اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
    ممنون از دوستان
    دو نظر کاملا متفاوت
    در منزل و محل کار متوجه منظورتون شدم به عبارتی چون محل قرار گیری اون اکسس پوینت قبلا مشخص شده ایپد میتونه محلتون را تشخیص بده و روی نقشه مشخص کنه
    حالا سوال اینه در حرکت وقتی به wifi hotspot گوشی وصل هست چی میشه
    راستش این تفاوت هزینه برام خیلی مهمه
    چون باید بین ۶۴ سلولار یا ۱۲۸ وای فای یکی را انتخاب کنم که قیمتشون تقریبا مشابه هست.

Sent from my iPhone 5 (IOS 7.0.3)
    ببینید این مورد چیزی نیست که کس دیگری جز خودتون بتونه بهش پاسخ بده، چون شرایط شما رو کسی دقیق نمیدونه، ولی خود من بودم یکم گذشت می کردم ولی سلولار رو تهیه میکردم. بالاخره یه جا آدم ممکنه گیر کنه آیفونش شارژ نداشته باشه، دستگاه خودش مستقل کار کنه خیلی بهتره و همچنین باتری هر دو دستگاه بهتر دووم میارند

نظر

دوستانی که تهیه کردند
      به نظرتون ارزش داره ipad4 4g را بدم یک ipad air 4g بگیرم ؟

تفاوت هاش خیلی محسوسه ؟!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط amoali نمایش پست ها
        دوستانی که تهیه کردند
        به نظرتون ارزش داره ipad4 4g را بدم یک ipad air 4g بگیرم ؟

تفاوت هاش خیلی محسوسه ؟!!!!
        تفاوت هاشون هم در ظاهر هم در عمل اینقدر زیاد هست که قطعا ارزش داره

نظر

سلام دوستان من امشب از دیجی کالا یه ایپد ایر 64گیگ سیمکارت خور خاکستری سفارش دادم !!فردا میرسه دستم!!به نظرتون اشتباه کردم ؟؟خیلی بین 32گیگ و 64 گیگش دو دل بودم اخرش ریسک کردم و 64گیگ سیمکارتخور گرفتم!!راستی دوستان اونطور که سایت ifixit ایپد ایر رو باز کرده بود صفحه اش ساخت شرکت LG بود !خدا کنه مال منم الجی باشه چون ال سی دی های شارپ نصب شده بر روی ایپد مینی 2 مشکلاتی داشتن!!به نظر شما همه ی ایپد ایرها الجی هستن؟چقدر احتمالش هست که موجودی انبار دیجی کالا از batch اول تولیدی ایپد ایر باشه که صفحشون الجی بوده؟

نظر

64 خیلی بهتره. بازیا و برنامه های اپل دیگه خیلی سنگین شدن و 16 که هیچی 32 هم دیگه سخت جواب میده بخصوص اینکه فضای در دسترسش 27 گیگ بیشتر نیست( البته عددشو خیلی مطمئن نیستم ولی همین حدوداس)
            اینکه میگن مشکل داشته و ال بوده و بل بوده یک در صد هزاره و گنده اش میکنن خیالتون راحت مشکلی شما رو تهدید نمیکنه. مبارکتون هم باشه

نظر

مرسی دوست عزیز!!امروز از دیجی تماس گرفتن گفتن فردا ساعت 1الی 4 ظهر دستم میرسه!بی صبرانه منتظرشم!!فقط من دستگاه رو قبل ازتحویل گزفتن چطور چک کنم که ببینم پلمپ اصلی شرکته اپل هستش!!و همینطور شارژر دستگاه رو چطور اصلی بودنش رو تشخیص بدم!و مسیله ی بعدی اینکه برچسب ال سی دس برای ایر هنوز نیومده من از بر چسب ایپد 2 میتونم استفاده کنم!؟چون یه دونه زاپاسی دارم!راستی دوستان کیا ایپد ایر خریدن ؟بیان اینجا از اطلاعاتشون استفاده کنیم
              ویرایش توسط rainysky50 : https://i-phone.ir/forums/member/709-rainysky50 در ساعت 19-11-2013, 06:07 PM

نظر

نوشته اصلی توسط rainysky50 نمایش پست ها
                مرسی دوست عزیز!!امروز از دیجی تماس گرفتن گفتن فردا ساعت 1الی 4 ظهر دستم میرسه!بی صبرانه منتظرشم!!فقط من دستگاه رو قبل ازتحویل گزفتن چطور چک کنم که ببینم پلمپ اصلی شرکته اپل هستش!!و همینطور شارژر دستگاه رو چطور اصلی بودنش رو تشخیص بدم!و مسیله ی بعدی اینکه برچسب ال سی دس برای ایر هنوز نیومده من از بر چسب ایپد 2 میتونم استفاده کنم!؟چون یه دونه زاپاسی دارم!راستی دوستان کیا ایپد ایر خریدن ؟بیان اینجا از اطلاعاتشون استفاده کنیم
                مبارک باشه اگر قبلا آیپد داشته اید ازدیدن وکارکردن با آیپد ایر شگفت زده خواهید شد

نظر

اگه از دیجی کالا خریدی خیالت راحت. گرونتر میده ولی دست به چیزیش نمیزنه.
                  راستی من تو سایتش دیدم 64 نداشت

نظر

نوشته اصلی توسط amir_clk500 نمایش پست ها
                    اگه از دیجی کالا خریدی خیالت راحت. گرونتر میده ولی دست به چیزیش نمیزنه.
                    راستی من تو سایتش دیدم 64 نداشت
                    Apple iPad Air 4G - 64GB - تبلت اپل آی پد ایر 4 جی - 64 گیگابایت

نظر

آها من دنبال wifi بودم زده بود بزودی..اشتباه از من بود ببخشید.

نظر

حرفتون درسته صد در صد سایت دی جی کالا مطمینه! من که شخصا اصلا ریسک نمیکنم گوشی و تبلتمو از بازار مستقیما بخرم چون ریسکش زیاده! راستی الان کف قیمت ایر 64 سیمکارتخور تو بازار چنده؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
                          سلام دوستان
                          بنظرتون اگه بخوام ایپد ۲ مدل 3g را بدم یک ایر ۶۴ یا ۱۲۸ بگیرم 4g بخرم یا wifi
                          اخه اصلا سیمکارت خور بودنش بدردم نمیخوره هر وقت لازم باشه از wifi hotspot iphone استفاده میکنم
                          اما از google map و سایر نقشه ها روی ایپد استفاده میکنم و چون wifi جی پی اس نداره دو دلم
                          فقط جی پی اس ارزش ۱۳۰ دلار اختلاف را داره؟

Sent from my iPhone 5 (IOS 7.0.3)
                          دوست عزیز اگه وایفای بخری میتونی از دستگاه xgps استفاده کنی سرچ کنی مدلاش میاد دو مدل داره مدل اولیش با بلوتوث به یه دستگاه وصل میشه سرعت جی پی اسش بی نظیره تا 10 ساعت ه دوام باطری داره برای کارای خیلی حرفه ای ازش استفاده میشه میتونی توس سایت امازون هم نظراتو در موردش بخونی...
                          من که خودم برای صرفه جویی در هزینه مدل وایفای معمولی رو میگیرم هم سبک تره هم پول الکی نمیدم

نظر

نوشته اصلی توسط ali.phd71 نمایش پست ها
                            دوست عزیز اگه وایفای بخری میتونی از دستگاه xgps استفاده کنی سرچ کنی مدلاش میاد دو مدل داره مدل اولیش با بلوتوث به یه دستگاه وصل میشه سرعت جی پی اسش بی نظیره تا 10 ساعت ه دوام باطری داره برای کارای خیلی حرفه ای ازش استفاده میشه میتونی توس سایت امازون هم نظراتو در موردش بخونی...
                            من که خودم برای صرفه جویی در هزینه مدل وایفای معمولی رو میگیرم هم سبک تره هم پول الکی نمیدم
                            ازنظر وزن که تفاوتی ندارند
                            Apple — iPad — Compare iPad models.

نظر

اقا من واسه برچسب محافظ ال سی دی چیکارچکنمممممم!!!و بعد اینکه اسمارت کاور ایپد 4 به ایر میخوره یا مال ایر فرق میکنهه

نظر

سلام دوستان
                                وقت بخیر

چطور میتونم روی آیپد ایر کیبرد فارسی داشته باشم ؟

ممنونم

نظر

صبر کنید ..
                                X