اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• [QUOTE=aminhulu;694120]location service رو on كردي?

بله، حتی قسمت search مپم همین مشکل هست...

نظر

• سلام خدمت همگی دوستان
      من به تازگی یه آیپد نیو 64 گیگ 4g خریدم برام سوالاتی پیش اومده
      اول اینکه آیا امکان داره آیپد من لاک فکتوری باشه؟ از علاالدین خریدم .. اصلا با سیم کارت های اپراتور های ایران کار میکنه؟ مثلا چی پی اس یا اس ام اسی زنگی چیزی؟
      تا به حال هیچ برنامه ای جز free های اپ استور روش نصب نکردم... اگر جیلبریک بشه ممکنه صدمه ببینه یا خراب بشه؟
      هر برنامه ای که نصب میکنم بعد از یه مدت عکسش میره و آیکونش سفید دیده میشه مشکل چیه؟
      بعضی موقع ها حس میکنم دستگاه خیلی داغ میکنه مجبور میشم از تو کاور درش بیارم یکم خنک شه این طبیعیه؟
      ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط sina_alai نمایش پست ها
        سلام خدمت همگی دوستان
        اول اینکه آیا امکان داره آیپد من لاک فکتوری باشه؟ از علاالدین خریدم .. اصلا با سیم کارت های اپراتور های ایران کار میکنه؟ مثلا چی پی اس یا اس ام اسی زنگی چیزی؟
        تا به حال هیچ برنامه ای جز free های اپ استور روش نصب نکردم... اگر جیلبریک بشه ممکنه صدمه ببینه یا خراب بشه؟
        هر برنامه ای که نصب میکنم بعد از یه مدت عکسش میره و آیکونش سفید دیده میشه مشکل چیه؟
        بعضی موقع ها حس میکنم دستگاه خیلی داغ میکنه مجبور میشم از تو کاور درش بیارم یکم خنک شه این طبیعیه؟
        ممنون
        دوست عزيز اين داغ شدن بيش از حد واسه همه نيو ايپد ها هست خيالت راحت

نظر

• نوشته اصلی توسط sina_alai نمایش پست ها
          سلام خدمت همگی دوستان
          ممنون
          سلام

آیپد که لاک و آنلاک نداره. با سیم کارتای ایرانم به خوبی کار می کنه.
          هیچ مشکلی هم با جیل بریک نداره. انقدر CPU ش قویه که افت سرعت هم پیدا نمی کنه.
          من الان آیپد خودم رو بردم روی 5.1.1 . جیلبریک و هیچ مشکلی هم ندارم (البته صرف نظر از AirBlue Sharing که WiFi رو می ترکونه )

یه توصیه هم می کنم، زیاد سخت نگیر. البته درک می کنم هفته اول و ماه اول آدم خیلی به جزئیات توجه می کنه.

نظر

• سلام . اپل ایدی من غیر فعال شده و در حین دانلود از اپ استور ، میگه ریست کن . چیکار کنم من ؟

ممنون

نظر

• ذوستان سلام
              آیپد 4جی 64 گبگ از مشهد خریدم 1670000 (فقط جهت اطلاع)
              الان میخوام جیلبریک کنم
              ورژن 5.1 9b176)
              چکار کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط Abin نمایش پست ها
                ذوستان سلام
                آیپد 4جی 64 گبگ از مشهد خریدم 1670000 (فقط جهت اطلاع)
                الان میخوام جیلبریک کنم
                ورژن 5.1 9b176)
                چکار کنم
                اول به 5.1.1 اپدیت کن از طریق خود دستگاه بعد از تاپیک زیر جیلبریک کن
                http://www.i-phone.ir/forums/thread67588.html

نظر

• نوشته اصلی توسط korosh73 نمایش پست ها
                  سلام . اپل ایدی من غیر فعال شده و در حین دانلود از اپ استور ، میگه ریست کن . چیکار کنم من ؟

ممنون
                  بايد پسورد رو عوض كنيد.. كه براي اين كار بزنيد reset بعد ميره تو safari بعد by email رو بزنيد.بعد يه ايميل ميده كه حاوي لينكه كه پسورد جديد رو ميزني .
                  ویرایش توسط i-majd : https://i-phone.ir/forums/member/30008-i-majd در ساعت 13-06-2012, 10:51 PM

نظر

• سلام . دوستان شما با چه برنامه ایی فیلم های 1080P MKV رو پخش میکنید ؟؟؟؟

من با آخرین ورژن AV PLAYER و BUZZ PLAYER تست کردم هر دو لگ میزنن ؟؟؟ برای شما هم همین طوره؟؟؟

درسته که Air blue Sharing به wifi دستگاه آسیب میرسونه ؟؟؟ البته نسخه اصل رو میگم نه کرک شده !!!

شما با ایرانسل سرعت بیشتری دارین یا همراه اول ؟؟؟

مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط hormozan نمایش پست ها
                      سلام . دوستان شما با چه برنامه ایی فیلم های 1080P MKV رو پخش میکنید ؟؟؟؟

من با آخرین ورژن AV PLAYER و BUZZ PLAYER تست کردم هر دو لگ میزنن ؟؟؟ برای شما هم همین طوره؟؟؟

درسته که Air blue Sharing به wifi دستگاه آسیب میرسونه ؟؟؟ البته نسخه اصل رو میگم نه کرک شده !!!

شما با ایرانسل سرعت بیشتری دارین یا همراه اول ؟؟؟

مرسی
                      نسخه اصلی airblue هیچ اسیبی نمیرسونه دوست من .

نظر

• سلام بردوستاني كه ايپد جديد دارم به نظرتون يه ايفون 4s32Gدارم ارزششو داره بفروشم يه ايپد جديد بگيرم ؟
                        به اين خاطر اينجا سوال كردم چون همه ي دوستان ايپد دارن وبا كم و كيفش با خبرن

نظر

• نوشته اصلی توسط isalman نمایش پست ها
                          سلام بردوستاني كه ايپد جديد دارم به نظرتون يه ايفون 4s32gدارم ارزششو داره بفروشم يه ايپد جديد بگيرم ؟
                          بسته به نیاز خودت داره
                          من به شخصه چون ایفون گوشی دومم بود و اکثر کارام با گوشی دیگه انجام میشد
                          و فقط از ایفون برای بازی و مرور وب و ... استفاده میکردم رفتم سراغ ایپد جدید و ایفونم رو فروختم!
                          نیازسنجی کن برای خودت ببین با آیپدچی بدست میاری که با ایفون نداری !

نظر

• نوشته اصلی توسط sinaaboozari نمایش پست ها
                            بسته به نیاز خودت داره
                            من به شخصه چون ایفون گوشی دومم بود و اکثر کارام با گوشی دیگه انجام میشد
                            و فقط از ایفون برای بازی و مرور وب و ... استفاده میکردم رفتم سراغ ایپد جدید و ایفونم رو فروختم!
                            نیازسنجی کن برای خودت ببین با آیپدچی بدست میاری که با ایفون نداری !
                            الان كه فروختي ايپد گرفتي كمبود ايفونو احساس نميكني؟
                            يااينكه بهتر راضيت ميكنه اخه من ميترسم ايفونمو بفروشم ايپد بخرم بعد وسوسه ي ايفون بشم تاحالا ايپد نداشتم

نظر

• نوشته اصلی توسط ..:alireza:.. نمایش پست ها
                              نسخه اصلی airblue هیچ اسیبی نمیرسونه دوست من .
                              مرسی . با بلوتوس ورژن 4 که روی آیپد هست سازگاره ؟

در مورد چیزایی که توی پست قبل گفتم نظری نداری ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط isalman نمایش پست ها
                                سلام بردوستاني كه ايپد جديد دارم به نظرتون يه ايفون 4s32gدارم ارزششو داره بفروشم يه ايپد جديد بگيرم ؟
                                دوست عزيز اگه با سايز و وزن ايپد مشكل نداري حتما ايپد بگير

نظر

صبر کنید ..
                                X