اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام به مديران زحمتكش سايت،من يه iPad air دارم با iOS 7.0.4,در استفاده إز برنامه open*** دچار مشكل شدم،برنامه نصب ميشه كانفيگش هم مي كنم ولي كانكت نميشه!البته روي آيفون مشكلي ندارم و برنامه به خوبي كار ميكنه!لطفاً راهنمايي كنيد!

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط dwight نمایش پست ها
      با سلام به مديران زحمتكش سايت،من يه iPad air دارم با iOS 7.0.4,در استفاده إز برنامه open*** دچار مشكل شدم،برنامه نصب ميشه كانفيگش هم مي كنم ولي كانكت نميشه!البته روي آيفون مشكلي ندارم و برنامه به خوبي كار ميكنه!لطفاً راهنمايي كنيد!

سلام دوست من اين برنامه نياز به اپديت داره كه هنوز نيومده بايد منتظر باشيد تا از طرف كمپانيش اپديت بشه براي دستگاه هاي ٦٤ بيتي

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• مگه ipad air ٦٤ بيتيه؟

نظر

• دوستان عزیز
          در قسمت notification که با کشیدن انگشت از بالای صفحه به پایین باز میشود , علاوه بر تقویم و یادداشتها وضعیت آب و هوا را هم که از سایت یاهو آپدیت میشه را نشون میشه اما درجه حرارت به فارنهایت است ؛ آیا راهی برای تغییر سیستم به سانتیگراد وجود دارد؟

نظر

• بله،ميشه تغييرش داد!شهرها رو هم ميتونين با شهرهاي دلخواه خودتون عوض كنين!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

• من ميخوام ايپد بخرم ميخوام بدونم 16GB كافيه براي ايپد يا نه.

Sent from my iPhone 4 sina.sirieix

نظر

• نوشته اصلی توسط sina14.mpex نمایش پست ها
                من ميخوام ايپد بخرم ميخوام بدونم 16GB كافيه براي ايپد يا نه.

واسه آیپد خیلی کمه

نظر

• نوشته اصلی توسط sina14.mpex نمایش پست ها
                  من ميخوام ايپد بخرم ميخوام بدونم 16GB كافيه براي ايپد يا نه.

بستگی به کاربردتون داره
                  اگه واسه وبگردی و کتاب خوندن و pdf اینا میخاین زیادم هست
                  اگه واسه بازی و برنامه و فیلم دیدن میخاین بازم بستگی داره یکی بازیای مورد علاقش سر جمع 1 گیگ نمیشه 16 واسش خوبه ولی یکی میخاد بروز باشه و هر چی بازی و برنامه جدید میاد دانلود کنه و فیلم بریزه تو گوشی ببینه و ... 16 بشدت کمه. حداقل تو بدترین حالت 32. من خودم 64 میخام بگیرم.

نظر

• من ميخواستم يه آيپد اير 32 بگيرم اما اين مشكل صفحه زرد كه بعضيا گفتن خيلي رو مخمه!! به نظرتون خيلي شايع هست؟ بهتره صبر كنم دو ماه ديگه بگيرم كه اپل درستش كرده باشه يا بگيرم مهم نيست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hdnaseri نمایش پست ها
                      من ميخواستم يه آيپد اير 32 بگيرم اما اين مشكل صفحه زرد كه بعضيا گفتن خيلي رو مخمه!! به نظرتون خيلي شايع هست؟ بهتره صبر كنم دو ماه ديگه بگيرم كه اپل درستش كرده باشه يا بگيرم مهم نيست؟
                      برای من پایین سمت چپش حاله زرد داره.مشخصه ولی خب دیگه کاری نمیشه کرد.از ایفون ۴ تا حالا این مشل رو من دیدم...

نظر

• نوشته اصلی توسط hdnaseri نمایش پست ها
                        من ميخواستم يه آيپد اير 32 بگيرم اما اين مشكل صفحه زرد كه بعضيا گفتن خيلي رو مخمه!! به نظرتون خيلي شايع هست؟ بهتره صبر كنم دو ماه ديگه بگيرم كه اپل درستش كرده باشه يا بگيرم مهم نيست؟
                        مال من كه خدا رو شكر اين مشكل رو نداره.شما مهلت تست از فروشنده بگيريد وتستش كنيد...

نظر

• من يك مشكل كوچك دارم ، تازمانيكه برروي دستگاه سيم كارت نگذاشته بودم wifi به راحتي و بدون هيچ مشكلي كار ميكرد اما از زمانيكه سيم كارت (رايتل ) را داخل دستگاه گذاشته ام با قطع و وصل و كندي wifi مواجه شده ام
                          نسخه ios دستگاه آخرين ورژن (٧.٠.٤) ميباشد

نظر

• نوشته اصلی توسط iMohamad نمایش پست ها
                            برای من پایین سمت چپش حاله زرد داره.مشخصه ولی خب دیگه کاری نمیشه کرد.از ایفون ۴ تا حالا این مشل رو من دیدم...
                            دوست عزیز یک بحثی هست در سایت Apple support در مورد اسکرین ها که میگن بعضی ساخت ال جی هست بعضی ساخت سامسونگ که برخی عقیدشون اینه که سریال نامبر دستگاه و صفحه مشخص کننده سازنده هست. میشه لطف کنید بگید سریال نامبر شما با چی شروع میشه. و اگر دوستانی هستند که مشکلی با زردی صفحه ندارن اونها هم سریال نامبر رو بگن شاید به یک نتیجه برسیم.

نظر

• نوشته اصلی توسط safeer نمایش پست ها
                              دوست عزیز یک بحثی هست در سایت Apple support در مورد اسکرین ها که میگن بعضی ساخت ال جی هست بعضی ساخت سامسونگ که برخی عقیدشون اینه که سریال نامبر دستگاه و صفحه مشخص کننده سازنده هست. میشه لطف کنید بگید سریال نامبر شما با چی شروع میشه. و اگر دوستانی هستند که مشکلی با زردی صفحه ندارن اونها هم سریال نامبر رو بگن شاید به یک نتیجه برسیم.
                              براي من DMPLJ هست،
                              صفحه ١٢ يا ١٣ هم عكس از صفحه ايپدم هست
                              بعيد ميدونم بهتر از اين باشه

Sent from my iPad Air using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط diyaco نمایش پست ها
                                من يك مشكل كوچك دارم ، تازمانيكه برروي دستگاه سيم كارت نگذاشته بودم wifi به راحتي و بدون هيچ مشكلي كار ميكرد اما از زمانيكه سيم كارت (رايتل ) را داخل دستگاه گذاشته ام با قطع و وصل و كندي wifi مواجه شده ام
                                نسخه ios دستگاه آخرين ورژن (٧.٠.٤) ميباشد

سلام شما reset network کنید مشکلتون حل میشه.
                                Setting -> General -> Reset -> Reset Network

نظر

صبر کنید ..
                                X