اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ..:Alireza:.. نمایش پست ها
    میتونید از itools استفاده کنید :
    iTools

ممنون داداشي

نظر

• نوشته اصلی توسط godman757 نمایش پست ها
      1. یه فیلم با پسوند mkv با حجم 12 گیگ با iFunbox بعد از چند بار کپی کردن کپی شد، الان حجم فایل داخل آیپد هست ولی با هیچ برنامه ای نمیتونم فایل رو ببینم حتی با برنامه iFunbox هم فایل رو نمیتونم ببینم
      2. راهی هست که از طریق وای فای بشه فایل ها رو بدون محدودیت پسوندی داخل آیپد ریخت؟ (تو اندروید چنتا برنامه هست airdroid یا Kies air که این امکان رو میده به اکسس پوینت وصل میشه یه آیپی میده که اونو تو بروزر کامپیوتر وارد میشه و فایل ها رو به راحتی میشه انقال داد)
      3. برنامه برای انتقال فایل از طریق بلوتوس چی هست؟ (آیپد جیلبریک شده)
      4. با Camera kit میشه یک یو اس بی فلش رو بهش متصل کرد و تمام فایل ها رو به راحتی از فلش به آیپد منتقل کرد؟
      سلام دوست من
      واسه مشکل اولت شما کلا از اپ avplayer استفاده کن

نظر

• نوشته اصلی توسط aminhulu نمایش پست ها
        دوستان بي زحمت يه فايل منيجر خوب كه راحت به فايل هات دسترسي داشته باشيو بشه خذف كني و...معرفي كنند .ممنون
        بی شک بهترین فایل منیجر ifile هستش که میتونی از سیدیا نصبش کنی

نظر

• نوشته اصلی توسط godman757 نمایش پست ها
          1. یه فیلم با پسوند mkv با حجم 12 گیگ با iFunbox بعد از چند بار کپی کردن کپی شد، الان حجم فایل داخل آیپد هست ولی با هیچ برنامه ای نمیتونم فایل رو ببینم حتی با برنامه iFunbox هم فایل رو نمیتونم ببینم
          2. راهی هست که از طریق وای فای بشه فایل ها رو بدون محدودیت پسوندی داخل آیپد ریخت؟ (تو اندروید چنتا برنامه هست airdroid یا Kies air که این امکان رو میده به اکسس پوینت وصل میشه یه آیپی میده که اونو تو بروزر کامپیوتر وارد میشه و فایل ها رو به راحتی میشه انقال داد)
          3. برنامه برای انتقال فایل از طریق بلوتوس چی هست؟ (آیپد جیلبریک شده)
          4. با Camera kit میشه یک یو اس بی فلش رو بهش متصل کرد و تمام فایل ها رو به راحتی از فلش به آیپد منتقل کرد؟

دوست خوبم شما با هر برنامه ای که بخوای نمی تونی یه فایل mkv با این حجم رو رو آیپد ببینی
          با av player بیشتر از ۲gb لگ میزنه

واسه سوال دومت یکی از بهترین برنامه ها phone drive هستش که فایل منیجر قوی ای هم داره

با کمرا کانکشن کیت هم میشه این کارو کرد فقط ممکنه بعضی از فلش ها رو نتونه برقشو تامین کنه که با یه آداپتور ۸ هزار تومنی مشکلتون حل میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط arash068 نمایش پست ها
            دوستان سلام
            آیا سایتی مثل m.91.com برای آیپد هم وجود داره ؟
            چون این سایته فقط اپ های ایفون میزاره ولی خیلی کار راه بندازه
            دوست خوبم برنامه های آیپد هم داره
            من خودم av player hd و im pro رو از اونجا گرفتم

نظر

• نوشته اصلی توسط stifler.68t نمایش پست ها
              بی شک بهترین فایل منیجر ifile هستش که میتونی از سیدیا نصبش کنی
              ممنون اقا رضا گل
              فعلا که زیاد از سیدیا سر در نمیارم باید سورس اد کنم یا همینجوری تو سیدیا هست؟
              ممنون

دوستان یه سوال
              من از طریق ایتیونز فقط فایل هایی که مجازه رو میتونم بریزم تو پلی لیستم و بعد رو ایپد
              مثلا یه فایل .mkv و یا .ppt که مال پاورپوینته رو چطوری بریزم؟
              مثل فایل های دیگه درگ می کنم تو پوشه ای که ساختم علامت ضرب در میاد
              ممنون میشم راهنماییم کنید
              سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط aminhulu
                دوستان یه سوال
                من از طریق ایتیونز فقط فایل هایی که مجازه رو میتونم بریزم تو پلی لیستم و بعد رو ایپد
                مثلا یه فایل .mkv و یا .ppt که مال پاورپوینته رو چطوری بریزم؟
                مثل فایل های دیگه درگ می کنم تو پوشه ای که ساختم علامت ضرب در میاد
                ممنون میشم راهنماییم کنید
                سپاس
                این فایل ها رو باید با برنامه های مخصوصش باز کنید ، مثلاً avplayer برای فایل های ویدیویی یا office برای پاور پوینت و ...

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.id نمایش پست ها
                  این فایل ها رو باید با برنامه های مخصوصش باز کنید ، مثلاً avplayer برای فایل های ویدیویی یا office برای پاور پوینت و ...
                  ممنون دوست عزیز اینو میدونم منظورم اینه که چطوری بریزمش تو ایپد با ایتونز؟

نظر

ممنون دوست عزیز اینو میدونم منظورم اینه که چطوری بریزمش تو ایپد با ایتونز؟
                    اگر برنامه هارو نصب دارید ، برید به بخش app آیتونز(مربوط به گوشیتون)
                    پایین صفحه اسم برنامه ها رو میبینید و رو هر کدوم که کلیک کنید گزینه add ظاهر میشه برای اون برنامه و ...

نظر

• اگه ایپد رو جیل بریک کنم خیلی شارژ میگیره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط r3za نمایش پست ها
                        اگه ایپد رو جیل بریک کنم خیلی شارژ میگیره؟
                        تاثیر داره در مصرف باتری ولی زیاد نیست تاثیرش

نظر

ممنون اقا رضا گل
                          فعلا که زیاد از سیدیا سر در نمیارم باید سورس اد کنم یا همینجوری تو سیدیا هست؟
                          ممنون
                          دوست خوبم می تونی از اینجا نصب کنی

http://www.i-phone.ir/forums/thread68172.html

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.id نمایش پست ها
                            اگر برنامه هارو نصب دارید ، برید به بخش app آیتونز(مربوط به گوشیتون)
                            پایین صفحه اسم برنامه ها رو میبینید و رو هر کدوم که کلیک کنید گزینه add ظاهر میشه برای اون برنامه و ...
                            ممنون درست شد فقط یه سوال دیگه ممنون میشم جواب بدید
                            من عکس هایی که با ایتیونز ریختمو چطوری پاک کنم که دیگه تو ایپد نباشه اخه تو منو فوتو تو ایتیونز فقط اد فولدر داره عکسهایی که قبلا ریختیو هر کاری کردم نشون نمیده....

نوشته اصلی توسط stifler.68t نمایش پست ها
                            دوست خوبم می تونی از اینجا نصب کنی

http://www.i-phone.ir/forums/thread68172.html
                            ممنون من از اینجا نصبش کردم
                            iFiles - iPhone Download Center
                            با دب و اینا بلد نیستم چطوری کار کنم اقا رضا
                            فقط نصب که کردم یه سری فولدر خالی بهم نشون میده که پیش فرض نرمافزاره
                            اینجوریه؟
                            نمیشه به فایل هایی که تو ایپد داری دسترسی داشته باشی خذف کنی و ....؟
                            فقط فایل هایی که مستقیم خودت اد کنی تو نرمافزار میخونه و باز می کنه؟
                            این برنامه قابلیت هیدن فایل هارو هم داره؟ یا عوض کردن پسوند هاشونو؟
                            ممنون

نظر

• از تو ستینگ برنامه نمایش فایل های سیستمی و هیدن رو فعال کن
                              تو مسیرها یکم که بچرخی خودت دستت میاد مسیر فایلها کجاست

نظر

• نوشته اصلی توسط stifler.68t نمایش پست ها
                                از تو ستینگ برنامه نمایش فایل های سیستمی و هیدن رو فعال کن
                                تو مسیرها یکم که بچرخی خودت دستت میاد مسیر فایلها کجاست
                                ممنون باهاش کار می کنم ببینم پیدا میکنم داش رضا گل

نظر

صبر کنید ..
                                X