اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد مینی

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام خسته نباشید . من ipad mini wifi دارم و ios7 رو فریمورشو دانلود کردم و قبل از ریستور بکاپ گرفتم ولی الان که بعد از آپدیت ریستور کردم هیچ کدوم از برنامه هام برنگشت . برنامه هامو خودم با اپل آیدیم دانلود کرده بودم . یعنی تمامشون پاک شد ؟ دیگه کاری نمیشه کرد ؟ خواهشا کمکم کنید . ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط hessam.yb نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید . من ipad mini wifi دارم و ios7 رو فریمورشو دانلود کردم و قبل از ریستور بکاپ گرفتم ولی الان که بعد از آپدیت ریستور کردم هیچ کدوم از برنامه هام برنگشت . برنامه هامو خودم با اپل آیدیم دانلود کرده بودم . یعنی تمامشون پاک شد ؟ دیگه کاری نمیشه کرد ؟ خواهشا کمکم کنید . ممنون
      دوسته عزیز
      بکاپ با آیتیونز ،شامل برنامه ها نمیشه!

نظر

• سلام دوستان. یکی از اشناهام ایپد مینی ۶۴ وای فای داره میخواد بفروشه ازم قیمت خواسته چقدر خوبه بهش بگم بفروشه خوبه.از نظر ظاهری اکبند.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

• نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
          سلام دوستان. یکی از اشناهام ایپد مینی ۶۴ وای فای داره میخواد بفروشه ازم قیمت خواسته چقدر خوبه بهش بگم بفروشه خوبه.از نظر ظاهری اکبند.

135نفكر نكنم بيشتر برداره

نظر

• مصرف باتري ميني روي ios 7 و باگ داشتنش چطوره؟
            ارزش داره كه بري روي ٧ يا نه؟
            مرسي

نظر

• درود برشما ..
              يك مشكل براى بنده ايجاد شده و ان هم اين برنامه fb اپديت كردم رو ورژن جديدش و متاسفانه باز نمى شود ..
              روى برنامه كليك مى كنم متاسفانه انگار قفل شده .. ، دو ، سه مرتبه حذفش كردم و دوباره نسب كردم باز متاسفانه باز نمى شود ..
              كسي نظرى ندارد و راهنمايي كند ..
              قبلا از همكارى شما كمال تشكر رو دارم ..

نظر

• نوشته اصلی توسط Moshtaba نمایش پست ها
                مصرف باتري ميني روي ios 7 و باگ داشتنش چطوره؟
                ارزش داره كه بري روي ٧ يا نه؟
                مرسي
                دوست عزيز ..
                بنده راضي هستم ، مصرف باطرى خوب و تنها ايرادش اين بعضى مواقع براى تايپ كردن كند مى شود و گير مى كند ..
                كلا راضي هستم ..

نظر

• نوشته اصلی توسط tavakkol23 نمایش پست ها
                  درود برشما ..
                  يك مشكل براى بنده ايجاد شده و ان هم اين برنامه fb اپديت كردم رو ورژن جديدش و متاسفانه باز نمى شود ..
                  روى برنامه كليك مى كنم متاسفانه انگار قفل شده .. ، دو ، سه مرتبه حذفش كردم و دوباره نسب كردم باز متاسفانه باز نمى شود ..
                  كسي نظرى ندارد و راهنمايي كند ..
                  قبلا از همكارى شما كمال تشكر رو دارم ..
                  اپديت كردم ios 7.02 درست شد ..

نظر

• سلام و خسته نباشید
                    من میخوام آیپد مینی wifi+4g بگیرم و الان هم با گارانتی مه تل توی بازار هست هم بی گارانتی که با گارانتی 200 تومن گرونتره
                    می خواستم بدونم به نظر شما ارزشش رو داره که 200 بیشتر بدم؟ کلا چه مشکلاتی ممکنه برای آیپدمینی پیش بیاد که با گارانتی حل میشه؟
                    ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mona.cl نمایش پست ها
                      سلام و خسته نباشید
                      من میخوام آیپد مینی wifi+4g بگیرم و الان هم با گارانتی مه تل توی بازار هست هم بی گارانتی که با گارانتی 200 تومن گرونتره
                      می خواستم بدونم به نظر شما ارزشش رو داره که 200 بیشتر بدم؟ کلا چه مشکلاتی ممکنه برای آیپدمینی پیش بیاد که با گارانتی حل میشه؟
                      ممنون
                      اگه حضوري خريد ميكنيد نكات زير رو مطالعه كنيد
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread77387.html
                      اگرم اينترنتي از سايت هاي نام اشنا خريد ميكنيد خوب قاعدتا كلكي تو كارشون نيست و 48 ساعت فرصت تست ميدن.
                      كلا گارانتي بيشتر يه بحث رواني رو واسه ارامش خاطر بوجود مياره كه جز گول زدن خودتون چيزي نصيبتون نميشه.
                      اگه سامسونگ بود بالاخره ميشد گفت كه نمايندگي داره تو ايران ولي واسه اپل اين گارانتي زياد معني نميده.
                      به هر حال تصميم گيرنده شما هستين معمولا اسيب نميبينن به ندرت پيش مياد

نظر

• گارانتی مه تل شامل موارد زیر هستش . من بند دوم رو متوجه نمیشم .
                        خدمات گارانتی فقط برای تعمیر می باشد و شامل اجرت تعمیر نمی باشد؟؟؟!!!!
                        شرایط گارانتی
                        • [*=right]
                          قطعات تعویض/تعمیر شده به مدت 3ماه ضمانت میگردد
                          .
                          [*=right]
                          خدمات گارانتی فقط برای تعمیر و یا سرویس دستگاه می باشد و شامل اجرت تعمیر نمی باشد.
                          [*=right]
                          وسایل جانبی از قبیل شارژر،باطری،هندزفری و بلوتوث شامل گارانتی نمی باشد.
                          [*=right]
                          باز کردن دستگاه به هر دلیل حتی تعویض قاب و تعمیرات توسط افراد غیر مجاز دستگاه را از شرایط گارانتی خارج میکند.
                          [*=right]
                          عدم تطبیق شماره سریال برد و کارت گارانتی.
                          [*=right]
                          نصب هرگونه نرم افزار غیر اورجینال(جیلبریک)،استفاده از لوازم جانبی غیر اصلی.
                          [*=right]
                          هرگونه ضربخوردگی ، آب خوردگی ، نوسانات برقی و استفاده ناصحیح از محصول ،دستگاه را کاملاً ازشرایط گارانتی خارج میکند.
                          [*=right]
                          محصول خریداری شده به مدت 3 سال پشتیبانی خدمات خواهد شد.

نظر

• عملا گارانتي نداره ديگه..!!!!
                          اجرت رو هم ميگيرن
                          لابد يه قطعه مجاني عوض ميكنه عوضش 100 هزار دستمزد ميگيره
                          يه زماني خيلي خوب بود من اوايل ايفون ٤ اومده بود تو ايران يه كامتل داشتم اون موقع گارانتي خيلي خوبي داشتن حتي بيمه سرقت و اينا هم همراهش بود.
                          ولي دركل گارانتي معني نميده.

نظر

• یکی از اشنا هامون ایپد مینی سیمکارت خور اورده که بعد ۱۰ دقیقه کار کردن الارم گرم شدن رو میده در حالی که ایپد خنک هست.
                            ورژن۷ رو هم زدم باز همون مشکل رو داشت.
                            بردم تعمیر کار میگه مشکل از سنسوره حرارتش هست و ۴۰۰ هزار هزینه اش.
                            خود دستگاه رو هم ۴۰۰ برمیداره!
                            نظری دارید اساتید؟!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط arash_xonix نمایش پست ها
                              یکی از اشنا هامون ایپد مینی سیمکارت خور اورده که بعد ۱۰ دقیقه کار کردن الارم گرم شدن رو میده در حالی که ایپد خنک هست.
                              ورژن۷ رو هم زدم باز همون مشکل رو داشت.
                              بردم تعمیر کار میگه مشکل از سنسوره حرارتش هست و ۴۰۰ هزار هزینه اش.
                              خود دستگاه رو هم ۴۰۰ برمیداره!
                              نظری دارید اساتید؟!!!
                              يه دور بدون بكاپ ريستور كنيد،اگه بازم مشكل بود،بله سخت افزاريه

نظر

• دوستان یه سوال فنی !
                                من الان بخوام بگیرم از کجا باید بفهمم کدوم نسخه اس ایپد ام . 6.1.4 ه یا 7 ؟ رو جعبه ننوشته ؟
                                حتما میخوام جیلبریک بشه . را هی هست بدون روشن کردنش بفهمم ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X