اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

سلام دوستان من بالاخره ۱۲۸ وای فای خریدم فرق ۶۴ با ۱۲۸ فقط ۱۵۰ تومان بود منم دیدم ۱۵۰ اضافه مسلما ارزش ۶۴ گیگ اضافه را داره
    این زردی که میگید جای خاصی از صفحه هست؟
    پارت نامبر من zpa هست

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
      سلام دوستان من بالاخره ۱۲۸ وای فای خریدم فرق ۶۴ با ۱۲۸ فقط ۱۵۰ تومان بود منم دیدم ۱۵۰ اضافه مسلما ارزش ۶۴ گیگ اضافه را داره
      این زردی که میگید جای خاصی از صفحه هست؟
      پارت نامبر من zpa هست

Sent from my iPad using Tapatalk
      دودل كردي من رو شما!
      الان منم نميدونم ٦٤ سلولار بخرم يا ١٢٨ وايفاي
      من معتاد اينترنتم و بايد هميشه اينترنت پيشم باشه
      ٣جي رايتل هم پدر شارژ ايفون رو در مياره
      به خاطر همون ميترسم واي فاي بگيرم و اينترنت ايفون رو شير كنم كه اون وقتم ايفون حاموش ميشه،داغ ميكنه،no sim ارور ميده
      ولي از يك طرف ديگه ١٢٨ وايفاي با اختلاف ١٥٠ تومني...
      چيكار كنم؟
      من چند ساعت مداوم ميتونم از واي فاي ايپد استفاده كنم؟
      چند ساعت با ٣جي،يا ٤جي؟

Sent from my iPhone
      ویرایش توسط Googler10 : https://i-phone.ir/forums/member/135352-googler10 در ساعت 05-12-2013, 11:21 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها
        دودل كردي من رو شما!
        الان منم نميدونم ٦٤ سلولار بخرم يا ١٢٨ وايفاي
        من معتاد اينترنتم و بايد هميشه اينترنت پيشم باشه
        ٣جي رايتل هم پدر شارژ ايفون رو در مياره
        به خاطر همون ميترسم واي فاي بگيرم و اينترنت ايفون رو شير كنم كه اون وقتم ايفون حاموش ميشه،داغ ميكنه،no sim ارور ميده
        ولي از يك طرف ديگه ١٢٨ وايفاي با اختلاف ١٥٠ تومني...
        چيكار كنم؟
        من چند ساعت مداوم ميتونم از واي فاي ايپد استفاده كنم؟
        چند ساعت با ٣جي،يا ٤جي؟

Sent from my iPhone
        شما به كاربردت نگاه كن. اصلاً بگو قيمت ١٢٨ با ٦٤ فرقش ده تومنه. وقتي برات ماربرد نداره چرا بايد پول اضافي بدي. وقتي تري جي و اينترنت لازم داري چرا ميخاي بري واي فاي بخري؟
        من خودم آيپد بك رو رفتم واي فاي ٣٢ خريدم. هميشهحسرت خوردم كه چرا تري جي نخريدم. واسه همين آيپد بعديم رو ١٦ سيم كارت خريدم كه خيلي راضي تر بودم. چون استفاده اصليم اينترنت و برنامه هاي سوسال بود. نه ذخيره كردن كلي فيلم و آهنگي كه سالي يه بار هم نميرم سراغش

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان قیمت ها چرا اینقدر پرت شدن؟!
          نمی خوام اسم سایت بیارم ولی ۳۰۰ کشیده رو وای فای ۶۴!
          جالبه که ۳۲ سیم کارت خور باید از ۶۴ وای فای گرونتر باشه که ارزونتره!
          این دوستمونم که ۱۲۸ وای فای رو ۲۴۰۰ خرین! یعنی قیمت درست درستش
          دوستمون اگه ممکن باشه به من بگه ۱۲۸ رو از کجا اون قیمت خریده چون می خوام هفته بعد بیام تهران

نظر

• الن قيمت ١٢٨ وايفاي و ٦٤ سلولار چنده؟
            اسمارت كيس و كاور چي؟

Sent from my iPhone

نظر

• لطفا" دوستان قیمت اسمارت کیس را هم بگویند. /باتشکر

نظر

• اسمارت کیس تو پایتخت ۳۰۰ قیمت دادن
                کسی قیمت اسمارت کاور را داره؟

Sent from my iPhone 5 (IOS 7.0.3)

نظر

• من ط۲ پایتخت خریدم
                  فقط هم همونجا ۱۲۸ وای فای داشت همه 4g داشتن

نظر

• دوستان يه سوال داشتم البته مربوط به آيپدر اير فقط نميشه
                    چون تا حالا آيپد نداشتم ميخوام بخرم ولي يه چيزي ميخوام بدونم ,چون يه 200 تايي برنامه اوجينال خريدم اين چند ساله الان ميخوام آيپد بگيرم و تو استفاده مشترك از برنامه هاش موندم
                    مثلا يكيش اين :

https://itunes.apple.com/us/app/id295430577?mt=8

من اين رو براي آيفون دانلود كردم واستفاده ميكنم ولي تو ديوايس هاي سازگار نوشته كه آيفون و آيپد هم كار ميكنه !

در حالي كه واسه آيپد هم ورژن خودش هستش : https://itunes.apple.com/us/app/id363486802?mt=8

حالا اگه من اين ورژن مخصوص آيپد رو نخرم و از همين كه تو آيتونز هم نوشته واسه جفتشون كار ميكنه استفاده كنم چجوري ميشه ؟ منظورم اينه كه گرافيك تو آيپد پايين مياد ؟ يا چي؟ چون خيلي برنامه هام اين شرايط رو دارن

ممنون كه جواب ميدين

نظر

• سلام دوستان همینطور که میدونید من خیلی وقته مونده بودم سلولار بخرم یا وای فای
                      حالا عللی که وای فای را انتخاب کردم اینجا میگم تا دوستانی که نیازهای مشابه دارن بتونن استفاده کنن
                      من قبلا ایپد ۲ سلولار ۳۲ گیگ داشتم
                      در کل این مدت عملا هیچ نیازی به راه اندازی سیمکارت نداشتم چون همیشه روی سیمکارت گوشیم بسته اینترنت داشتم و طبیعتا به صرفه بود از همان استفاده کنم لذا ایپد را با هات اسپات به ایفون یا گلکسی وصل میکردم.
                      تنها خوبیه سلولار برام داشتن جی پی اس بود که در سفرها ببینم کجای نقشه هستم یا اگر هم در منزل محل کار و ... نقشه را باز کنم محل دقیقم را نشون بده و در نقشه ببینم از چه مسیری باید برم و مصافت و ... چقدره.
                      اما از اونجایی که ایپد را بیشتر بخاطر ارشیو عکسهام و اپلیکیشن های مختلف استفاده میکنم خیلی سریع این ۳۲ گیگ پر شد و همیشه با کمبود جا مواجه بودم اینه که فضا برام خیلی مهمتر بود
                      اینه که به حداقل ۶۴ گیگ فضا نیاز داشتم
                      در بازار ۶۴ سلولار ۲۶۵۰ و ۱۲۸ سلولار ۳۱۰۰ و ۶۴ وای فای ۲۲۵۰ (بدون چونه) اما وقتی ۱۲۸ وای فای ۲۴۰۰ گیر اوردم دیدم نسبت به ۶۴ سلولار هم ۱۵۰ کمتر میدم هم ۶۴ گیگ بیشتر خواهم داشت که واقعا کم فضایی نیست. از طرفی در مقایسه یا ۱۲۸ سلولار ۷۰۰ تومان باید اضافه میدادم که کم عددی نبود و اصلا ارزششو نداره.
                      الان هم کاملا ازش راضم با همان اتصال به اینترنت ایفون به راحتی موقعیتم را تشخیص میده و هیچ مشکلی از این نظر نداره اما در sygic در حال حرکت لحظه به لحظه موقعیت اپدیت نمیشه که بتونی از نویگیشن سایجیک در حال حرکت استفاده کنی (تقریبا هر ۳۰ ثانیه اپدیت میکنه) از طرفی کاملا هم دقیق نیست و ممکنه شما رو در خیابانی که چسبیده به جایی که رانندگی میکنید نشون بده
                      لذا تنها ایرادی که داره نویگیشن لحظه به لحظه نداره که اصلا مورد نیاز من در ایپد نیست و من از ایفون برای این موضوع استفاده میکنم.

Sent from my iPad Air (IOS 7.0.4)

نظر

• نمیدانم که جای نوشتن این قایسه اینجاست یاخیر ولی با اجازه مدیران عزیز تجربه کارکرد با دومدل آیپید و دو تبلت درجه 1 اندروییدی را با دوستان درمیان میگذارم.
                        من پس از فروش New Ipad به سراغ خرید تبلت Nexus7 هم رفتم که چون تحت نظر گوگل تولید میشود همواره در رده مطرح ترین تبلت های اندروییدی محسوب میشود , قیمت و ساپورت نرم افزاری از محاسن این تبلت محسوب میشوند اما کارکرد افتضاح باتری و همچنین و کیفیت ضعیف صفحه نمایش (ظاهرا" در نسخه 2013 این مشکل رفع شده) نقاط منفی قابل ذکر این تبلت می باشند.
                        وجود همین ایرادها باعث شد من تب7 را با یک Note8 تعویض کنم , سرعت نوت8 بسیار بالاتر بود - کیفیت صفحه نمایش درمقایه با تب7 فوق العاده بود ولی متاسفانه ضعف باتری در این تبلت هم وجود دارد ضمن اینکه از ساپورت نرم افزاری هم برای این مدل خبری نیست و هنوز ورژن اندرویید نوت8 نسخه 4.2.2 است درحالیکه تب7 به نسخه 4.4 (کیت کت) ارتقا یافته.
                        یک مورد ضعف هم که در تمام دستگاه های اندروییدی به چشم می آید اینست که بدلیل کاربرد سخت افزارهای مختلف با قدرتهای متفاوت دست تولیدکنندگان نرم افزار تاحدود زیادی بسته است و آنها مجبورند بسیاری از امکانات نرم افزار را فدای سازگاری با دستگاه های مختلف نمایند درست برعکس محصولات اپل که تنوع و اختلاف سخت افزاری آن کمتر و طبیعتا" دست تولیدکنندگان نرم افزار برای این دستگاه ها بازتر است.
                        با ورود آیپدair شدیدا" وسوسه شدم که بازهم به سراغ محصولات اپل بروم و آنچه طی دوهفته کارکرد با این دستگاه دیدم نشاندهنده این بود که به هیچ عنوان اشتباه نکردم
                        کیفیت و طول عمر بالای باتری (حتی در مقایسه با New Ipad)
                        کیفیت قابل توجه صفح نمایش
                        ساپورت فوق العاده نرم افزاری شرکت سازنده
                        و تنوع برنامه ها
                        همه و همه نشان میدهد که انتخاب این تبلت انتخابی درست است.
                        البته شاید تنها مشکل این تبلت (وکلا" محصولات اپل) محیط بسته نرم افزاری آنها باشد که درمقایسه با openسورس بودن محصولات اندرویید دست کاربر را می بندد ولی مطمئنا" همین موضوع امنیت را درمقایسه با اندرویید بسیار بالاتر می برد.

درخاتمه چنانچه دوستانی در تعویض محصول اندروییدی خود با Ipad Air شک دارند یا در آپگرید نسخه های قدیمی با Ipad مردد میباشند مطمئن باشند که این تغییر و ارتقا ارزش هزینه ای که برای آن می پردازید را دارد.

نظر

• سلام دوستان من هر کاری میکنم نمیتونم از طریق وای فای سینک کنم
                          بعضی وقتا ایتونز از طزیق وای فای ایپد را پیدا میکنه و دکمه سینک هم روی ایتونز و هم ایپد فعال میشه اما وقتی میزنم سینک کنه looking for ipad میزنه و بعدشم fail میشه و کلا ایکونش از ایتونز میپره
                          چکار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
                            دوستان يه سوال داشتم البته مربوط به آيپدر اير فقط نميشه
                            چون تا حالا آيپد نداشتم ميخوام بخرم ولي يه چيزي ميخوام بدونم ,چون يه 200 تايي برنامه اوجينال خريدم اين چند ساله الان ميخوام آيپد بگيرم و تو استفاده مشترك از برنامه هاش موندم
                            مثلا يكيش اين :

https://itunes.apple.com/us/app/id295430577?mt=8

من اين رو براي آيفون دانلود كردم واستفاده ميكنم ولي تو ديوايس هاي سازگار نوشته كه آيفون و آيپد هم كار ميكنه !

در حالي كه واسه آيپد هم ورژن خودش هستش : https://itunes.apple.com/us/app/id363486802?mt=8

حالا اگه من اين ورژن مخصوص آيپد رو نخرم و از همين كه تو آيتونز هم نوشته واسه جفتشون كار ميكنه استفاده كنم چجوري ميشه ؟ منظورم اينه كه گرافيك تو آيپد پايين مياد ؟ يا چي؟ چون خيلي برنامه هام اين شرايط رو دارن

ممنون كه جواب ميدين

ببینید ما دو نوع برنامه رو می تونیم برروی آیپد اجرا کنیم

یکی برنامه های سایز ایفون هست که با حاشیه های سیاه در ابعاد صفحه نمایش آیفون برروی آیپد اجرا میشن

گروه دیگه برنامه های Native آیپد هست که از تمام نمایشگر استفاده می کنند

بعضی برنامه های هم ترکیب این دو میشن و بهشون میگن Universal که چنین علامتی رو در اپ استور دارند

حالا برنامه ای که شما لینک دادید نسخه آیفونش جز گروه اول میشه و با کیفیت پایین تری و در سایز صفحه آیفون برروی ایپد اجرا میشه و برای اجرای کامل در آیپد نسخه مخصوص آیپد رو خریداری کنید.

- - - - - - - - - -

اسمارت کیس تو پایتخت ۳۰۰ قیمت دادن
                            کسی قیمت اسمارت کاور را داره؟

اسمارت کاور با قیمت ۱۶۰ تومان در پایتخت هست اما خب خیلی کم یابه

- - - - - - - - - -

سلام دوستان من هر کاری میکنم نمیتونم از طریق وای فای سینک کنم
                            بعضی وقتا ایتونز از طزیق وای فای ایپد را پیدا میکنه و دکمه سینک هم روی ایتونز و هم ایپد فعال میشه اما وقتی میزنم سینک کنه looking for ipad میزنه و بعدشم fail میشه و کلا ایکونش از ایتونز میپره
                            چکار کنم؟

این مشکل عمدتا به روتر شما برمیگرده

نظر

• شخصا تخصصم شبکه است چه مشکلی در روتر میتونه باشه؟ ضمنا حداقل با سه روتر مختلف تست شده

نظر

• نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
                                شخصا تخصصم شبکه است چه مشکلی در روتر میتونه باشه؟ ضمنا حداقل با سه روتر مختلف تست شدهSent from my iPad Air (IOS 7.0.4)
                                سرعت انتقال داده ها و مدت زمان idle شدن روتر. به طور مثال AirPort Extreme خود اپل هیچ مشکلی در wifi sync نداره.

نظر

صبر کنید ..
                                X