اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط imop نمایش پست ها
    از وي / بي / ان استفاده مي كنيد؟؟؟؟

.::MP Graphic::.
    هم با .......... و هم بدون اون امتحان کردم هیچ کدوم نشد
    البته برنامه هارو با اینستالس داونلود کردم

نظر

• دوستان برنامه ای به جز imovie برای ادیت فیلم هست؟ که حداقل بتونم فیلم های مورد علاقمو ادیت کنم نه صرفا اونایی که با خود دستگاه گرفتم 

نظر

• نوشته اصلی توسط faridtabasi نمایش پست ها
        دوستان برنامه ای به جز imovie برای ادیت فیلم هست؟ که حداقل بتونم فیلم های مورد علاقمو ادیت کنم نه صرفا اونایی که با خود دستگاه گرفتم 
        لطف کنید سوالاتتون رو در یک تاپیک بپرسید نه ۲ تاپیک
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• آیا با جیل برک امکان حذف پیغام کم و زیاد شدن صدا هست ؟ آیا راهی هست که در اون وابستگی به دگمه های صدا نباشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط (Amir) نمایش پست ها
            آیا با جیل برک امکان حذف پیغام کم و زیاد شدن صدا هست ؟ آیا راهی هست که در اون وابستگی به دگمه های صدا نباشه ؟
            حذف که نه ولی چه جیلبرک شده چه نشده اگه app switcher رو به سمت راست بکشید وار تنظیم صدا میاد

نظر

• سلام
              آیپد من ورژنش 4.3.3 هست اگه بخوام به همین ورژن دوباره ریستورش کنم ،کار خاصی باید انجام بدم!!! یا فقط کافیه فایلشو دانلود کنم و با آیتونز نصبش کنم؟؟؟
              shsh هم انجام ندادم
              بچه ها تو آیپد حالتی وجود نداره که اگه دستگاه به هر علتی قاطی کرد احتیاج به ریستور کردن نباشه،یعنی توسط خود دتستگاه بتونی ریکاوری کنی!
              ویرایش توسط mohsenid : https://i-phone.ir/forums/member/44518-mohsenid در ساعت 30-08-2011, 11:49 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsenid نمایش پست ها
                سلام
                آیپد من ورژنش 4.3.3 هست اگه بخوام به همین ورژن دوباره ریستورش کنم ،کار خاصی باید انجام بدم!!! یا فقط کافیه فایلشو دانلود کنم و با آیتونز نصبش کنم؟؟؟
                shsh هم انجام ندادم
                بچه ها تو آیپد حالتی وجود نداره که اگه دستگاه به هر علتی قاطی کرد احتیاج به ریستور کردن نباشه،یعنی توسط خود دتستگاه بتونی ریکاوری کنی!
                ورژن و مدل آیپد شما چیه؟
                در مورد دوم هم بستگی به نوع هنگ شما داره.
                اگه خفیف باشه ، با نگه داشتن هوم و پاور به مدت 6 ثانیه با هم دستگاه بالا میاد و بوت میشه.
                و اگر نشد متاسفانه شما باید به 4.3.5 برید ( حدس میزنم که آیپد 2 هستید).
                موفق باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط iaidin نمایش پست ها
                  ورژن و مدل آیپد شما چیه؟
                  در مورد دوم هم بستگی به نوع هنگ شما داره.
                  اگه خفیف باشه ، با نگه داشتن هوم و پاور به مدت 6 ثانیه با هم دستگاه بالا میاد و بوت میشه.
                  و اگر نشد متاسفانه شما باید به 4.3.5 برید ( حدس میزنم که آیپد 2 هستید).
                  موفق باشید.
                  ممنون از جوابتون
                  مدل آیپد 2 هستش
                  منظور من ریست نبود منظورم اینه که خود دستگاه مجدد همون ورژن و نصب کنه یعنی بکل همه چی پاک شه و مثل روز اولش بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط faridtabasi نمایش پست ها
                    دوستان برنامه ای به جز imovie برای ادیت فیلم هست؟ که حداقل بتونم فیلم های مورد علاقمو ادیت کنم نه صرفا اونایی که با خود دستگاه گرفتم 
                    کسی نبود جواب بده؟

نظر

• البته توی آی پد یه ادیت مختصر میشه کرد. کات کردن فریمها. اما اگه حرفه ایی تر میخوای imovie بهترین گزینه ست.

نظر

• سلام دوستان
                        من يك بار ديگه هم پرسيدم
                        ديروز ويندوز عوض كردم الان ايپد رو كه وصل ميكنم ميگه بايد اعتورايز كني
                        وقتي اوكي ميكنم
                        رو اكسسينگ ايتونز استور گير ميكنه ١-٢ ساعت گذاشتمش اما اتفاقي نيافتاد
                        هم با چيز پي ان امتحان كردم هم بدون اون
                        حدود ٩ صفحه برنامه دارم
                        بايد چي كار كنم
                        اگه بيشتر بزارمش جواب ميده؟؟؟؟؟؟

نظر

• فکر کنم شما باید قبل از عوض کردن ویندوز اطلاعات آیتونز رو از قبیل برنامه ها یا ویدیو ها کپی می کردین.

آیتونز هم فقط با چیز وصل میشه.

ری استارت کنید و دوباره امتحان کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsenid نمایش پست ها
                            سلام
                            shsh هم انجام ندادم
                            نوشته اصلی توسط mohsenid نمایش پست ها
                            ممنون از جوابتون
                            مدل آیپد 2 هستش
                            منظور من ریست نبود منظورم اینه که خود دستگاه مجدد همون ورژن و نصب کنه یعنی بکل همه چی پاک شه و مثل روز اولش بشه
                            اگه shsh 4.3.3 رو نداشته باشید نمیتونید ریستور کنید
                            نگران فردایت نباش ...
                            خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                            ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                            اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• سلام
                              من تو قسمت library در آیتیونز همه ی آهنگ هام نیست.و میخوام بعضی از اهنگایی که رو هاردمه رو بریزم رو آیپد.چجوری میتونم اینکارو بکنم؟
                              فیلم چطوری میتونم بریزم؟
                              shsh چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط armin1272 نمایش پست ها
                                سلام
                                من تو قسمت library در آیتیونز همه ی آهنگ هام نیست.و میخوام بعضی از اهنگایی که رو هاردمه رو بریزم رو آیپد.چجوری میتونم اینکارو بکنم؟
                                فیلم چطوری میتونم بریزم؟
                                shsh چیه؟
                                خوب آهنگ ها و فیلم هاتون رو drag کنید داخل library ! البته بهتره که فولدر درست کنید ( در پایین قسمت library اگه روی علامت + کلیک کنید فولدر درست میشه ) بعد از اینکه آهنگهاتون رو به فولدر مورد نظر انتقال دادید به قسما music برید و تیک sync music رو بزنید . برای فیلم ها هم مشابه music عمل کنید .

shsh هم مجوزیست برای ریستور به فرموری غیر از جدیدترین فرمور ارائه شده !
                                نگران فردایت نباش ...
                                خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                                ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                                اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

صبر کنید ..
                                X