اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم Apple TV

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ممنون واقعا.خیلی کمک کردید....
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
      منظورتو متوجه نشدم، منظور شما دستگاههای Airport Express هست!
      دقیقا منظورم airport express بود(اشتباه تایپ شده بود)

نظر

نوشته اصلی توسط alihps نمایش پست ها
        دقیقا منظورم airport express بود(اشتباه تایپ شده بود)
        خوب Airport و Time Capsule دستگاههای قوی هستند!
        airport در شبک های خانگی استفاده میشه و خوب جواب میده!
        time capsule چون کمی گرونه و قابلیتهاش بیشتره در شبکه های Small & Medium شرکتها کاربرد خوبی داره و تا ۱۰۰ دیوایس میتونند بهش وصل بشند و خدمات بگیرند، البته نه استریمینگ!

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
          خوب Airport و Time Capsule دستگاههای قوی هستند!
          airport در شبک های خانگی استفاده میشه و خوب جواب میده!
          time capsule چون کمی گرونه و قابلیتهاش بیشتره در شبکه های Small & Medium شرکتها کاربرد خوبی داره و تا ۱۰۰ دیوایس میتونند بهش وصل بشند و خدمات بگیرند، البته نه استریمینگ!
          البته برای من استریمینگ مهمه که در بین همه گزینه ها apple tv برای استریم ویدیو از همه اولویت بالاتری داره
          ولی نمیدونم دلیل این فریز شدن ثانیه ای چیه؟

نظر

سلام

من ميخواستم يه دستگاه اپل تي وي بخرم. ولي قبلش ميخوام بدونم که آخرين نسل اين دستگاه کي عرضه شده
            و سري جديدش حدودا چند وقت ديگه مياد (يعني نمي خوام مثلا امروز برم يکيش رو بخرم و فردا جديدترش اومده باشه :دي)

ممنون

نظر

سلام
              توی ادرس زیر می تونید ببینید که دوره های اپدیتش چطور بوده.همون طور که می بینید نوشته نخرید به زودی اپدیت می شود!
              Mac Buyer's Guide: Know When to Buy Your Mac, iPod or iPhone

نظر

سلام
                خب بهتره یه کم از هیاهوی wwdc2013 دور بشیم.
                در این پست می خوام تجربه ی کار با اپل تی وی رو که چند وقتی هست خریدم خدمتتون عرض کنم.
                تو روز های اول کاملا ناامید کننده بود!!!دائماً قطع و وصل میشد و هنگ می کرد.متوجه شدم که فریمورش اپدیت نیست...اپدیتش کردم ولی هیچ تغییری نکرد....به ایپد شک کردم که شاید قدرت استریم خوبی نداره البته این شک در کنار شکم به مودمم بود(Wag120n).
                خلاصه حسابی کلافه شده بودم و وقتی می دیدمش احساس گناه می کردم!!حالا بریم جاهای خوبش.
                یکی از دوستان یه مودم 300 داشت.با اون مودم تست کردیم و استریم بدون مشکل انجام می شد.پس مودم خریدم!!!!همین امروز مودم tplink مدل 8968 رو به قیمت 150 هزار تومان خریداری کردم و تمام مشکلات حل شد!!
                استریم عالی شده و یه کلیپ fullhd بدون حتی لحظه ای لگ اجرا شد هم از روی ایپد2 و هم از روی ایفون 5.
                برای امتحان قدرت استریم بازی real racing 3 رو روی ایپد اجرا کردم و به صورت mirror روی tv انداختمش که کاملا بدون لگ بود ولی حدود یک ثانیه از خود اپید عقبه.یعنی مثلا وقتی تو ایپد ترمز می کردم 1 ثانیه بعد روی tv ترمز می کرد..البته وقتی صفحه خیلی شلوغ می شد(مثلا 10 تا ماشین توی صحنه بودن) یه مقدار لگ دار میشد.
                خب این تجربه ی من بود.اگه سوالی بود تا اون جا که در توانم باشه در خدمتتون هستم.

نظر

دوستان من يه مودم وايرلس تي پي لينك معمولي دارم اگه يه اپل تيوي بگيرم و با كابل مودم به اپل تيوي وصل بشم ديگه مشكلي از بابت گير كردن و پخش فيلم هاي با كيفيت بالا نخواهم داشت ؟يعني ديگه از اين مشكلاتي كه گفتيد پيدا نميكنه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط k1_khfan نمایش پست ها
                    دوستان من يه مودم وايرلس تي پي لينك معمولي دارم اگه يه اپل تيوي بگيرم و با كابل مودم به اپل تيوي وصل بشم ديگه مشكلي از بابت گير كردن و پخش فيلم هاي با كيفيت بالا نخواهم داشت ؟يعني ديگه از اين مشكلاتي كه گفتيد پيدا نميكنه ؟
                    دوستان همين امروز يا فردا هست كه اپل تيوي بگيرم لطف كنيد جواب بديد ميخوام از خريدش پشيمون نشم ، اگه مطلبي هم در خصوصش هست لطف ميكنيد بهم بگيد تا از خريدش اطمينان داشته باشم

نظر

داداش مشکل لگی که می بینی بچه ها گفتند همش به خاطر سری n نبودن وایرلیسون بوده و با سری های a/b/g وصل می شدن که سرعتش خیلی بهتون حال بده ۵۴ مگه که باهاش فیلم دیدن و استریمینگ واقعا عذابه !

باید بری یه سری n بخری تا بتونی حالشو ببری

بعد اگه با کابل lan بخوای کار کنی هم زیاد توفیری نداره مگر اینکه مستقیم وصل کنی به کامیپوترت !

حالا من نمی دونم اصلا ورودی lan داره یا نه !

نظر

نوشته اصلی توسط emperor نمایش پست ها
                        داداش مشکل لگی که می بینی بچه ها گفتند همش به خاطر سری n نبودن وایرلیسون بوده و با سری های a/b/g وصل می شدن که سرعتش خیلی بهتون حال بده ۵۴ مگه که باهاش فیلم دیدن و استریمینگ واقعا عذابه !

بعد اگه با کابل lan بخوای کار کنی هم زیاد توفیری نداره مگر اینکه مستقیم وصل کنی به کامیپوترت !

شما خودتون چه مدل مدمی رو پیشنهاد میکنید مدلی که کوچکترین مشکلی باهاش واست پیش نیاد و مثل توپ اپل تیوی کار کنه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط emperor نمایش پست ها

شما خودتون چه مدل مدمی رو پیشنهاد میکنید مدلی که کوچکترین مشکلی باهاش واست پیش نیاد و مثل توپ اپل تیوی کار کنه

نظر

ساعت ٤ بامداد ، اپل تي وي ، شبكه ايرانو ميبيني باهاش ؟؟؟ كارت تي وي هست ،؟؟؟؟

نظر

من ۳ساله که Apple TV دارم
                            مودم بسیار مهم هست در استریم کردن،
                            مودم خفن Cisco 320 هست که خیالتو از همه نظر راحت کنه
                            البته گرونه: حوالیه ۵۰۰
                            کلاً کار اپل تی وی توی ایران استریم کردنه
                            چون بقیه چیزاش *****ه
                            البته برای موزیک گوش کردن هم عالیه

نظر

به نظر من بهترين روتر براي استفاده همون ايپورت اكستريم اپله البته عيبش اينه كه گرونه ولي خوب لگ نداره و من خيلي راضيم ازش

نظر

يه مودم تو حول و حوش ١٥٠ تومان چي پيشنهاد ميديد؟ خوب جواب ميده يه مودم ٣٠٠ مگ تي پي لينك ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X