اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط b_shahri نمایش پست ها
    سلام ميخوام برنامه هاي آيفون رو آيپد نصب كنم مشكل رزوليشن برنامه ها رو چيكاركنم لطفا راهنمايي كنيد

sent from my iphone using tapatalk
    به صورت اتوماتیک رزولوشن درست میشه. نه مثل اپلیکیشن های اصل آی پد. اما تا حدودی درست میشه و یه 1x-2x گوشه تصویر ظاهر میشه

نظر

• ميدونم اما كيفيت مياد پايين نميشه كاريش كرد؟ با آپديت اپليكيشن حل نميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط b_shahri نمایش پست ها
        ميدونم اما كيفيت مياد پايين نميشه كاريش كرد؟ با آپديت اپليكيشن حل نميشه

نه دوست عزیز قرار بود با این مسائل حل بشه که دیگه اپلیکیشن هارو جدا واسه آیفون و آیپد درست نمیکردن

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط b_shahri نمایش پست ها
        ميدونم اما كيفيت مياد پايين نميشه كاريش كرد؟ با آپديت اپليكيشن حل نميشه

نه دوست عزیز قرار بود با این مسائل حل بشه که دیگه اپلیکیشن هارو جدا واسه آیفون و آیپد درست نمیکردن

نظر

• زنده باشي

نظر

• 2 تا سوال: میشه فلش به آیپدم وصل کنم و پی دی اف های داخل فلش رو بخونم؟
            2-برچسب برای پشت آیپد در ایران وجود داره؟یا مثلا یه چیزی شبیه بامپر آیفون برای آیپد هست در ایران؟آخه گذشته از قیمت بالای اسمارت کاور واقعا خیلی آیپد با اسمارت کاور بدجور میشه..!
            درباره ی اکانت دولپر یه نفر برام توضیح بده که اگه بخرمش می تونم برنامه های پولی رو فری دانلود کنم؟

نظر

• بريد به آيپد راي بديد خيلي حياتيه
              http://gsm.ir/news/show/22536/مرحله+...ای+دهید

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.ali.ali.ali نمایش پست ها
                2 تا سوال: میشه فلش به آیپدم وصل کنم و پی دی اف های داخل فلش رو بخونم؟
                2-برچسب برای پشت آیپد در ایران وجود داره؟یا مثلا یه چیزی شبیه بامپر آیفون برای آیپد هست در ایران؟آخه گذشته از قیمت بالای اسمارت کاور واقعا خیلی آیپد با اسمارت کاور بدجور میشه..!
                درباره ی اکانت دولپر یه نفر برام توضیح بده که اگه بخرمش می تونم برنامه های پولی رو فری دانلود کنم؟
                در مورد سوال اول تون اطلاع زیادی ندارم، میذارم سایر دوستان راهنمایی کنن

در مورد سوال دوم، برچسب پشت آیپد فکر نمیکنم موجود باشه. اما میتونید از کیف های متنوعی که موجود هست استفاده کنید... در رنگ ها و مدل های مختلف

اکانت دولوپر، برای برنامه نویس ها هست. به وسیله اون میتونن برنامه هاشون رو داخل اپ استور قرار بدن، یا فرمورهای بتا رو دانلود کنن. واسه خرید برنامه های پولی، باید گیفت کارت تهیه کنید.

نظر

• دوستان کسی آیپد ایرشو جیلبرک کرده؟ راضی هستین یا نه؟

نظر

2 تا سوال: میشه فلش به آیپدم وصل کنم و پی دی اف های داخل فلش رو بخونم؟
                    DashDrive Air AE800 Wireless HDD and power bank_Mobile Accessories_ADATA Technology
                    من هم usb flash برای ای پد ديدم و هم هارد ٢.٥ اينچ،
                    البته هم این هارد هم اون usb flash از اپلیکیشن خودشون برای انتقال اطلاعات استفاده میکنند
                    اون usb flash که من دیدم فقط قابلیت read داشت و write انجام نمی داد. اونم فقط یه سری فرمت های خاص و رایج که اپل به رسمیت می شناسه كه البته pdf هم شاملشون مي شد
                    البته در مورد این هارد یه بدی که وجود داره اینه که باتری ایپد نمیتونه توانشو برقشو تامین کنه، البته خودش باتری داره که فکر نمی کنم مدت زیادی دووم بیاره
                    اگر توجه کرده باشید هارد های اکسترنالى که با فرمت fat و NTFS تحت ویندوز پیکربندی شوند در سیستم عامل مک فقط قابلیت read دارن

نظر

• دوستان
                      آيپد ايرم رو ios 7.0.4
                      مشكلي كه دارم اينكه ٠٠٠ يه وقتايي نميتونم از برنامه آپ استور خود آيپد استفاده كنم
                      رو سرچ همين طور ميگرده و چيزي نشون نميده ولي با كروم ميشه صفحه باز كرد
                      اما كاري كه ميكنم ٠٠٠ ميبندمش دستگاه رو خاموش روشن ميكنم درست ميشه
                      اگر خاموشم نكنم يه مدت كه ولش كنم خودش درست ميشه
                      اين مشكل شما هم هست؟ ممكنه با آپديت حل بشه؟

نظر

• دوستان راهی هست برای کسایی که جیلبرک نیستند غیر از زدن دکمه هوم بتونن برنامه یا بازی رو ببندند؟

نظر

دوستان راهی هست برای کسایی که جیلبرک نیستند غیر از زدن دکمه هوم بتونن برنامه یا بازی رو ببندند؟
                          5 تا انگشت تون رو بذارید روی صفحه و جمع کنید. ( البته اگه Multi Tasking Gestures فعال باشه )

یا Assistive Touch رو روشن کنید و از اون استفاده کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                            5 تا انگشت تون رو بذارید روی صفحه و جمع کنید. ( البته اگه Multi Tasking Gestures فعال باشه )

یا Assistive Touch رو روشن کنید و از اون استفاده کنید.
                            Assistive Touch رو نتونستم پیدا کنم کجاس؟

نظر

Assistive Touch رو نتونستم پیدا کنم کجاس؟
                              Settings > General > Accessibility > PHYSICAL & MOTOR > Assistive Touch > On

نظر

• دوستان برای کسایی که جیلبرک نیستند بهترین برنامه برای باز کردن فایل های زیپ چیه؟برای دانلود کردن فایل زیپ چی؟
                                برای انتقال پی دی اف به آیپد بهترین و راحت ترین روش چیه؟
                                ویرایش توسط ali.ali.ali.ali : https://i-phone.ir/forums/member/145192-ali-ali-ali-ali در ساعت 06-01-2014, 02:39 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X