چرا Xbox One لرزه به اندام اپل نمی اندازد؟

0a9a226c8695758d81d1df537cf62a1acached

همه می دانیم که مایکروسافت دیروز از نسخه ی جدید کنسول محبوب خود یهنی Xbox One رسما پرد برداری کرد. سخت افزار قدرتمند, دستیار صوتی و کینکت سر خود همه و همه از ویژگی های خیره کننده ی نسل جدید Xbox می باشند. مایکروسافت از هیچ چیز در طراحی دریغ نکرده است. کنسولی که همه ی سرگرمی های دلخواهتان را در آن خواهید یافت از بازی و فیلم و موسیقی گرفته تا مرور اینترنت و چت کردن و تماس ویدیویی با دوستانتان!
با این تعاریف, آیا Xbox One لقمه ای بزرگتر از دهان اپل می باشد؟! آیا اپل نباید نگران Apple TV محبوب خود باشد؟ جواب شما خیر است! حداقل هنوز نه.
درست است که Xbox One عالی به نظر می رسد. یک کنسول با سرگرمی های فراوان و قابلیت های بی شمار; تنها سینک ظرفشویی آشپزخانه تان را نمی توانید در آن بیابید! اما چه فایده؟ Xbox One هنوز یک کنسول بازی است که مثل همیشه عصبانیت مادرم را بر می انگیزد. اگر از کاربران Netflix هستید, حتما از عرضه Call Of Duty برای Xbox Live خبر دارید. این کمپانی نیز از تمام ویژگی های Xbox One بازی را برگزیده است. Xbox One برای افراد جوان و گیمر ها می باشد; درست که فوق العاده می باشد اما هنوز برای پایه ی بازی بنا شده است.

اما در مقابل Apple TV, برای همه می باشد. هرکسی هر سنی که داشته باشد, از یک تلویزیون هوشمند بدش نمی آید. با Apple TV شما می توانید به لطف AirPlay تمام بازی های ا| استور را بر روی صفحه نمایش بزرگ تلویزیون HD اتاق نشیمنتان داشته باشید. بازی کردن تنها بخش کوچکی از تجربه کار با جعبه کوچک و سیاه رنگ اپل می باشد; دسترسی به آن همه آهنگ و فیلم در فروشگاه بزرگ آیتیونز را هم نباید نادیده گرفت. فروشگاهی که صنعت موسیقی را دگرگون کرد. اپل کمیت و کیفیت را هر دو با هم دارد و انبوه اطلاعات و محتویات است که Apple TV را از Xbox One متمایز کرده اند. آیا شما یک جعبه 99$ با این همه قابلیت را ترجیح نمی دهید؟!

اما مایکرو سافت هم بی کار ننشسته است. هشت سال است که از معرفی Xbox 360 گذشته است و مایکروسافت تمام نیروهایش را برای آوردن تجربه ی کاربری فوق العاده به نشیمن خانه هایتان بسیج کرده است; در حالی که Apple TV از سال 2006 هیچ تغییر آنچنانی به خود ندیده است. اما اپل هم بی کار ننشسته است شایعات مربوط به iTV, تلویزیون هوشمند اپل را همه ی ما شنیده ایم. تلویزیونی که از دستیار صوتی اپل, Siri, بهره برده و شگفت انگیز ترین قابلیت Xbox One یعنی دستیار صوتی را زیر سوال می برد.

درنهایت باید جنگ کمپانی ها را به نظاره نشست تا حداکثر ظرف دو سال آینده برنده ی رقابت مدال افتخارش را به گردن آویزد!

برچسب ها:

دیدگاه ها ۰

دیدگاه خود را ارسال کنید.