اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم Apple TV

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط alihps نمایش پست ها
    امروز خریدمش
    فردا هم اپل تی وی نسل سوم را باهاش ست میکنم
    نتیجه را اعلام میکنم
    مبارک باشه!

نظر

بعضی از مواقع حتی با اون مودم جدید هم فریز میشد تصویر
      نمیدونم
      شاید از مودم بود
      دنبال یه مودم بسیار قوی تر میگردم که در بازار هم موجود باشه
      کسی اطلاعاتی داره

نظر

بعضی از مواقع حتی با اون مودم جدید هم فریز میشد تصویر
        نمیدونم
        شاید از مودم بود
        دنبال یه مودم بسیار قوی تر میگردم که در بازار هم موجود باشه
        کسی اطلاعاتی داره
        فریز میشه یعنی چی؟
        همون مودم خوب بود، شاید مشکل چیز دیگست!
        مودمهای قویتر ممکنه باز مشکلت رو حل نکنه، اگه مطمئن نیستی!!!
        ام بهترین برندها مخصوصا برای اینکار: Airport Xpress اپل یا Time Capsule و همچنین مدلهای سری E شرکت Link sys مخصوصا سری جدید خیلی خوبه، اما گرون هستند!!
        محصولات اپل بهترین هستند چون از باندهای موازی استفاده میکنند که خیلی علیه!

نظر

فریز یعنی مثلا بعضی از مواقع در فیلم یک ثانیه نگه میداره
          بعد دوباره پخش میشه
          یه چیزی توی مایه های buffering در یوتیوب

نظر

بچه ها شماهم مشکل drop network دارید؟
            برای من بعضی وقتا این اتفاق براش میفته.اول خیلی بود.رفتم تو تنظیمات مودم و مودم رو روی حالت N only گذاشتم خیلی بهتر شد.
            ولی الان یه مشکل دارم که حسابی کلافم کرده......فرض کنید دارید با home sharing روی tv خونه اهنگ گوشی می کنید همه چیز خوبه تا این که اسکرین سیور فعال میشه....حالا مثلا می خوام برم یه البوم دیگه....می رم رو البوم مورد نظرم و اهنگ دلخواهم رو انتخاب می کنم ولیapple tv روی اون دایره که وسط صفحه می چرخه می مونه....از شبکه هم قطع نمیشه ها.....تنها راه درست شدنش هم اینه که از itunes دسترسی apple tv رو قطع و مجددا وصل کنم.
            یه والهم درباره ی اپدیت داشتم.حجم اپدیت خیلی زیاده؟ و این که به چیز*پی ان و یا موارد مشابه نیاز داره؟
            چقدر زیاد شد پیشاپیش از پاسخ شما متشکرم

نظر

فریز یعنی مثلا بعضی از مواقع در فیلم یک ثانیه نگه میداره
              بعد دوباره پخش میشه
              یه چیزی توی مایه های buffering در یوتیوب
              خوب این به حجم دیتای فیلم بستگی داره و اگه همزمان از ترافیک وایرلس مودم استفاده بشه، بیشتر حس میشه، اما برای مشاهده فیلم های بلند، بهتره بعد از اجرا ۵ دقیقه Pause کنید، بعد play کنید تا خودش بتونه در فرصت مناسب و بهتر بافر رو پرکنه!

نوشته اصلی توسط milad_b نمایش پست ها
              بچه ها شماهم مشکل drop network دارید؟
              برای من بعضی وقتا این اتفاق براش میفته.اول خیلی بود.رفتم تو تنظیمات مودم و مودم رو روی حالت N only گذاشتم خیلی بهتر شد.
              ولی الان یه مشکل دارم که حسابی کلافم کرده......فرض کنید دارید با home sharing روی tv خونه اهنگ گوشی می کنید همه چیز خوبه تا این که اسکرین سیور فعال میشه....حالا مثلا می خوام برم یه البوم دیگه....می رم رو البوم مورد نظرم و اهنگ دلخواهم رو انتخاب می کنم ولیapple tv روی اون دایره که وسط صفحه می چرخه می مونه....از شبکه هم قطع نمیشه ها.....تنها راه درست شدنش هم اینه که از itunes دسترسی apple tv رو قطع و مجددا وصل کنم.
              یه والهم درباره ی اپدیت داشتم.حجم اپدیت خیلی زیاده؟ و این که به چیز*پی ان و یا موارد مشابه نیاز داره؟
              چقدر زیاد شد پیشاپیش از پاسخ شما متشکرم
              در حالت N Only قرار بدی ممکنه بعضی از دیوایس ها به مشکل بخورند، بهتره در حلت mix قرار بدی!
              مشکل دوم شما اگه فکر میکنید اپل تی وی از شبکه قطع نمیشه، به دلیل کامپیوتر یا مک شماست اگه در حالت sleep قرار بگیره خوب ارتباطش قطع میشه، اما اگه این هم نبود بهتره فریمور رو آپدیت کنی، اما حجمش زیاد نیست و نیاز به ابزار v-p-n هم نیست!!!

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
                خوب این به حجم دیتای فیلم بستگی داره و اگه همزمان از ترافیک وایرلس مودم استفاده بشه، بیشتر حس میشه، اما برای مشاهده فیلم های بلند، بهتره بعد از اجرا ۵ دقیقه Pause کنید، بعد play کنید تا خودش بتونه در فرصت مناسب و بهتر بافر رو پرکنه!
                ببینید وقتی مووی از مک بوک ایرپلی میشه دیگه هیچ دکمه ای روی کنترل اپل تی وی کار نمیکنه
                که بشه باهاش pause  کرد تا کمی load بشه و دیگه فریز نکنه
                من برای اینکه مشکل را حل کنم حتی جای مودم را به ۳ متری اپل تی وی اوردم و داخل تنظیمات اپل تی وی هم نشون میده
                که سیگنال فول هست
                ولی باز هر یک دقیقه یکبار یک یا چند فریز نیم ثانیه ای اتفاق میوفته
                واقعا کسی هست که نظری داشته باشه؟

نظر

ببینید وقتی مووی از مک بوک ایرپلی میشه دیگه هیچ دکمه ای روی کنترل اپل تی وی کار نمیکنه
                  که بشه باهاش pause کرد تا کمی load بشه و دیگه فریز نکنه
                  من برای اینکه مشکل را حل کنم حتی جای مودم را به ۳ متری اپل تی وی اوردم و داخل تنظیمات اپل تی وی هم نشون میده
                  که سیگنال فول هست
                  ولی باز هر یک دقیقه یکبار یک یا چند فریز نیم ثانیه ای اتفاق میوفته
                  واقعا کسی هست که نظری داشته باشه؟
                  ریموت کنترل که باهاشه برای همین کار هستش، از روی مک هم که پخش کنی با ریموت قابل کنترل هست!
                  من الان با اپل تی وی نسل ۲ که دارم که مسلماً از نسل ۳ ضعیفتره، بدون قطعی فیلمهای بلند رو پخش میکنه، مواقعی بعد از ۱۵ دقیقه به مدت ۳۰ ثانیه برای پر کردن بافر متوقف میشه!

نظر

اصلا ریموت موقع play شدن مووی روی اپل تی وی اثر نداره
                    شاید تنظیمات داخلی داره که من خبر ندارم
                    ولی من که نتونستم باهاش pause کنم
                    فقط دکمه menu روی کنترل کار میکنه که با زدن اون هم از حالت air play خارج میشه
                    ب نظرتون مشکل از مودم هست؟
                    اگه یه airplay express نیاز هست که وارد قضیه استریمینگ بشه؟
                    فرقی به این وضعیت میکنه؟

نظر

اصلا ریموت موقع play شدن مووی روی اپل تی وی اثر نداره
                      شاید تنظیمات داخلی داره که من خبر ندارم
                      ولی من که نتونستم باهاش pause کنم
                      فقط دکمه menu روی کنترل کار میکنه که با زدن اون هم از حالت air play خارج میشه
                      ب نظرتون مشکل از مودم هست؟
                      اگه یه airplay express نیاز هست که وارد قضیه استریمینگ بشه؟
                      فرقی به این وضعیت میکنه؟
                      ریموت کنترلت رو یکبار از توی تنظیمات apple tv با خودش باید Pair کنی!
                      من یکبار با یک مودم دیگه قبلاً تست کردم قطعی داشت، اما الان Time Capsule دارم موردی نیست ، با آپدیت جدید کمی هم بافر رو سریعتر پر میکنه!
                      امروز یک کنسرت ۱ ساعته من دیدم باهاش فقط ۳ بار به مدت ۱۵ ثانیه توقف داشت! که همزمان روتر من، فایل هم انتقال میداد!
                      ممکنه مورد برای مودم باشه، چون کم اوردن تصویر صدا یکی از دلایلش overload شدن ترافیک درخواستی از سمت اپل تی وی هستش!
                      ویرایش توسط iConnection : https://i-phone.ir/forums/member/112728-iconnection در ساعت 16-05-2013, 10:44 PM

نظر

یه airplay express نیاز هست که وارد قضیه استریمینگ بشه؟

نظر

یه سوالی دارم اینکه این که مثلا که شما میگی باهاش کنسرت نگاه کردی موقع نگاه کردن خیلی از حجم استفاده میشه؟؟؟
                          منی که سرعت نتم زیاد بالا نیست میتونم بدون وقفه نگاه کنم؟؟
                          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

یه airplay express نیاز هست که وارد قضیه استریمینگ بشه؟
                            منظورتو متوجه نشدم، منظور شما دستگاههای Airport Express هست!

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                            یه سوالی دارم اینکه این که مثلا که شما میگی باهاش کنسرت نگاه کردی موقع نگاه کردن خیلی از حجم استفاده میشه؟؟؟
                            منی که سرعت نتم زیاد بالا نیست میتونم بدون وقفه نگاه کنم؟؟
                            منظور کنسرت اینترنتی نبود، و با این سرعت اینترنتی ما این نوع فیلم ها و ویدیوهای انلاین جواب نخواهد داد!
                            منظور فیلمهای ذخیره شده در آرشیو آیتونز بود که در شبکه داخلی با wi-fi روی اپل تی وی استریم میکنیم!
                            ویرایش توسط iConnection : https://i-phone.ir/forums/member/112728-iconnection در ساعت 17-05-2013, 12:44 AM

نظر

اهان...
                              ولی با این که شما میگی استریم شده ولی چرا باز باید وقفه بنداره؟؟
                              اینطور که من از استریم فهمیدم یعنی کاری به سرعت نت نداره و فقط از روتر استفاده میشه پس چرا باید وقفه ای وجود داشته باشه!!
                              iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                                اهان...
                                ولی با این که شما میگی استریم شده ولی چرا باز باید وقفه بنداره؟؟
                                اینطور که من از استریم فهمیدم یعنی کاری به سرعت نت نداره و فقط از روتر استفاده میشه پس چرا باید وقفه ای وجود داشته باشه!!
                                ببین، استریم یعنی به جریان انداختن و اینجا یعنی همون اجرا کردن محتوای مدیا بر روی player یا پخش کننده، اینجا پخش کننده ما apple tv هستش، مدیا رو از روی هارد مک که در آرشیو آیتونز هستش فراخوانی میکنه!
                                اما اگه مدیا بر روی آیتونز پخش بشه، اونموقع پخش کننده میشه مک!
                                حالا چون پخش کننده ما یعنی apple tv، تمام مدیا رو از طریق شبکه باسیم یا بیسیم باید دریافت کنه که پخش کنه، پس پهنای باند مناسبی براش باید وجود داشته باشه، مدیا وقتی بر روی apple tv لود میشه، باید کمی از اون رو بر روی حافظه نگهداری کنه تا بتونه براحتی پخش کنه، زمانیکه سرعت پخش از سرعت لود شدن مدیا بیشتر بشه، باعث توقف یا به اصطلاح کم میاره، که این دلیلش سنگینی ترافیک شبکه ای بین apple tv و مودم بیسیم هستش!
                                اینکه گفتم ۵ مین pause کنه به این دلیله که سرعت لود شدن از سرعت پخش جلو بیفته که مسله رو حل کنه!
                                در فیلمهای سنگین با کیفیت بالا و مخصوصاً صحنه های اکشن زیاد سرعت لود شدن خیلی میره بالا پس ۲-۳ جا توقف خیلی به چشم نمیاد و تقریباً طبیعی هستش!
                                امیدوارم تونسته باشم کاملاً این مفهوم رو برسونم!
                                ویرایش توسط iConnection : https://i-phone.ir/forums/member/112728-iconnection در ساعت 17-05-2013, 01:13 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X