بهترین جشنواره امسال آیتونز با ستارگان مشهور جهان در لندن

itunes-festival

 

سالهاست اپل در جشنواره های موسیقی مختص  آیتونز شرکت و حمایت میکند، و امسال هم به مانند ۵ سال گذشته، اپل در جشنواره آیتونز لندن حمایت خود را اعلام کرد. رویداد امسال همانند سال گذشته در محل تاریخی Roundhouse لندن برگزار و در طول ماه سپتامبر ادامه خواهد داشت.
Eddy Cue مدیر بخش سرویسها و نرم افزارهای اینترنتی اپل، میگوید: ” این جشنواره به همراه بیش از ۶۰ نفر از ستارگان درجه یک موسیقی به بهترین شکل برگزار خواهد شد. ستاره های بزرگ جهانی مثل جاستین تیمبرلیک، گروه موسیقی Thirty Seconds to Mars قرار است به مدت ۳۰ شب در این جشنواره حضور داشته باشند.

نشریات مربوط به اپل اینگونه منتشر کردند:
اپل امروز اعلام کرد که ستاره های بزرگ جهانی از جمله، جاستین تیمبرلیک، گروه موسیقی Thirty Seconds to Mars، جک جانسون، جسی لی در میان ستارگان موسیقی دیگر در جشنواره آیتونز لندن امسال خواهند بود.
Eddy Cue معاون ارشد اپل در سرویسها و نرم افزارهای اینترنتی گفت: “جشنواره آیتونز امسال، بهترین رویداد، به همراه ترکیبی از بهترین ستارگان موسیقی و هنرمندان جهانی ظهور خواهد کرد. طرفداران موسیقی در سراسر جهان، با عشق و حرارت بالایی میروند تا یک ماه به شکل باورنکردنی از موسیقی لذت ببرند، چه در لندن و چه بر روی دستگاههای IOS. ما مفتخریم که بسیاری از هنرمندان مشهور، بخشی از رویداد امسال ما خواهند بود.”

مانند سال گذشته، کاربران قادر خواهند بود تا تمام اجراها را به صورت زنده یا از طریق آیفون،آیپد و آیپاد لمسی خود، تماشا کنند. همچنین اپل در طول جشنواره امسال، تمام  مراسم را در لیست برنامه های دستگاههای Apple TV قرار خواهد داد و به احتمال قوی EPs های زیادی را در آیتونز ارایه خواهد داد.
اگر شما علاقه مند برای حضور در این چشنواره را دارید، این بلیطها از طریق قرعه کشی آیتونز یا از طریق مسابقات برگزار شده توسط شرکای رسانه ای مختلف، در دسترس میباشند. اپل میگوید: مردمی که در ایالت متحده، استرالیا، برزیل، کانادا، اروپا، ژاپن، انگلستان و مکزیک هستند، واجد شرایط برای برنده شدن را خواهند داشت.

 

منبع خبر:

برچسب ها:

دیدگاه ها ۰

دیدگاه خود را ارسال کنید.