آیفون یا آیپد جدیدی در WWDC معرفی نخواهد شد

صبح امروز تیم کوک مهمان روز اول کنفرانس d11 بود و از او سوالات متعددی پرسیده شد. در یکی از قسمت های مصاحبه به تیم کوک گفته شد که ما منتظر یک طراحی جدید برای سیستم عامل iOS هستیم، برای اینکه ۶ سال متوالی تغییر آنچنانی ندیده ایم. تیم کوک در پاسخ گفت من نگران طراحی نیستم چون ما می خواهیم یک چیز جدید را به مردم نشان بدهیم. من به سوالاتی چون چه چیزی جدید می شود، چه چیزی افزوده می شود، کی عرضه خواهد شد نمی توانم پاسخ دهم. تنها چیزی که می توانم بگم این است که کنفرانس توسعه دهندگان ما در کمتر از ۲ هفته دیگر برگزار می شود و ما بی صبرانه منتظر این هستیم که آینده Mac و iOS را به کاربران نشان دهیم.

در سخنان تیم کوک می توان فضایی برای شایعه در مورد دستگاه جدید iOS یافت. اما یکی از کارشناسان با یک جواب نه به تمام شایعات خاتمه داده است. او گفته انتظار یک آیپد یا آیفون جدید را نداشته باشید. البته احتمال عرضه نسل جدید مک بوک ها بسیار زیاد است.

البته این هم نیاز به تایید ندارد چون که اپل هیچ وقت دستگاهی را با سیستم عاملی که هنوز یک نسخه بتا از آن هم عرضه نشده است، عرضه نخواهد کرد. پس می توان راحت این ۲ هفته را پشت سر گذاشت و به نسخه جدید iOS و Mac فکر کرد.

منبع خبر: ۹to5mac

برچسب ها:

دیدگاه ها ۰

دیدگاه خود را ارسال کنید.