه جیلبریک بیاد برای ios7 میاد
                          شما میتونین از برنامه های همچون 25pp .tongbu استفاده کنین

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinspeeder نمایش پست ها
                            عزیز اگه قرار باشه جیلبریک بیاد برای ios7 میاد
                            شما میتونین از برنامه های همچون 25pp .tongbu استفاده کنین
                            مممون.
                            آیا ios 6.1.3 به ios 7 آپدیت میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shahram_10 نمایش پست ها
                              مممون.
                              آیا ios 6.1.3 به ios 7 آپدیت میشه؟
                              ایپد ۴ فعلنیا از ساپورت خارج نمیشه.

نظر

• سلام دوستان عزيز
                                تو خريد آيپد کمي تو شک هستم
                                مثلا موندم که نسخه سيم کارت خور رو بخرم يا غير ؟؟؟
                                علتشم اينه که با اين سرعت اينترنتي که ايرانسل يا همراه اول داره اصلا ميرزه که بيشتر هزينه کنم يا خير !!!
                                يکي ديگه از سوالاتم اينه که ميشه از برنامه هايي مثل ويچت يا ... روي آيپدي که سيم کارت نميخوره استفاده کرد ؟؟؟
                                و در آخر هم به نظرتون آيپد رو بهتره که جيلبريک کنم يا خير (چون شنيدم بعد از جيلبريک آيپد هنگ ميکنه کلي اتفاقات ديگه
                                شرمنده که تعداد سوالاتم زياده
                                با تشکر

نظر

صبر کنید ..
                                X