اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم Apple TV

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
    نیازی به دانلود نیست، نسخه ۶ چند روز پیش منتشر شده!
    بعد از اینکه وصل کردین و به اینترنت متصل شد در قسمت جنرال بزنین software update خودش به آخرین نسخه بروزرسانی میکنه!
    ممنون دوست عزیز تا حالا ۴ مرتبه امتحان کردم دانلود میکنه نصب هم میشه ولی اخرش میگه که ابدیت با موفقیت انجام نشد
    وریست کنید ودوباره امتحان کنید و هر دفعه به همین صورت
    در ضمن دو تا سوال اگه پاسخ بدین ممنون میشم
    اول اینکه میشه رو اپل تی وی چیز پی ان داشته باشیم برای باز کردن یوتیوب و دوم اینکه کیبرد که داخل اپل تی وی هست میشه فارسی رو هم بهش اضافه کرد
    ممنونم

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

دوستان کسی نیست جواب بده

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

اپل، امروز مجدداً برای رفع این مشکل ،آپدیتی با شماره ساخت دیگری رو بروز کرده، میتوانید دوباره امتحان نمایید.

نظر

سلام
          من میخوام اپل تیوی بگیرم تو تاپیکای بالا خوندم همه مشکل آپدیت دارن اصن فرق ورژناش تو چیه؟اگه بخوام از گوشیم یا لپتاپ چیزی به تلویزیون بفرستم ورژناشون مهمه؟ واسه فرستادن بازی یا فیلم از گوشی به تلویزیون اینترنت چه سرعتی باشه خوبه؟

نظر

همه مشکل آپدیت ندارند من اپل تی وی ۳ دارم چند روز پیش با موفقیت آپدیت کردم الان هم دوباره آپدیت امده بود بدونه مشکل نصب شد

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2

نظر

دوستان من اپل تی وی نسل سه دارم ولی نمیدونم کدوم فریمور رو باید دانلود کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinjoon نمایش پست ها
                دوستان من اپل تی وی نسل سه دارم ولی نمیدونم کدوم فریمور رو باید دانلود کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایین
                ؟؟؟!!!!
                شما برو تو software update ، خودش ورژن ٦ رو ميگيره
                ربطي به نسل نداره

iPhone 5

نظر

نوشته اصلی توسط iphone1387 نمایش پست ها
                  ؟؟؟!!!!
                  شما برو تو software update ، خودش ورژن ٦ رو ميگيره
                  ربطي به نسل نداره

برادر اون رو میدونم ابدیت از طریق خود دستگاه ولی متاسفانه برا بنده ارور میده تو پست های بالا هم توضیح دادم همراه با عکس میخواستم از طریق ایتونز و به صورت دستی ابدیت کنم

iPhone 5

نظر

راه حلشو پیدا کردم برای دوستانی که مثل من ابدیت از طریق ota مشکل دارند اپل تی وی رو با میکرو یو اس بی به کامپیوتر وصل کنید و کابل برقش رو هم همچنین ودیگه کار خاصی نمیونه برا انجام دادم ایتونز خودش شروع به دانلود و ابدیت میکنه

نظر

• سلام..من یه Apple tv نسل 3 خریدم
                      میخواستم ببینم اپدیتش کنم؟
                      واسه جیلبریک میگم میترسم یعدا هک شه
                      یا حتما باید اپدیت کرد؟
                      بعد اگه اپدیت کنم اپیدم رو میخونه؟
                      ورژنش 6.01ه
                      میخوام ببینم کلا ریطی دارن به هم
                      Firmware apple Tv و Idevice
                      ?
                      ویرایش توسط Mehdialcapon : https://i-phone.ir/forums/member/101038-mehdialcapon در ساعت 08-11-2013, 12:38 AM

نظر

• جیلبریک نسل ۳

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                        با سلام خدمت تمامي كاربران
                        در اين تاپيك شما مي توانيد سوالات خود را در رابطه با نسل سوم Apple TV مطرح كنيد.

با سلام لطفا در باره نحوه جیلبریک نسل ۳ توضیح بدین

نظر

• سلام
                          دوستان میشه یگید چطور بفهمم apple tv نسل سوم من مدل 2012 هست یا 2013؟ برای دانلود فریمور و اپدیت از طریق ایتونز می خوام.رو جعبه زده a1496

نظر

• سلام
                            من یه APPLE TV خریدم از Buffering هم راضی هستم تاحالا مشکلی نداشتم ۱ بار با یه فیلم خیلی کیفیت بالا یه لحظه بافرینگش طول کشید ولی
                            بعدش دیگه نشد . مودمم هم LinkSys 160N سیستم عامل هم 10.6.8 OS X Snow Leopard

فقط خواهش میکنم یکی توضیح بده که چجوری میشه جلبرکش کرد . مدل دستگاه هم Apple Tv 2013 A1469 هست ممنون از تاپیک مفید.

نظر

• نوشته اصلی توسط feryfrt نمایش پست ها

سلام
                              من یه APPLE TV خریدم از Buffering هم راضی هستم تاحالا مشکلی نداشتم ۱ بار با یه فیلم خیلی کیفیت بالا یه لحظه بافرینگش طول کشید ولی
                              بعدش دیگه نشد . مودمم هم LinkSys 160N سیستم عامل هم 10.6.8 OS X Snow Leopard

فقط خواهش میکنم یکی توضیح بده که چجوری میشه جلبرکش کرد . مدل دستگاه هم Apple Tv 2013 A1469 هست ممنون از تاپیک مفید.

جیلبریک نمیشه نسل ۳ کلا

مشکل هم از مودمتون هست کلا سرعت مودم های linksys برای apple tv پایینه. سیستم عامل 10.6.8 هم اصلا از airplay پشتیبانی درستی نداره!

نظر

• دوستان کسی beamer 1.7 رو با کرک معتبر داره؟

نظر

صبر کنید ..
                                X