اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد مینی

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mehran2850 نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید

عزیزان من می خواهم ipad mini wifi/4G 16 GB بگیرم نظر دوستان در مورد این مدل را جویا شوم و سوالی داشتم من خودم یک آیفون 4s دارم بازی هایی مثل آسفالت 7 را روی این آیپد می تونم نصب کنم و دیگر اینکه نصب نرم افزار و جیلبریگ آیپد ها مثل گوشی می مونه یا فرق دارد اگر مرجع راهنمایی هم توسایت است لطفآ لینکش را برایم بگذارید.

با تشکر
    بله میتونید نصب کنید جیلبریکش هم فرقی نداره و روش نصب هم خیر فرقی نداره
    خوبه در جمع ولی به نظر من حافظه کمی داره و صفحه نمایش هم رتینا نیست و کیفیتش کم تره
    ولی میتونید منتظر نسل جدید هم باشید بعد بخرید
    برای اینگونه سوالات هم به سوالات و مشکلات بعد از خرید مراجعه کنید

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2
    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

عزیزان من می خواهم ipad mini wifi/4G 16 GB بگیرم نظر دوستان در مورد این مدل را جویا شوم و سوالی داشتم من خودم یک آیفون 4s دارم بازی هایی مثل آسفالت 7 را روی این آیپد می تونم نصب کنم و دیگر اینکه نصب نرم افزار و جیلبریگ آیپد ها مثل گوشی می مونه یا فرق دارد اگر مرجع راهنمایی هم توسایت است لطفآ لینکش را برایم بگذارید.

با تشکر
      اره بازی اسفالت رو به راحتی اجرا می کنه من فک کنم همین ۱۶ گیگ هم کافی باشه چون من خودم 4g 32 دارم و فک کنم هنوز ۱۶ گیگ هم پر نشده من حدودا ۲۰ اپلیکشن ، ۱۰۰ اهنگ و تعدای فیلم و هنوز ۱۶ زیاد فضا نگرفته البته بستگی به خودت داره ممکنه بیشتر بخواید اپلیکشن و اهنگ و فیلم بریزد تو تبلت در ضمن صفحه نمایششم اونقدر بد نیست و یا اینکه اگه عجله ندارید بزارید نسل بعدی معرفی بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط F a r s h i d نمایش پست ها
        اره بازی اسفالت رو به راحتی اجرا می کنه من فک کنم همین ۱۶ گیگ هم کافی باشه چون من خودم 4g 32 دارم و فک کنم هنوز ۱۶ گیگ هم پر نشده من حدودا ۲۰ اپلیکشن ، ۱۰۰ اهنگ و تعدای فیلم و هنوز ۱۶ زیاد فضا نگرفته البته بستگی به خودت داره ممکنه بیشتر بخواید اپلیکشن و اهنگ و فیلم بریزد تو تبلت در ضمن صفحه نمایششم اونقدر بد نیست و یا اینکه اگه عجله ندارید بزارید نسل بعدی معرفی بشه
        سلام
        ممنونم دوست خولم من امروز خريداري كردم چند تا سوال داشتم اگر راهنمايي كنيد ممنون خواهم شد در حال حاضر فريمور دستگاه FW 6.0.0 است براي مدل ipad mini wifi/4G 16 GB سمكارت خور كدام يك از فريمور ها را بايد بريزم؟
        2- نرم افزارهايي كه روي آيفون 4S دارم مي توانم انتقال بدهم به آيپد ؟
        3-اسمس براي اين مدل چگونه فعال مي شود چون هر كاري مي كنم sms نمي فرستد
        4- براي جيلبريگ به كدام تاپيك مراجعه كنم و آيا ورژن 6.1.3 براي آيپد جيلبريگ مي شود ؟
        5- در حال حاضر راهي وجود دارد كه با ايپد بشود وارد فيس بوك شد ( البته مي دانم سوال آخر بر خلاف قوانين است ولي اگر عزيزي به صورت خصوصي راهنمايي كند ممنون خواهم شد.

خيلي خيلي سپاسگذارم
        مهران

نظر

سلام
          ممنونم دوست خولم من امروز خريداري كردم چند تا سوال داشتم اگر راهنمايي كنيد ممنون خواهم شد در حال حاضر فريمور دستگاه FW 6.0.0 است براي مدل ipad mini wifi/4G 16 GB سمكارت خور كدام يك از فريمور ها را بايد بريزم؟
          2- نرم افزارهايي كه روي آيفون 4S دارم مي توانم انتقال بدهم به آيپد ؟
          3-اسمس براي اين مدل چگونه فعال مي شود چون هر كاري مي كنم sms نمي فرستد
          4- براي جيلبريگ به كدام تاپيك مراجعه كنم و آيا ورژن 6.1.3 براي آيپد جيلبريگ مي شود ؟
          5- در حال حاضر راهي وجود دارد كه با ايپد بشود وارد فيس بوك شد ( البته مي دانم سوال آخر بر خلاف قوانين است ولي اگر عزيزي به صورت خصوصي راهنمايي كند ممنون خواهم شد.

خيلي خيلي سپاسگذارم
          مهران
          اگرجيلبريك ميخواي بكنيد كه اصلا دست به فريمور نزن چون ٦.١.٣ جيلبريك نميشه
          اس ام اس هم نميتوني باهاش ارسال كنيد
          نرم افزار ايفن هم ميتونيد انتقال بديد
          خلاف قوانين خلافه حرف زدن توپيام خصوصي هم خلاف مي باشد

نظر

• نوشته اصلی توسط iAhmaD نمایش پست ها
            اگرجيلبريك ميخواي بكنيد كه اصلا دست به فريمور نزن چون ٦.١.٣ جيلبريك نميشه
            اس ام اس هم نميتوني باهاش ارسال كنيد
            نرم افزار ايفن هم ميتونيد انتقال بديد
            خلاف قوانين خلافه حرف زدن توپيام خصوصي هم خلاف مي باشد
            ممنونم دوست خوبم برای جیلبرک کدام نرم افزار را بریزم
            برای این مدل نگفتید کدام فریم ور را از این تاپیک بگیرم؟

نظر

ممنونم دوست خوبم برای جیلبرک کدام نرم افزار را بریزم
              برای این مدل نگفتید کدام فریم ور را از این تاپیک بگیرم؟
              برای جیلبریک از اموزش زیر کمک بگیرید و نیازی به گرفتن فریمور نیست. فریمور رو زمانی لازم دارید که بخواین ری استور کنید

http://www.i-phone.ir/forums/thread80531.html
              زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• سلام به همه دوستان

بنده یکدستگاه ipad mini سیمکارت خور خریدم میخام ببینم نرم افزاری هست که نصب کنم sms و phone یا فقط sms فعال شه ؟ lمشکلی هم با جیلبریک کردن ندارم. واگه نرم افزار پولی هم باشه ولی درست کار کنه حاضرم بخرمش.

ممنون از همه

نظر

• متاسفانه همچین ببرنامه ای برای آیپد مینی موجود نیست ولی برای آیپد 1،2 موجود است.
                  شما می توانید با برنامه های viber,whatsappو..... از طریق اینترنت و 3G مکالمه و SMS بفرستید.

نظر

• ممنون از پاسخ سریعتون
                    به نظرتون برنامش تا چند ماه آینده میاد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hmaghsoomi نمایش پست ها
                      ممنون از پاسخ سریعتون
                      به نظرتون برنامش تا چند ماه آینده میاد؟
                      اصلا معلوم نيست.

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشید

برای دانلود و یا خرید بازی و نرم افزار مخصوص آیپد مینی باید به کجا مراجعه کنم چون یک سری از بازی ها را که نصب میکنم صفحه کامل نیست سوال دیگر آیپد مینی سیمکارت خور ipad mini wifi/4G چه فرمتهای تصویری را ساپورت می کند ؟

با تشکر
                        ویرایش توسط mehran2850 : https://i-phone.ir/forums/member/99281-mehran2850 در ساعت 12-05-2013, 11:17 PM

نظر

برای دانلود و یا خرید بازی و نرم افزار مخصوص آیپد مینی باید به کجا مراجعه کنم چون یک سری از بازی ها را که نصب میکنم صفحه کامل نیست سوال دیگر آیپد مینی سیمکارت خور ipad mini wifi/4G چه فرمتهای تصویری را ساپورت می کند ؟

با تشکر
                          دوست عزیز تمامی اپ ها معمولاً تمام صفحه اجرا می شن ولی به طور کل بعضی از اپ ها فقط مخصوص ایپد هستن! در مورد اپ های که تمام صفحه اجرا نمی شن می تونی از تو سیدیا توییک RetinaPad رو نصب کنی! و نکته آخر اینکه اپلیکیشن های آیپد مینی با آیپد هیچ گونه فرقی نداره بلکه آیپد با آیفون اپ هاشون با هم فرق دارن اون بدلیل اندازه صفحه نمایش هست!

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• سلامی دوباره به اساتید

ایپد مینی من ios 6.1.2 روش هست و همین الان جیل بریک کردم و یک سری نرم افزار نصب کردم کاملا ok بود ولی داشتم ی نرم افزار از توو cydia نصب میکردم که فکر کنم swirly sms بود بعد خاموش شد و دیگه os بالا نیومد و هی ریست میشد.الان وصلش کردم به Itunes ولی error میده :
                            (itunes could not conect to iphone because an error reading the device ) و آیپد روی LOGO اپل میمونه بعد reboot میکنه.

میخواستم ریستور کنم به 6.1.2 فابریک خودش که error 3194 میده.

دوستان الان راهی وجود داره از این حالت خارج شه یا باید به 6.1.3 ریستور کنم ؟
                            ویرایش توسط hmaghsoomi : https://i-phone.ir/forums/member/1394-hmaghsoomi در ساعت 13-05-2013, 07:22 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hmaghsoomi نمایش پست ها
                              سلامی دوباره به اساتید

ایپد مینی من ios 6.1.2 روش هست و همین الان جیل بریک کردم و یک سری نرم افزار نصب کردم کاملا ok بود ولی داشتم ی نرم افزار از توو cydia نصب میکردم که فکر کنم swirly sms بود بعد خاموش شد و دیگه os بالا نیومد و هی ریست میشد.الان وصلش کردم به Itunes ولی error میده :
                              (itunes could not conect to iphone because an error reading the device ) و آیپد روی LOGO اپل میمونه بعد reboot میکنه.

میخواستم ریستور کنم به 6.1.2 فابریک خودش که error 3194 میده.

دوستان الان راهی وجود داره از این حالت خارج شه یا باید به 6.1.3 ریستور کنم ؟
                              به 6.1.2 كه نمي تونيد ري استور كند
                              2 كليد home&power را به مدت 10 ثانيه نگه داريد ارم اپل رو كه ديديد اون 2 كليد رو رها كنيد و كليد ولوم بالا رو اونقدر نگه داريد تا گوشي بالا بياد بعد به سيديا بريد و اون برنامه كه فكر مي كنيد
                              swirly sms رو پاك كنيد. اگه با اين روش جواب نداد بايد به 6.1.3 ري استور كنيد
                              زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• کمال تشکر رو از راهنمایی شما دوست محترم دارم
                                بااینکارهم بالا نیومد دارم به 6.1.3 میبرم

نظر

صبر کنید ..
                                X