اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد مینی

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط AlirezaM1731 نمایش پست ها
    سلام من تازه عضو شدم و این اولین پستمهدوتا سوال خیلی مهم دارم:1-اینترنت سیمکارتهای رایتل با آیپد سازگاره؟و اینکه آیا امکانش هست که از آیپد به عنوان مودم استفاده بکنیم؟یعنی اینترنت رایتل یا ایرانسل رو با لپتاپ شیر کنیم(ویندوز نه مک)؟2- من چندتا نرم افزار اسکن دیدم به نظر اوکی بودن میخواستم بدونم از دوستان کسی تاحالا استفاده کرده کیفیت اسکن از طریق لنز دوربین چطوریه؟میشه باهاش از جزوه پی دی اف خوبی درست کرد یا نه؟مرسی از اینهکه سریع جواب میدید.راستی نماز روزه هاتونم قبول.
    1-بله
    ٢-بد ميست كيفيتش(متوسط رو به بالا)

نظر

• سلام دوستان یه سوال من با ایپد مینی کار نکردم میخاستم بدونم مانیتورش چی هست چون میگن رتینا نیست وبعدش ایا کیفیت ایپد مینی از ایفون 5 کمتره از نظر مانیتور؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ammarha نمایش پست ها
        سلام دوستان یه سوال من با ایپد مینی کار نکردم میخاستم بدونم مانیتورش چی هست چون میگن رتینا نیست وبعدش ایا کیفیت ایپد مینی از ایفون 5 کمتره از نظر مانیتور؟
        خیلی کمتره یه مقدار از ایپد 2 بهتر شده

نظر

• سلام به همه
          دوستان بنده يه مشكلي دارم
          من يه ايپد ميني واي فاي دارم مشكلم اينجاست كه ايپدم نميتونه موقيعيت من و تشخيص بده
          به وايرلس وصل شدم تمام گزينه هاي لوكيشن رو زدم ولي بازم ميگه نميتونه من و پيدا كنه
          تو سيري هم وقتي آب و هوا رو ميپرسم بازم ميگه سيري نميتونه شما رو پيدا كنه
          خواهش ميكنم كمكم كنيد
          نماز روزه هاتون قبول
          با تشكر

نظر

• بله درسته بنده هم همین مشکل رو دارم
            موقعیت رو نشون میده ولی خوب کمی طول میکشه تا وصل شه

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid063 نمایش پست ها
              سلام به همه
              دوستان بنده يه مشكلي دارم
              من يه ايپد ميني واي فاي دارم مشكلم اينجاست كه ايپدم نميتونه موقيعيت من و تشخيص بده
              به وايرلس وصل شدم تمام گزينه هاي لوكيشن رو زدم ولي بازم ميگه نميتونه من و پيدا كنه
              تو سيري هم وقتي آب و هوا رو ميپرسم بازم ميگه سيري نميتونه شما رو پيدا كنه
              خواهش ميكنم كمكم كنيد
              نماز روزه هاتون قبول
              با تشكر
              خب يعني كسي نيست به ما كمك كنه
              خيلي نيازش دارم

نظر

• سلام.
                فكر كنم ايپد هاي واي فاي جي پي اس نداشته باشن.

Sent from my iPhone 5 using tapatalk

نظر

• ایپد های وای فای جی پی اس ندارن و از طریق وایرلس میتونن مکان رو پیدا کنن
                  کلا روی ایپد های وای فای برای موقیت یابی حساب باز نکنید
                  موفق باشید

نظر

• سلام دوست عزيز
                    بله درسته. ايپد واي فاي جي پي اس نداره ولي ميتونه از طريق وايرلس مكان شما رو تعيين كنه (تازه من يه جايي خوندم مكان يابي وايرلس دقيق تر و سريعتر از جي پي اس است)
                    و اينكه دوستم ايپد ٣ واي فاي داره كه به راحتي ميتونه مكان خودشو رو پيدا كنه
                    اگه ميشه كمكم كنيد
                    با تشكر

نظر

• عرض ادب و خسته نباشيد ..
                      بنده ١ ipad mini دارم و حالا دارم مى فروشم ان را به خاطر اينكه نمى توانم تماس تلفنى با ان برقرار كنم ..
                      حالا سيوال ام اين .. كدام ipad موجود تو بازار كه با ان مى توانم مثل موبايل كار كنم .. يعنى تماس تلفنى داشته باشم ..
                      دقيقا مى خواهم مثل موبايل كار كند نه اينكه برنامه بريزم روش يا جلبرك كنم يا ...
                      قبلا از همكارى شما كمال تشكر رو دارم ..

نظر

• نوشته اصلی توسط tavakkol23 نمایش پست ها
                        عرض ادب و خسته نباشيد ..
                        بنده ١ ipad mini دارم و حالا دارم مى فروشم ان را به خاطر اينكه نمى توانم تماس تلفنى با ان برقرار كنم ..
                        حالا سيوال ام اين .. كدام ipad موجود تو بازار كه با ان مى توانم مثل موبايل كار كنم .. يعنى تماس تلفنى داشته باشم ..
                        همهٔ آیپد*ها از این لحاظی که شما می*خوایید مثل آیپد مینی که داشتید هستن ا به طور پیش فرض قابلیت تماس ندران

نظر

• نوشته اصلی توسط tavakkol23 نمایش پست ها
                          عرض ادب و خسته نباشيد ..
                          البته فقط ایپد 1 و 2 می تونید این کارو کنید که اوم حتما باید جیلبریک کنید

نظر

سلام دوست عزيز
                            بله درسته. ايپد واي فاي جي پي اس نداره ولي ميتونه از طريق وايرلس مكان شما رو تعيين كنه (تازه من يه جايي خوندم مكان يابي وايرلس دقيق تر و سريعتر از جي پي اس است)
                            و اينكه دوستم ايپد ٣ واي فاي داره كه به راحتي ميتونه مكان خودشو رو پيدا كنه
                            اگه ميشه كمكم كنيد
                            با تشكر
                            یعنی کسی نیسیت به ما کمک کنه
                            قبلا انجمن خیلی فعال بود الان یه مقداری کند شده
                            خواهش میکنم راهنمایی کنید

نظر

یعنی کسی نیسیت به ما کمک کنه
                              قبلا انجمن خیلی فعال بود الان یه مقداری کند شده
                              خواهش میکنم راهنمایی کنید
                              شما با چه نرم افزاري مكان يابي ميكنيد؟ با گوگل مپز يا نقشه هاي اپل؟

نظر

• نوشته اصلی توسط grand123 نمایش پست ها
                                شما با چه نرم افزاري مكان يابي ميكنيد؟ با گوگل مپز يا نقشه هاي اپل؟
                                با نقشه هاي اپل و سيري و سايجيك و .... امتحان كردم ولي اصلا پيدام نميكنه

نظر

صبر کنید ..
                                X