اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط cameronkamyar نمایش پست ها
    کسی لطف نمیکنه پاسخ منو بده؟
    وایبر و wechat بدون مشکل کار میکنن روی آیپد

نظر

• سلام دوستان این مدل
      iPad 4 Wi-Fi + Cellular

فرقش با iPad 4 wifi چی هست؟
      این cellular قضیه اش چی هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط manuel نمایش پست ها
        سلام دوستان این مدل
        iPad 4 Wi-Fi + Cellular

فرقش با iPad 4 wifi چی هست؟
        این cellular قضیه اش چی هست؟
        این مدل اسلات سیم کارت داره ولی مدل Wi-Fi خیر
        و علاوه بر اون امکان استفاده از جی پی اس به صورت آفلاین هم داره
        Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• سلام.چطور میشه فرق آیپد نسل سوم و چهارم رو فهمید؟

نظر

• من یه آیپد سیم خور حریدم.چطوری میتونم مخاطبین سیم کارتمو تو آیپد کپی یا import کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط cameronkamyar نمایش پست ها
              سلام.چطور میشه فرق آیپد نسل سوم و چهارم رو فهمید؟
              خيلي فرق دارند،از ورودي شارژر گرفته تا اير دراپ و غيره

نظر

• دوستان یه سوال فنی من این و که گرفتم به سیستم که وصل میکنم میزه Not Charging ! قضیه چیه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط volta22 نمایش پست ها
                  دوستان یه سوال فنی من این و که گرفتم به سیستم که وصل میکنم میزه Not Charging ! قضیه چیه ؟
                  وقتي به سيستم آيپدو وصل ميكنيد ديگه شاژ مصرف نميكنه و اين رو مينويسه،قضيه اي نيست!

نظر

• من بلاخره آیپدم رو به 7.0.2 ریستور کردم . یه مشکلی که همین اول متوجه شدم اینه که وقتی میخوام wallpaper رو عوض کنم چند ثانیه طول میکشه تا تغییر کنه !!! برای شما هم همینطوره؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ernesto نمایش پست ها
                      من بلاخره آیپدم رو به 7.0.2 ریستور کردم . یه مشکلی که همین اول متوجه شدم اینه که وقتی میخوام wallpaper رو عوض کنم چند ثانیه طول میکشه تا تغییر کنه !!! برای شما هم همینطوره؟؟
                      بله دوست عزيز براى منم همينطوره

نظر

• نوشته اصلی توسط ALI_BraveHeart نمایش پست ها
                        بله دوست عزيز براى منم همينطوره
                        اینکه خیلی ضایعس . دارم پشمون میشم از اینکه اومدم به 7 . ولی تا اینجا فعلا من به جز این مشکل کندی دیگه ای ندیدم .

نظر

• بعد ریستور بدون اینکه بکاپ رو برگردونم یا icloud رو روشن کنم توی آیتیونز حدود 19.5 مگ حجم Documents & Data رو میزنه .این چیه؟ توی usage هم میرم calender,mail.message حجم اشغال کردن . این همه ریستور کردم تا حالا اینجوریشو ندیده بودم. چه کنیم اینو؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ernesto نمایش پست ها
                            بعد ریستور بدون اینکه بکاپ رو برگردونم یا icloud رو روشن کنم توی آیتیونز حدود 19.5 مگ حجم Documents & Data رو میزنه .این چیه؟ توی usage هم میرم calender,mail.message حجم اشغال کردن . این همه ریستور کردم تا حالا اینجوریشو ندیده بودم. چه کنیم اینو؟
                            مسيج حجم پيام هاي سيو شدست،تقويم حجم اونت ها و ميل هم ميل هاي سيو شدست،مشكلي نيست واسه همه همينطوريه

نظر

• نوشته اصلی توسط Ho3eyn نمایش پست ها
                              مسيج حجم پيام هاي سيو شدست،تقويم حجم اونت ها و ميل هم ميل هاي سيو شدست،مشكلي نيست واسه همه همينطوريه
                              مشکل من اینه که من بعد ریستور نه ایونتی ذخیره کردم نه مسیجی. همینکه آیپد اکتیو میشه میرم توی usage میبینم اینا همشون حجم اشغال کردن !

نظر

• سلام دوستان...من میخاستم ابیبد خودم رو به اخرین ورژن ریستور کنم.

اول قبل از اینکه ای تیونز رو به اخرین نسخه ارتقا بدم یه بک-آب گرفتم از اطلاعات ایبد و اونا تحت بوشه ایی بنام apple company قرار گرفت در درایو c...همونجایی که ویندوزم هست.اما بعد از اینکار ای تیونز رو به اخرین نسخه ارتقا دادم.حالا اومدم دیدم چون بک اب هام در درایو سی حدود 18 گیگ جا اشغال کرده اونا رو منتقل کردم به درایور دیگر...ای تیونز جدید رو هم به همون درایور جدید انتقال دادم.االان میخام قبل از ریستور به اخرین ورژن ios7 بک آب هامو که الان در درایو جدید((e)) قرار داره رو برگردونم به ای بدم ولی اصلا گزینه ی restore back up رو فعال نمیبینم انگار که بک ابی وجود نداره...چرا؟بخاطر اینه که به اخرین ورژن ای تیونز ارتقا دادم؟بنابر این چرا هنوز 18 گیگ بک اب رو در درایو e خودم هنوز دارم و چرا ای تیونز از اون مسیر اونا رو نمیشناسه؟

سباس از همکاری گرمتون.

نظر

صبر کنید ..
                                X