اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط aminhulu نمایش پست ها
    یعنی اگه بخوام ایپد 2 بخرم فرقی بین at& t و varizon هست؟
    بله دوست عزيز ٣ جي مناسب براي ايران كه سيم كارت بخوره at&t
    ورايزون در آيپد ٢ تنها قابليت واي فاي داره

نظر

• نوشته اصلی توسط iHossein نمایش پست ها
      دوستان چند تا سوال داشتم

اول ار همه اینکه آیا تاپیکی هست که برنامه و بازی هایی که برای صفحه نمایش و گرافیک بالای ایپد جدید بهینه سازی شده باشند و حجمشون بالا رفته باشه رو معرفی کنه که بدونیم کدوم هستند؟

بعد اینکه من یه سری موزیک ویدئو رو ایتیونز دارم چطور میتونم پاکشون کنم کلا و از نو موزیک ویدئو بریزم رو آیتیونز و بعد به آیپد جدید منتقل کنم؟

و یه نکته دیگه اینکه با توجه به اینکه من آیفون دارم اشکال نداره از شارژر ایفون واسه آیپد استفاده کنم یا نمیشه؟در مورد پورت یو اس بی چی؟اونم باید حتما مال خود ایپد باشه؟و اینکه شارز اولیه چقدر باید بزنیم شارژ آیپد جدید رو؟

ممنون
      دوستان کسی نبود پاسخ بده؟

نظر

• با سلام
        دوستان من به يه مشكلي برخوردم ومطمنم راه حل داره اما لطف كنين كمكم كنيد
        توي نرم افزار سافاري گزينه دانلود رو پيدا نمي كنم چون نيو ايپد هم هست فعلا بايد نركافزاراش رو بخرم
        ميشه راهنماييم كنين

نظر

• نوشته اصلی توسط bafi نمایش پست ها
          با سلام
          توي نرم افزار سافاري گزينه دانلود رو پيدا نمي كنم چون نيو ايپد هم هست فعلا بايد نركافزاراش رو بخرم
          ميشه راهنماييم كنين
          مگه اصلاً سافاری دانلود داره که پیداش کنی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط F0X نمایش پست ها
            مگه اصلاً سافاری دانلود داره که پیداش کنی؟
            سافاری فاقد امکان دانلود مگر پس از جیلبرک و نصب توییک لازم
            برنامه دانلود در اپ استور فراوونه
            می تونی از جستجوگرهایی که امکان دانلود دارن نظیر mercury استفاده کنی

Sent from my ASHF@Phone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط bafi نمایش پست ها
              با سلام
              ميشه راهنماييم كنين
              سافاری فاقد امکان دانلود مگر پس از جیلبرک و نصب توییک لازم <br />
              برنامه دانلود در اپ استور فراوونه <br />
              می تونی از جستجوگرهایی که امکان دانلود دارن نظیر mercury استفاده کنی<br />

Sent from my ASHF@Phone using Tapatalk

نظر

• دوستان من از ديشب ديگه نميتونم با apple id ام sing in بشم و پيغام cant connect to itunestore رو ٨

نظر

• راستی دوستان این اپل ایدی رو کجا میشه درست کرد؟ از طریق سایت یا باید با خود ایپد به نت وصل شد؟
                  ممنون میشم لینکشو بدید اگه داره

نظر

• باید با آیتونز بسازی

نظر

• نوشته اصلی توسط hgh نمایش پست ها
                      دوستان من از ديشب ديگه نميتونم با apple id ام sing in بشم و پيغام cant connect to itunestore رو ٨
                      يه مقداري مشكل پيدا كرده از v*n استفاده كن

نظر

دوستان چند تا سوال داشتم

اول ار همه اینکه آیا تاپیکی هست که برنامه و بازی هایی که برای صفحه نمایش و گرافیک بالای ایپد جدید بهینه سازی شده باشند و حجمشون بالا رفته باشه رو معرفی کنه که بدونیم کدوم هستند؟

بعد اینکه من یه سری موزیک ویدئو رو ایتیونز دارم چطور میتونم پاکشون کنم کلا و از نو موزیک ویدئو بریزم رو آیتیونز و بعد به آیپد جدید منتقل کنم؟

و یه نکته دیگه اینکه با توجه به اینکه من آیفون دارم اشکال نداره از شارژر ایفون واسه آیپد استفاده کنم یا نمیشه؟در مورد پورت یو اس بی چی؟اونم باید حتما مال خود ایپد باشه؟و اینکه شارز اولیه چقدر باید بزنیم شارژ آیپد جدید رو؟

ممنون
                        خوب یکی هم جواب مارو بده خوب آخه!

نظر

خوب یکی هم جواب مارو بده خوب آخه!
                          اپل استور قسمتي جديد گذاشته به اسم apps for new ipad اونجارو يه سر بزن
                          هرچي ام از ايتونز مي خواي پاك كني خيلي راحت ميتوني انتخاب كني پاكش كني بعدم ميتوني با drag & drop فايلهاي جديد به library اضافه كني
                          از هر شارژرم براي دستگاه خودش استفاده كن چون امپر و ولتاژشون فرق داره

نظر

• نوشته اصلی توسط xavier نمایش پست ها
                            اپل استور قسمتي جديد گذاشته به اسم apps for new ipad اونجارو يه سر بزن
                            هرچي ام از ايتونز مي خواي پاك كني خيلي راحت ميتوني انتخاب كني پاكش كني بعدم ميتوني با drag & drop فايلهاي جديد به library اضافه كني
                            از هر شارژرم براي دستگاه خودش استفاده كن چون امپر و ولتاژشون فرق داره
                            خیلی خیلی ممنون دوست عزیز بایت پاسختون.ببخشید این انتخاب و پاک کردن رو میشه یه خورده توضیح بدین و اینکه اون قسمتی که مخصوص اپ های آیپد جدید هستن تو کدوم قسمت آیتیونز هستند؟بازم ممنون

نظر

• يكي از عمده تفاوتهاي آيپد نيو با آيپد ٢ ساپورت اكثر اپهاي آيفون با كيفيت بالاست كه در آيپد ٢ بندرت شاهد چنين كيفيتي بوديم

نظر

خیلی خیلی ممنون دوست عزیز بایت پاسختون.ببخشید این انتخاب و پاک کردن رو میشه یه خورده توضیح بدین و اینکه اون قسمتی که مخصوص اپ های آیپد جدید هستن تو کدوم قسمت آیتیونز هستند؟بازم ممنون
                                برای پاک کردن از itunes از منوی سمت چپ library رو میبینید که زیر مجموعه هاش music, video ,... هستن. برای پاک کردن مثلا یه فایل موزیک از library قسمت music رو انتخاب کن فایلهای موزیکی که به itunes اضافه کردی اونجا نمایش داده میشه حالا روی هر فایلی که می خوای پاکش کنی کلیک راست کن و delete رو بزن پاک میشه
                                اپ های new ipad هم در قسمت itunes store میتونی ببینی

نظر

صبر کنید ..
                                X