اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط MaJiD Wave نمایش پست ها
    عجب شانسي داريم ما ها..!
    دوستان الان يه برنامه هست كه مدل صفحه زدن ايكون هارو عوض ميكنه به اسم barrel + animations
    پاكش كردم بعد كه دوباره ايپد اومد بالا cydia غيب شده!!!
    خاموش روشن و حتي ريستارت هم كردم اب شده رفته تو زمين!!
    چه كنم؟!؟!
    از توي سرچ پيدا ميشه؟؟؟؟

http://mpgraphic.co.nr

نظر

• نه!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط majid wave نمایش پست ها
        نه!!!
        یه بار دیگه با جیل بریک می جیل کنید خوب

نظر

• دوستان کسی تونسته از ipad 2 با camera connection kit فلش رو بخونه؟ گویا مشکل power داره...

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط imop نمایش پست ها
            از توي سرچ پيدا ميشه؟؟؟؟

.::MP Graphic::.
            نوشته اصلی توسط sinamhelli3 نمایش پست ها
            یه بار دیگه با جیل بریک می جیل کنید خوب
            اخه اينم شد راه حل؟!
            من تا حالا خودم جيل نكردم اخه!
            ٤٠٠ تا برنامه هم الان تو دستگاه هست كه هم براي سينك واسه ريختن تو كامپوتر طول ميكشه و هم سينك براي ريختن رو ايپد!
            اصلا من ايكون سايديا رو تو اين نوار پايين بقل سفري گذاشته بودم كه الان غيبش زده!!
            بدجوري حالمو گرفته!

نظر

اخه اينم شد راه حل؟!
              من تا حالا خودم جيل نكردم اخه!
              ٤٠٠ تا برنامه هم الان تو دستگاه هست كه هم براي سينك واسه ريختن تو كامپوتر طول ميكشه و هم سينك براي ريختن رو ايپد!
              اصلا من ايكون سايديا رو تو اين نوار پايين بقل سفري گذاشته بودم كه الان غيبش زده!!
              بدجوري حالمو گرفته!
              افا کاری نداره که هیچیم نمیشه برا اپ هاتبرو jailbreakme.com بعد رو گزینه ی free بزن بعد رو اینستال ایکون میاد رو صفت خیلی راحت

نظر

• اقا از اول همينو ميگفتي چه قدر راحت درست شد!!

نظر

• دوستان اگه من ایپدم که ورژن 4.3.3 هست و جیلبریک شده، facory reset & reset all data کنم
                  اتفاق وحشتناکی می افته؟!؟!، یا فقط دستگاه به حالت default برمیگرده؟

نظر

دوستان اگه من ایپدم که ورژن 4.3.3 هست و جیلبریک شده، facory reset & reset all data کنم
                    اگر shsh دارين بايد ريستور كنيد...

http://mpgraphic.co.nr

نظر

دوستان اگه من ایپدم که ورژن 4.3.3 هست و جیلبریک شده، facory reset & reset all data کنم
                      نه اقا چون جیل شده به حالت دیفالت برنمیگرده و کلا اصلا بالا نمیاد و مجبور میشید اگر shsh ندارید به ۴•۳•۵ ریستور کنید

نظر

• با سلام . یه آیپد دو 3g 64 رو با ورژن 4.3.3 جیلبریک کردم. خیلی برنامه و بازی روش نصب کردم . از طریق سیدیا و از سورس mobile4persian برنامه ی Lock Android رو نصب کردم و آیپد خاموش شده و روی آرم سیب مونده. با انواع برنامه ها خواستم از ریکاوری درش بیارم نشده. شما راهی ب نظرتون میرسه؟ در ضمن shsh هیچ ورژنی رو ندارم و میخوام که به ورژن 4.3.5 ریستور نکنم چون جیلبریک رو از دست میدم. با سپاس.
                        ویرایش توسط Hooman : https://i-phone.ir/forums/member/25-hooman در ساعت 01-09-2011, 03:38 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Hooman نمایش پست ها
                          با سلام . یه آیپد دو 3g 64 رو با ورژن 4.3.3 جیلبریک کردم. خیلی برنامه و بازی روش نصب کردم . از طریق سیدیا و از سورس mobile4persian برنامه ی Lock Android رو نصب کردم و آیپد خاموش شده و روی آرم سیب مونده. با انواع برنامه ها خواستم از ریکاوری درش بیارم نشده. شما راهی ب نظرتون میرسه؟ در ضمن shsh هیچ ورژنی رو ندارم و میخوام که به ورژن 4.3.5 ریستور نکنم چون جیلبریک رو از دست میدم. با سپاس.
                          تنها راه اینه که اگه برنامه ifunbox یا iphone pc suite دارید ، امتحان کنید ببینید میتونید اون برنامه رو پاک کنید یا نه !
                          نگران فردایت نباش ...
                          خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                          ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                          اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
                            تنها راه اینه که اگه برنامه ifunbox یا iphone pc suite دارید ، امتحان کنید ببینید میتونید اون برنامه رو پاک کنید یا نه !
                            اصلا از ریکاوری در نمیاد تا با این برنامه ها به فایل های سیستمی دسترسی داشته باشم. مشکل من اینه که اصلا آیپد بالا نمیاد.

نظر

• سلام
                              من IPAD2 با IOS 4.3.5 دارم و هر برنامه ای می خوام دانلود کنم نمیشه
                              پیغام میده
                              Download Failed
                              Safari cannot download this file
                              لطفا کمک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط behnampoursanat نمایش پست ها
                                سلام
                                من IPAD2 با IOS 4.3.5 دارم و هر برنامه ای می خوام دانلود کنم نمیشه
                                پیغام میده
                                Download Failed
                                Safari cannot download this file
                                لطفا کمک کنید
                                سافاری کلا نمیتونه دانلود کنه شما چون ۴•۳•۵ هستید نمیتونید جیل کنید و safari download manager بریزید

نظر

صبر کنید ..
                                X