اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان این آیکلود چرا این سیستمی هستش!من با آیفونم عکس میگیرم.بعد آیکلود هم آیفونم هم آیپدم روشنه و فتو استریم هم روشنه.ولی عکسی که با آیفون میگیرم نمیاد رو آیپدم!نمیدونم چرا این سیستمیه؟!

نظر

• به یکی از دوستانم گفتم یه نیو آیپد از آمریکا برام بیاره فقط سوالم اینه که مدل WIFI + 4G بدون مشکل اینجا کار میکنه چون Carrier ها آمریکایین مشکلی با سیم کارت اینجا نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط dadbeh نمایش پست ها
        به یکی از دوستانم گفتم یه نیو آیپد از آمریکا برام بیاره فقط سوالم اینه که مدل wifi + 4g بدون مشکل اینجا کار میکنه چون carrier ها آمریکایین مشکلی با سیم کارت اینجا نداره
        جواب میده نگران نباش

نظر

• نوشته اصلی توسط Dadbeh نمایش پست ها
          به یکی از دوستانم گفتم یه نیو آیپد از آمریکا برام بیاره فقط سوالم اینه که مدل WIFI + 4G بدون مشکل اینجا کار میکنه چون Carrier ها آمریکایین مشکلی با سیم کارت اینجا نداره
          سلام . بله کار میکنه فقط اگر از ایرنسل یا همراه اول استفاده کنید حداکثر میتونید از edge استفاده کنید ! اگه تهران یا کرج هستین رایتل که 3g هست !

نظر

• نوشته اصلی توسط ihossein نمایش پست ها
            دوستان این آیکلود چرا این سیستمی هستش!من با آیفونم عکس میگیرم.بعد آیکلود هم آیفونم هم آیپدم روشنه و فتو استریم هم روشنه.ولی عکسی که با آیفون میگیرم نمیاد رو آیپدم!نمیدونم چرا این سیستمیه؟!
            اگه ۴اس داری عکس هاش حدود ۴ مگ میشه
            اینترنت درست درمون داری؟

نظر

• نوشته اصلی توسط f0x نمایش پست ها
              اگه ۴اس داری عکس هاش حدود ۴ مگ میشه
              اینترنت درست درمون داری؟
              بله دارم.آیفونم هم 4 اس هستش.ولی خوب میگم عکس هام نمیره رو آیپد!

نظر

بله دارم.آیفونم هم 4 اس هستش.ولی خوب میگم عکس هام نمیره رو آیپد!
                برعکس ش رو تست کردی
                یعنی با آیپد بگیری ببینی به آیفون میاد؟
                در ضمن در خودِ آیفون به پوشه استریم میره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط f0x نمایش پست ها
                  برعکس ش رو تست کردی
                  یعنی با آیپد بگیری ببینی به آیفون میاد؟
                  در ضمن در خودِ آیفون به پوشه استریم میره؟
                  نه با آیپد امتحان نکردم.ولی با ایفون کلی عکس داشتم کلا یه دونه اش رو انتقال داد به فتو استریم آیپد!بله میبره.

نظر

نه با آیپد امتحان نکردم.ولی با ایفون کلی عکس داشتم کلا یه دونه اش رو انتقال داد به فتو استریم آیپد!بله میبره.
                    برعکس ش رو هم امتحان کن
                    در ضمن عکس های پس از روشن کردن فوتو استریم فقط منتقل میشن و قبل از اون منتقل نمیشه

نظر

• سلام امروز یه ایپد جدید خریدم راستش چون هیچ گزینه ای از مدل تو ایپد نیست شک کردم که ایپد 2 هست یا 3 از کجا می تونم تشخیص بدم دوستان

نظر

• از چك كردن سريال تو گوگل
                        از سيري ديكتيشن كه پايين كيبورد مياد
                        ورژنش هم حتما ٥.١ يا ٥.١.١

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• بچه ها به نظرتون قیمت ایپد بازم پایین میاد؟ ال دیجیتال یه روز در میون داره ایپد نیو هاشو 20 تومن کاهش میده

نظر

• نوشته اصلی توسط aminhulu نمایش پست ها
                            بچه ها به نظرتون قیمت ایپد بازم پایین میاد؟ ال دیجیتال یه روز در میون داره ایپد نیو هاشو 20 تومن کاهش میده
                            سلام دوست من .
                            ببین ، اگه میخوای یه چیزی بگیری که باهاش حال کنی و استافده کنی ، بگیرش بره و گر نه به خوای هر روز منتظر باشی ارزون تر بشه ، خب هر روز هم چیزای جدید تر میاد .

نظر

• نه داداش از ائناش نیستم که صبر کنم مفت بشه بخرم
                              واسه این گفتم که بودجم کمه اما پول ایپد 2 رو دارم ... گفتم 1 هفته ای صبر کنم پایین میاد یا سعی کنم پول جور بشه و بگیرم
                              ====================
                              راستی دوسنی که نیو ایپد گرفتن یه سوال داشتم
                              بدون جیل(که هنوز نیومده) میشه فایل های پی دی اف و پاور پوینت رو نگاه کرد؟ روش نرم افزار افیس هست؟
                              یا باید پولی بخری؟

نظر

• آقا aminhulu من هم مثل شما هستم منتظرم ارزون تر شه بگیرمش بهت پیشنهاد میکنم بعد از مذارکرات 5+1 بگیری (البته ریسکه ولی اگه هسته ای بودن ایران رو قبول کنن دلار بطور وحشتناکی میاد پایین حتی پیش بینی شده اوایل خرداد ماه دلار آزاد تا 1300 تومن هم کمتر شه البته شاید این اتفاقا بر عکس بشه )
                                بستگی به تو داره که میخوای رسک کنی یا نه
                                ولی من منتظر میمونم تا دلار و درهم ارزونتر شه برم یدونه از دبی بگیرم
                                یا حق

نظر

صبر کنید ..
                                X