اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• این آیپد چرا با همه هندز فری ها مشکل داره؟ کانکت میشه ولی صدا رو هندزفری منتقل نمیشه، آی پاد تاچ که اصلا پیدا نمی کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط faridtabasi نمایش پست ها
      این آیپد چرا با همه هندز فری ها مشکل داره؟ کانکت میشه ولی صدا رو هندزفری منتقل نمیشه، آی پاد تاچ که اصلا پیدا نمی کنه
      والا آيپد ما كه با هر هندزفري كه بهش ميزنيم عينهو بنز كار مي كنه. من با هندزفري نوكيا و اچ تي سي امتحان كردم مشكلي نداشت. شما هندزفري و جك هندزفري رو امتحان كن شايد مشكل سخت افزاري داره. اگه ميتوني يه ريستور هم بكن شايد درست شد. راستي فيش هندزفري هايي كه من امتحان كردم 4 كانكت بود يعني هندزفري با ميكروفن

نظر

• نوشته اصلی توسط Hooman نمایش پست ها
        با سلام . یه آیپد دو 3g 64 رو با ورژن 4.3.3 جیلبریک کردم. خیلی برنامه و بازی روش نصب کردم . از طریق سیدیا و از سورس mobile4persian برنامه ی Lock Android رو نصب کردم و آیپد خاموش شده و روی آرم سیب مونده. با انواع برنامه ها خواستم از ریکاوری درش بیارم نشده. شما راهی ب نظرتون میرسه؟ در ضمن shsh هیچ ورژنی رو ندارم و میخوام که به ورژن 4.3.5 ریستور نکنم چون جیلبریک رو از دست میدم. حالا یه مشکل جدیدتر هم پیدا شده که آیپد اصلا شارژ نمیشه. با شارژر اصلیش و با دو تا شارژر دیگه هم امتحان کردم نشده. حالا به هیچ صورتی نمیتونم وصلش کنم به کامپیوتر. اگه ممکنه راهنماییم کنین. ممنون
        نوشته اصلی توسط sinamhelli3 نمایش پست ها
        ۲۰ ثانیه هوم و پاور رو با هم نگهدارید امیدوارم که درست شه وگرنه ریستور باید پیاده بشید
        اول این کار را که دوستمون گفته انجام بده
        اگر نشد با برنامه PC Suite برو و برنامه Lock Android رو پاک کن
        یه بار ریستارت بکن مشکلت حل میشه

نظر

• با سلام. خلاصه میگم. آیپد 2 3جی 64 گیگ رو با ورژن 4.3.3 جیلبریک کردم. در اثر نصب یه برنامه از یه سورس ایرانی آیپد خاموش شد و با هیچ برنامه ای از ریکاوری در نیومد. تسلیم شدم . میخوام برم ورژن 4.3.5 اما حین ریستور ارور 1013 میگیرم. اگه ممکنه یه راهنمایی بفرمایید.

نظر

• سلام

آقا من عکس ریختم ، عکس هارو با پرش رد میکنه
            یا موقعه ای که زوم کردم میخوام به اطراف عکس برم با پرش میره

عکس هارم با آیتونز ریختم
            مشکل چیه ؟

میشه نقشه های تهران و شهر های دیگه تهران رو ریخت تو ایپد و از گوگل مپ استفاده کرد ؟؟؟؟؟؟
            ویرایش توسط leo8613187 : https://i-phone.ir/forums/member/64263-leo8613187 در ساعت 04-09-2011, 12:51 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط archipay نمایش پست ها
              والا آيپد ما كه با هر هندزفري كه بهش ميزنيم عينهو بنز كار مي كنه. من با هندزفري نوكيا و اچ تي سي امتحان كردم مشكلي نداشت. شما هندزفري و جك هندزفري رو امتحان كن شايد مشكل سخت افزاري داره. اگه ميتوني يه ريستور هم بكن شايد درست شد. راستي فيش هندزفري هايي كه من امتحان كردم 4 كانكت بود يعني هندزفري با ميكروفن
              قربانت گردم منظورم هندزفری بلوتوثی بود

نظر

• سلام دوستان آیا میشه دسته ی بازی کامپیوتر با کمیرا کیت به ایپد وصل کرد یا اصلا دسته ی بازی واسه آیپد وجود داره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Alireza_aria22 نمایش پست ها
                  سلام دوستان آیا میشه دسته ی بازی کامپیوتر با کمیرا کیت به ایپد وصل کرد یا اصلا دسته ی بازی واسه آیپد وجود داره ؟
                  دوست عزیز، خیر نمیشه. چون درایور های لازم برای شناسایی سخت افزار آن در آیپد وجود ندارد.

و برای آیپد میتونید از این نوع دسته ها استفاده کنید :

نظر

• سلام
                    دوستان من میکروسیم ایرانسل انداختم تو آیپد ولی No Service میزنه
                    تو قسمت Carrier هم وقتیکه MTN Irancell رو میاره و انتخابش میکنم پیغام Restricted Network رو میاره
                    کسی میتونه راهنماییم کنه؟
                    اولیکه سیم کارت رو انداختم سوال واسه زبان و... رو پرسید ازم ولی از کجا باید بدونم فعاله الان سیمکارت؟
                    مشکل از چیه که آنتن نمیده؟!
                    با تشکر

نظر

• فکر کنم باید سیم شما رجیستر بشه تا فعال بشه برای رجیستر باید با مرکز تماس ایرانسل تماس بگیرید.

نظر

• سلام دوستان. من یک آیپد 2 وای فای دارم و یک موبایل نوکیا e5. من روی موبایلم با سیم کارت اینترنت دارم و میخوام این اینترنتو به روشی بندازم روی آیپد تا بتونم در سفر با آیپد وبگردی کنم. آیا این امکان پذیر هست؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط iSamweb نمایش پست ها
                          سلام دوستان. من یک آیپد 2 وای فای دارم و یک موبایل نوکیا e5. من روی موبایلم با سیم کارت اینترنت دارم و میخوام این اینترنتو به روشی بندازم روی آیپد تا بتونم در سفر با آیپد وبگردی کنم. آیا این امکان پذیر هست؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
                          بله. باید برنامه iBluever رو از سیدیا بخرید و یا کرکشو پیدا کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط pyan نمایش پست ها
                            سلام
                            دوستان من میکروسیم ایرانسل انداختم تو آیپد ولی no service میزنه
                            تو قسمت carrier هم وقتیکه mtn irancell رو میاره و انتخابش میکنم پیغام restricted network رو میاره
                            کسی میتونه راهنماییم کنه؟
                            اولیکه سیم کارت رو انداختم سوال واسه زبان و... رو پرسید ازم ولی از کجا باید بدونم فعاله الان سیمکارت؟
                            مشکل از چیه که آنتن نمیده؟!
                            با تشکر
                            درست بریده شده سیم کارت شما

نظر

• سلام

آقا من عکس ریختم ، عکس هارو با پرش رد میکنه
                              یا موقعه ای که زوم کردم میخوام به اطراف عکس برم با پرش میره

عکس هارم با آیتونز ریختم
                              مشکل چیه ؟

میشه نقشه های تهران و شهر های دیگه تهران رو ریخت تو ایپد و از گوگل مپ استفاده کرد ؟؟؟؟؟؟

نظر

• برشش که اصولا باید درست باشه چون میکروسیم هست و با دست برش نخورده!
                                ولی رجیسترش رو نمیدونم...چون یادمه ایرانسل رو هروقت میخریدی مینداختی تو گوشی آنتن میداد و کار میکرد...حتی وقتی هم رجسیتر نبودی باز باید آنتن رو میداد،درست نمیگم؟
                                ولی این اصلا نمیشناسه...سرچ میکنه بعد میزنه No Service
                                ولی تو گوشی که میندازم آنتن میاد واسش و تشخیصش هم میده که ایرانسله فقط وقتی میخوام زنگ بزنم میگه حساب شما موقتا مسدود شده است و...(رجیستر نشده هنوز)
                                ولی تو آیپدم اصلا خط رو شناسایی نمیکنه و آنتن نمیاد!

ادیت:
                                با تشکر از دوستان...بالاخره با ریستارت کردن Network Settings و خاموش روشن کردن آیپد و... و در نهایت در آوردن و جاگذاری مجدد سیمکارت آنتنش اومد!
                                ویرایش توسط pyan : https://i-phone.ir/forums/member/2576-pyan در ساعت 04-09-2011, 06:45 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X