اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط asemani نمایش پست ها
    كسي نبود جوابي بده!!!؟؟؟؟
    رو اخرين ورژن هست ايپد؟
    يك بار اين اتفاق افتاده يا هميشه؟

Sent from my iPhone

نظر

كسي نبود جوابي بده!!!؟؟؟؟
      دوست عزيز چه برنامه اى بود كه اينجورى شد
      ايپد مشكلى نداره
      شما از يه برنامه اى استفده كرديد كه اينجورى شده
      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• دوستان من آیپد را که به کامپیوتر خونه میزنم میتونم با آیتونر توش برنامه بریزم یا کارای دیگه، ولی به لپ تاپم ک میزنم اصن هیچ تغییری در آیتونز ایجاد نمیشه و اصلا آیپدم اد نمیشه، مشکل چیه؟؟؟

نظر

• برنامه خاصي نيست گاهي اوقات تو سافاري،فيس تايم و حتي يكي دوتا بازي .اينم بگم كه جيل نشده و فقط دو يا سه تا برنامه موقتا نسب كردم اوم از اپ استور
          در ضمن روي آخرين ورژن هستم و وقتي وارد برنامه ها ميشم اين اتفاق رخ ميده
          ویرایش توسط asemani : https://i-phone.ir/forums/member/10749-asemani در ساعت 25-12-2013, 11:35 AM

نظر

برنامه خاصي نيست گاهي اوقات تو سافاري،فيس تايم و حتي يكي دوتا بازي .اينم بگم كه جيل نشده و فقط دو يا سه تا برنامه موقتا نسب كردم اوم از اپ استور
            در ضمن روي آخرين ورژن هستم و وقتي وارد برنامه ها ميشم اين اتفاق رخ ميده
            يه بار ريستور كنيد

Sent from my iPhone

نظر

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

دوستان من يه مشكل ديگه با صفحم پيدا كردم
              وقتي دارم يه متن توي صفحه سفيد ميخونم وقتي متن رو حركت ميرم در حالي كه صفحه كاملا تميزه بازم حس ميكنم رنگ يكدست نيست
              من توي رنگ سفيد كلا اين مشكل رو از اول داشتم كه وقتي حالت عادي يه صفحه سفيد مياوردم درست بود ولي وقتي ايپد رو تكون ميدادم حس ميكردم زير صفحم كثيفه و يه ناحيه هايي از صفحه خاكستري ميشه و اين قسمت ها مرتب نيست وبا دقت زياد هم معلومه فقط
              الان اين عكس از حالت مستقيمه و جز اندكي زردي كه الان به علت گرماي زياد دستگاه بيشترم شده ( گوشه بالا چپ ) چيز ديگه معلوم نيست ولي وقتي ايپد رو بچرخونم ميتونم قسمت هاي خاكستري زير صفحه به شكل كثيفي ببينم
              من توي ايپد ميني تك و توك ديده بودم اين مشكلو ولي ميخوام بدون بداي همه اير ها همينه ؟ يا من زياد وسواسم

البته توي سايت اپل هم مشكل خيليها بود كه بهش ميگفتن حالت ابري ... دقيقا انكار روي متن ها هنگام جابجايي يه ابر جاب جا ميشه البته با دقت فراوااااان

Sent from my iPad using Tapatalk
              ویرایش توسط DOLT : https://i-phone.ir/forums/member/3645-dolt در ساعت 25-12-2013, 02:52 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط DOLT نمایش پست ها
                دوستان من يه مشكل ديگه با صفحم پيدا كردم
                وقتي دارم يه متن توي صفحه سفيد ميخونم وقتي متن رو حركت ميرم در حالي كه صفحه كاملا تميزه بازم حس ميكنم رنگ يكدست نيست
                من توي رنگ سفيد كلا اين مشكل رو از اول داشتم كه وقتي حالت عادي يه صفحه سفيد مياوردم درست بود ولي وقتي ايپد رو تكون ميدادم حس ميكردم زير صفحم كثيفه و يه ناحيه هايي از صفحه خاكستري ميشه و اين قسمت ها مرتب نيست وبا دقت زياد هم معلومه فقط
                الان اين عكس از حالت مستقيمه و جز اندكي زردي كه الان به علت گرماي زياد دستگاه بيشترم شده ( گوشه بالا چپ ) چيز ديگه معلوم نيست ولي وقتي ايپد رو بچرخونم ميتونم قسمت هاي خاكستري زير صفحه به شكل كثيفي ببينم
                من توي ايپد ميني تك و توك ديده بودم اين مشكلو ولي ميخوام بدون بداي همه اير ها همينه ؟ يا من زياد وسواسم

اينم عكس :

نظر

• من از آيفونم روي icloud ، بكاپ گرفته بودم(contacts،عكس و اكانت email) هر موقع كه restor ميكردم تمام و كمال روي آيفونم قرار ميگرفتند (همچنين روي آيپد قبليم)حتي پسورد Email ولي الان روي آيپدم ايرم ريستور كردم فقط و فقط contacts آورد و از عكس و ايميل خبري نبود چيكار بايد بكنم كه بطور كامل همه اطلاعاتم روي آيپدم ريستور بشه؟؟؟؟

نظر

اينم عكس :

والا من كه زردي نديدم
                    زياد حساسيت نشون نديد
                    اكثرا انگار اين مشكل رو دارن.

Sent from my iPhone

نظر

• نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها
                      والا من كه زردي نديدم
                      زياد حساسيت نشون نديد
                      اكثرا انگار اين مشكل رو دارن.

Sent from my iPhone
                      تشكر از شما
                      يعني مشكل حالت ابري و خاكستري هم عاديه ؟!

نظر

تشكر از شما
                        يعني مشكل حالت ابري و خاكستري هم عاديه ؟!

خودتون فرمودين كه با دقت زياد ميشه ديد
                        خوب يعني در حالت عادي قايل تشخيص نيست
                        اكثر ايپد اير ها مشكل زردي رو دارن حالا اون حالب ابري و خاكستري كه من اونو هم تو عكس نديدم رو نميدونم

Sent from my iPhone

نظر

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

حالا اگر ممكنه دوستان يه تست با دقت بكنن منو از نگراني در بيارن اگر عاديه

مثلا براي من يه خط به ضخامت مثلا ٢ ميل خيلي صاف وسط صفحه افقي قرار داره كه توي بعضي زوايا و با پايين بالا كردن متن تا حدود معلوم ميشه خيليم كمرنگه
                          ویرایش توسط DOLT : https://i-phone.ir/forums/member/3645-dolt در ساعت 25-12-2013, 03:37 PM

نظر

• كسي مي تونه كمك كنه
                            نوشته اصلی توسط asemani نمایش پست ها
                            من از آيفونم روي icloud ، بكاپ گرفته بودم(contacts،عكس و اكانت email) هر موقع كه restor ميكردم تمام و كمال روي آيفونم قرار ميگرفتند (همچنين روي آيپد قبليم)حتي پسورد Email ولي الان روي آيپدم ايرم ريستور كردم فقط و فقط contacts آورد و از عكس و ايميل خبري نبود چيكار بايد بكنم كه بطور كامل همه اطلاعاتم روي آيپدم ريستور بشه؟؟؟؟

نظر

• دوست عزيز منم مشكل شما رو در حد حادتر داشتم با يكبار ريست كردن ديوايسم حل شد.شما هم يه امتحان كن زحمت داره ولي از اين حالت در بياد ميارزه؟
                              نوشته اصلی توسط DOLT نمایش پست ها
                              حالا اگر ممكنه دوستان يه تست با دقت بكنن منو از نگراني در بيارن اگر عاديه

مثلا براي من يه خط به ضخامت مثلا ٢ ميل خيلي صاف وسط صفحه افقي قرار داره كه توي بعضي زوايا و با پايين بالا كردن متن تا حدود معلوم ميشه خيليم كمرنگه
                              ویرایش توسط asemani : https://i-phone.ir/forums/member/10749-asemani در ساعت 25-12-2013, 05:51 PM

نظر

دوست عزيز منم مشكل شما رو در حد حادتر داشتم با يكبار ريست كردن ديوايسم حل شما شما هم يه امتحان كن زحمت داره ولي از اين حالت در بياد ميارزه؟
                                ريست كه كردم ولي ريستور نه ... ريست نرم افزاري منظورتونه يا ريستور ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X