اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من قبلش xperia z tablet داشتم ولی اخیرا آیپد ایر گرفتم.فوق العادست .۳۲ وایفای گرفتم .دوستان سوالی داشتند منم در خدمتم

نظر

• سلام. من نيوآيپد داشتم كه سال گذشته به علت سنگينى و گرماى بيش از حد كه موجب تعريق دست ميشد فروختم دوستان بفرمايند كه مشكلات فوق رو داره يا نه؟

Sent by ASHF@

نظر

• نوشته اصلی توسط ashfa نمایش پست ها
        سلام. من نيوآيپد داشتم كه سال گذشته به علت سنگينى و گرماى بيش از حد كه موجب تعريق دست ميشد فروختم دوستان بفرمايند كه مشكلات فوق رو داره يا نه؟

Sent by ASHF@
        تقريبا ميتونم بگم اصلا گرم نميشه (خيلي كم اتفاق ميوفته)،داغ شدن كه بماند،
        سنگيني هم كه اصلا حرفشو نزن ، با مدل هاي قديمي قابل مقايسه نيست

Sent from my iPad Air using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط ashfa نمایش پست ها
          سلام. من نيوآيپد داشتم كه سال گذشته به علت سنگينى و گرماى بيش از حد كه موجب تعريق دست ميشد فروختم دوستان بفرمايند كه مشكلات فوق رو داره يا نه؟

Sent by ASHF@
          اصلا اين مشكلات رو نداره،در مورد سنگيني كه خيلي بهتر شده. در مورد داغ كردن هم وقتي بازي سنگين روش اجرا مي كنم يكم داغ ميشه وگرنه در حالت عادي اين اتفاق نميفته

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• بچه ها کسی ایپدو برده به ۷.۱ بتا؟سرعت افزایش چشمگیری داشته؟

نظر

• دوستان كاور چي پيشنهاد مي كنن؟
              در حدود ١٥٠ اينا كه هم رو و هم پشت رو بپوشونه!
              اورجينالش رو ديدم ولي خيلي خيلي گرونه! ٣٠٠ به بالا!

نظر

• من این مدل را طبقه دوم پایتخت گرفتم 60 هزار تومان و خوبه
                فقط سریعتر بگیر تا آسیب ندیده

نظر

• سلام دوستان یه ویدیو پلیر خوب می خوام که رایگان هم باشه که زیر نویس و بیشتر فرمتها رو اجرا کنه در ضمن یونی کد هم داشته باشه ممنون می شم راهنمایی کنید
                  ویرایش توسط saeed bigdeli : https://i-phone.ir/forums/member/143417-saeed-bigdeli در ساعت 13-12-2013, 02:59 AM

نظر

• اصلا و ابدا سنگين نيست خيالتون راحت
                    من الان يك هفتس از ايران خارج شدم لپتاپم رو يكبار روشن نكردم و همه كارم با ايپد اير! فوق العاده عاشقشم فقط ايكاش ٦٤ ميگرفتم الان ٢ گيگ بيشتر خالي ندارم و دستم اصلا به پاك كردن خوب نميره و اذيت ميشم يكم

من خودم شخصا نه به كيس اعتقاد دارم نه برچسب ال سي دي
                    كيس باعث ميشه حس خاص اپلي كه تو دست احساس ميشه احساس نشه! و برچسب ال سي دي حتي گرونتريناش تو تصوير تاثير ميذاره. فقط يه كيف خريدم ٧٠ تومن كه واسه ايپداي قديميه ولي خيلي ابر توش داره و از ارتفاع ٢٠ متري هم بيفته هيچيش نميشه

نظر

• دوستان سلام

من دیروز آیپد ایر خریدم 64 گیگ و 4g و مشکی

سوال هام زیاده امیدوارم از دستم خسته نشید یا اجازتون دونه دونه میپرسم ... بنده هم برای اولین بار محصولات آپل رو دارم تجربه میکنم پس ببخشید اگر مبتدی هستم

1- شارژ اولیه این دستگاه چجوریه ؟ یعنی اول که از جعبه در میارم باهاش کار کنم تا برسه به 1% مثلا بعد بزارم تا آخر 100% شارژ شه و قطعش کنم یا بزارم دستگاه کامل خاموش شه بعد بزنمش تو شارژ
                      یا اینکه اصلا از جعبه در آوردم بزارمش به شارژ تا برسه به 100% ؟؟؟؟

2- صفحه آیپد ایر شنیدم ضد خش هست آیا نیاز به لیبل روی صفحه اش داره ؟

3- اگر بخوام از این لیبل ها بخرم مدل های زیادیش در علائدین هست با قیمت های مختلف از کجا بفهمم کدوم بهتره و اصله ؟ ( مثلا هم شفاف تر هست و هم خط نمی یوفته و هم جای انگشت روش نمیمونه )

4- دیدم در پاساژ پایتخت هر لیبل رو 100 هزار تومن میدن اما در علائدین دونه 15 تومن !!! آیا بین این لیبل ها تفاوتی هست ؟

5- اسمارت کیس اصلا در بازار هست ؟ و اگر هست اصل اش چه برندی هست و از کجا بفهم ام که اصله چون اونم نزدیک 300 تومن قیمت داره ...

6- آیا از این اسمارت کیس مدل دیگه ایش هم هست که هم جنس اش عالی باشه هم اسمارت باشه و از همه مهم تر بشه باهاش پایه ی محکمی برای آیپد درست کرد وقتی رو میز میزارید به صورتی که آیپد تا جای ممکن به زاویه 90 درجه نزدیک بشه

7- دستگاه آیپد رو حتما آپدیت کنم یا بخاطر بحث جیلبریک آینده به ورژن های جدید آپدیت نکنم ؟

8- آیا این که پارت نامبرش مال کجا باشه مهمه ؟ مثلا پارت نامبر آمریکا بهتر از مکزیک هست ؟

9- پر سرعت ترین سیم کارت برای آیپد چی هست ؟ ( مثلا رایتل بنظرتون بهتر از بقیه هست ؟ )

10- آیا بدون جیلبریک هم می تونم تمام بازی ها و برنامه هایی رو که می خوام بریزم ؟ ( با برنامه هایی مثلا pp 25 و Tongbu ؟

11- اگر می خوام از برنامه هایی مثل pp 25 و Tongbu استفاده کنم اصلا نباید به آیتیون دستگاه رو وصل کنم درسته ؟

12 - موزیک و فیلم رو بدون آیتیونز میشه با برنامه های بالا منتقل کرد ؟

یک دنیا ممنون بابت پاسخ های کاملتون به سوالاتم
                      ویرایش توسط doose.man83 : https://i-phone.ir/forums/member/86721-doose-man83 در ساعت 13-12-2013, 02:44 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط amoali نمایش پست ها
                        من این مدل را طبقه دوم پایتخت گرفتم 60 هزار تومان و خوبه
                        فقط سریعتر بگیر تا آسیب ندیده

اسم مدلش رو مي شه بگي؟
                        اخه تهران نيستم،بايد تو نت دنبالش بگردم

نظر

• سلام دوستان من هر فیلمی می ریزم روی آیپدم با برنامه avplayer باز می کنم ولی مشکل سابتایتل داره و فارسی رو چرت و پرت نشون می ده ممنون می شم راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط doose.man83 نمایش پست ها
                            دوستان سلام

من دیروز آیپد ایر خریدم 64 گیگ و 4g و مشکی

سوال هام زیاده امیدوارم از دستم خسته نشید یا اجازتون دونه دونه میپرسم ... بنده هم برای اولین بار محصولات آپل رو دارم تجربه میکنم پس ببخشید اگر مبتدی هستم

1- شارژ اولیه این دستگاه چجوریه ؟ یعنی اول که از جعبه در میارم باهاش کار کنم تا برسه به 1% مثلا بعد بزارم تا آخر 100% شارژ شه و قطعش کنم یا بزارم دستگاه کامل خاموش شه بعد بزنمش تو شارژ
                            یا اینکه اصلا از جعبه در آوردم بزارمش به شارژ تا برسه به 100% ؟؟؟؟

2- صفحه آیپد ایر شنیدم ضد خش هست آیا نیاز به لیبل روی صفحه اش داره ؟

3- اگر بخوام از این لیبل ها بخرم مدل های زیادیش در علائدین هست با قیمت های مختلف از کجا بفهمم کدوم بهتره و اصله ؟ ( مثلا هم شفاف تر هست و هم خط نمی یوفته و هم جای انگشت روش نمیمونه )

4- دیدم در پاساژ پایتخت هر لیبل رو 100 هزار تومن میدن اما در علائدین دونه 15 تومن !!! آیا بین این لیبل ها تفاوتی هست ؟

5- اسمارت کیس اصلا در بازار هست ؟ و اگر هست اصل اش چه برندی هست و از کجا بفهم ام که اصله چون اونم نزدیک 300 تومن قیمت داره ...

6- آیا از این اسمارت کیس مدل دیگه ایش هم هست که هم جنس اش عالی باشه هم اسمارت باشه و از همه مهم تر بشه باهاش پایه ی محکمی برای آیپد درست کرد وقتی رو میز میزارید به صورتی که آیپد تا جای ممکن به زاویه 90 درجه نزدیک بشه

7- دستگاه آیپد رو حتما آپدیت کنم یا بخاطر بحث جیلبریک آینده به ورژن های جدید آپدیت نکنم ؟

8- آیا این که پارت نامبرش مال کجا باشه مهمه ؟ مثلا پارت نامبر آمریکا بهتر از مکزیک هست ؟

9- پر سرعت ترین سیم کارت برای آیپد چی هست ؟ ( مثلا رایتل بنظرتون بهتر از بقیه هست ؟ )

10- آیا بدون جیلبریک هم می تونم تمام بازی ها و برنامه هایی رو که می خوام بریزم ؟ ( با برنامه هایی مثلا pp 25 و Tongbu ؟

11- اگر می خوام از برنامه هایی مثل pp 25 و Tongbu استفاده کنم اصلا نباید به آیتیون دستگاه رو وصل کنم درسته ؟

12 - موزیک و فیلم رو بدون آیتیونز میشه با برنامه های بالا منتقل کرد ؟

یک دنیا ممنون بابت پاسخ های کاملتون به سوالاتم
                            سلام دوست عزیز من به چند تا از سوالاتت جواب میدم

۱-خیلی فرقی نداره اول بزنی فول شارژ بشه بعد استفاده کنی یا بگذاری کامل باطری تخلیه بشه بعد فول شارژ کنی، مهم اینه که یکبار بگذاری باتری فول و سپس کامل تخلیه بشه تا باتری کالبیره بشه ، و بهتره ماهی یکبار هم اینکار را تکرار کنی.
                            ۲. من تا الان روی هیچ ایدیوایسی محافظ صفحه نگذاشتم هیچ موردی هم براش پیش نیومده. البته به شرط اینکه استفاده عادی داشته باشی
                            مثلا در کیف با اشیای تیز مانند کلید و ... نگذاری.
                            ۵. اسمارت کیس در پایتخت با حدود قیمت ۳۰۰ تومن هست اما شخصا اسمارت کاور را ترجیح میدم
                            هم کمتر در سنگین کردنش تاثیر داره هم هر وقت نخوام در لحظه از ایپد جداش میکنم.
                            ۸. روی ایپد پارت نامبر زیاد مهم نیست بجز پارت نامبر بعضی از کشورهای عربی که متاسفانه فیستایم روش کار نمیکنه.
                            ۹. اگر اونجایی که هستید رایتل پوشش داره مسلما بهتره.

Sent from my iPad Air (IOS 7.0.4)

نظر

• دوستان 4 تا سوال دیگم دارم :

1- این لیبل های محافظ صفحه نمایش اگر از این ارزون ها بخرم که میدن 10 15 تومن آسیبی به صفحه نمیرسونه ( می خوام 100 تومن پول لیبل ندم خدایی چون فرقشونم نمیدونم میترسم همون 15 تومنی علائدین رو 100 تومن تو پایتخت بهم بندازن )

2- اسمارت کاور ارزون تر مثلا 100 تومنی بگیرم مارک متفرقه به صفحه نمایش دستگاه آسیبی نمیزنه چون وزنش احتمالا سنگین تره نسبت به اسمارت کاور اصلی اپل ؟

3- اگر برند ارزون و خوبی تو تهران سراغ دارید برای اسمارت کاور یا حتی لیبل محافظ صفحه نمایش ممنون میشم بفرمایید

4- اگر مغازه ای هم می شناسید که منصف هست و جنس اورجینال میده ممنون میشم در پیغام خصوصی بهم خبر بدید

منتظر کمک شما عزیزان هستم

نظر

• فرق 10-15تومنی با گرونتر ها در اینه که اولا زیر نور خورشید یه موج و هاله نوری میفته توش بعد اینکه بعد از یه مدت استفاده تمام برچسب پر از خط و خش میشه
                                ولی مثلا شما یه هزینه کنی برچسب خوب بگیری این مشکلات رو نداری
                                تو دید و شفافیت گوشی هم بسته به جنسش تاثیر میزاره...ولی خب 10-15تومنیهایی هم هستن که کیفیت نمایش خوبی دارن ولی اون قضیه خط و خش تو همه شون صادق هست

اسمارت کاور و کیس متفرقه تاثیری ندارن فقط باید مراقب باشید چون بعضیهاشون بعد از اینکه یه مدت بهاشون کار کنید اگه جنسشون خشک باشه یا پلاستیک اضافه داشته باشن تو قالبشون دستگاهرو خط میندازن

بنظرم یکم صبر کنید تا پای برندهای درست حاسبی مثل اوزاکی و... باز بشه...هنوز چیز خاصی واسه آیپد ایر تو ایران نیومده

نظر

صبر کنید ..
                                X