اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• منم شنیدم جریان ایم مذاکرات رو اما معلوم نیست چه خبر میشه یه روز بالاست یه روز پایین
    از یه طرفی هم احتیاج دارم بهش واسه کارای دانشگاه و ....

نظر

• سلام پی دی اف رو میشه ولی کلا افیس رو نمیشه

نظر

• با درود
        کسی از دوستان خبر نداره جیلبریک ورژن 5.1 اومده یا کی میاد؟
        با تشکر

نظر

• واسه نيو آيپد كه هنوز نيومده
          اما مثه اينكه تو كنفرانس چند روز ديگه هكرا كه به ميزبانى مايكروسافت و چند شركت ديگه برگذار ميشه قراره ارايه شه •͜•

نظر

• جدی میگید؟
            مطمئنید که نمیشه پاورپوین رو ورد باز کرد روش؟
            روی ایپد 2 چی؟( اون باید جیل بشه یا بدون جیل هم میشه؟)
            ممنون

نظر

• شما اگه فايلتونو از رو نت بارگيرى كنيد ميتونيد مشاهده كنيد اما ويرايش نميشه •͜•

نظر

• نه نیازی به ویرایش ندارم
                یعنی نشون میده دیگه؟
                چرا باید از روی نت باشه؟
                یعنی هر بار که بخوام یه فایل پاور پوینو نگاه کنم باید برم از نت بازش کنم؟
                نمیشه سیو کرد ؟
                ممنون

نظر

• نه سيو كه نميشه
                  يعنى كجا اصن سيو بشه ؟
                  برنامه رايگان ميتونى بريزى كه
                  يا ميتونى برنمامه هاى كرك شده رو ساين كنى و بدون جيلبريك نصب كنى
                  تو همين فروم فك كنم آقا ايمان اين كارو ميتونين براتون انجام بدن

نظر

• مثلا با اين برنامه ميتونى فايلاتونو سيو هم بكنى و ببينى
                    رايگان هم هست •͜•

SlideShark: PowerPoint Presentations on the iPad for iPad on the iTunes App Store

نظر

• نوشته اصلی توسط korosh73 نمایش پست ها
                      سلام پی دی اف رو میشه ولی کلا افیس رو نمیشه
                      دوست عزیز چرا اطلاعات غلط میدهید.
                      هم فایلهای Word و هم فایل های Power Point در ایپد با برنامه های Page و Keynote قابل نمایش هستند. حتی به جرات میگم که تعدادی از افکت های خاص هم برای پاور پویینت در برنامه Keynote است که در برنامه مشابه مایکروسافت موجود نیست.
                      شما یادت باشه که همیشه به اپل اعتماد کنی. چون این شرکت فکر همه چی و همه جا رو میکنه.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• نوشته اصلی توسط arianat نمایش پست ها
                        هم فایلهای Word و هم فایل های Power Point در ایپد با برنامه های Page و Keynote قابل نمایش هستند. حتی به جرات میگم که تعدادی از افکت های خاص هم برای پاور پویینت در برنامه Keynote است که در برنامه مشابه مایکروسافت موجود نیست.
                        شما یادت باشه که همیشه به اپل اعتماد کنی. چون این شرکت فکر همه چی و همه جا رو میکنه.

در ضمن شما با این برنامه ها هم قادر به ساخت هم ویرایش و هم نمایش فایل های افیس هستید.

نظر

• نوشته اصلی توسط stifler.68t نمایش پست ها
                          مثلا با اين برنامه ميتونى فايلاتونو سيو هم بكنى و ببينى
                          رايگان هم هست •͜•

slideshark: Powerpoint presentations on the ipad for ipad on the itunes app store
                          ممنون لطف کردید
                          سپاس

نظر

هم فایلهای word و هم فایل های power point در ایپد با برنامه های page و keynote قابل نمایش هستند. حتی به جرات میگم که تعدادی از افکت های خاص هم برای پاور پویینت در برنامه keynote است که در برنامه مشابه مایکروسافت موجود نیست.

Sent from my ipad using tapatalk hd
                            دست درد نکنه اقا ممنون
                            راستش یکم شک کردم قبل خرید نکنه نمیشه و این حرفها
                            لطف کردید

نظر

هم فایلهای word و هم فایل های power point در ایپد با برنامه های page و keynote قابل نمایش هستند. حتی به جرات میگم که تعدادی از افکت های خاص هم برای پاور پویینت در برنامه keynote است که در برنامه مشابه مایکروسافت موجود نیست.

Sent from my ipad using tapatalk hd
                              اینا رو میدونم. اون دوستمون گفت بدون جلبریک ، منم منظورم این بود که به صورت رایگان نمیشه .

نظر

• نوشته اصلی توسط korosh73 نمایش پست ها
                                اینا رو میدونم. اون دوستمون گفت بدون جلبریک ، منم منظورم این بود که به صورت رایگان نمیشه .
                                چرا میتونه رایگان هم بگیره.
                                یه سایت هست که برنامه های اسپانسری میده که دانلود کنی و در ازاش به شما امتیاز میده.
                                بعد یهسری برنامه ها هستند که امتیازاشون با هم فرق دارند و این ۲ برنامه هم جزوشون هستند و فکر کنم که ۲۶۰۰ امتیاز میخوان.
                                شما با دانلود برنامه های اسپانسری که اکثرا حجم زیر ۲۰ مگ دارن و بسا کمتر میتونید امتیاز جمع کنید و این برنامه هایپولی مورد نظرتون رو رایگان دریافت کنید. با معرفی این سایت به دوستانتان هم ۱۰۰ امتیاز میگیرید.
                                من ۲ هفته ای حدود ۳۵۰۰ امتیاز جمع کردم.
                                اسم سایتشم فکر کنم این بود.
                                freemyapps.com

نظر

صبر کنید ..
                                X