اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کپی کانتکت یا دفتر تلفن از دیگر گوشیها به ایفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط amirkazem نمایش پست ها
    باسلام ازتوجه شما به پرسش بنده؛
    فرمت کنتاکت های بنده ازنوع (VCF Flie) هستش.

سلام
    دوست عزیز اصلا احتیاج به آیتونز نیست...!!!!!
    شما وارد سایت آیکلود بشوید و با توجه به شکل زیر به راحتی تمام شماره های خودتان را وارد آیکلود کنید.
    ( گزینه چرخ دنده ) در قسمت پایین سمت چپ صفحه Contact در سایت آیکلود میباشد.
    بلافاصله بعد از اینکه وای فای گوشی را روشن کنید ، شماره ها به گوشی منتقل خواهند شد.

نظر

ضمن تشکرازشمادوست عزیز؛ H.Karimi
      به استحضارمی رسونم که طبق فرمایش حضرتعالی به سایت (Icloud)مراجفعه کرده وبا آیکلودآیدی واردسایت مذکورشدم وتمام مواردی که حضرتعالی فرموده بودیدراقدم به قدم جلورفتم ولی یک مشکل اینجاهستش که تعدادزیادشماره ها(1040)راچگونه منتقل کنم. زیرادرپنجره ی بازشده فقط می توان یک مورد را انتخاب کرد وگزینه ی (select all)ممکن نیست.ضمناًموردی(تک تک)هم انتخاب میکنم بازهم ارور میده ومیگه نمیتونه ایمپورت کنه.ضمن اینکه فقط یک موردکنتاکت توی آیفون دارم که درهمان پنجره آیکلودنمایش داده میشه وهمان یک موردرا(Export)میکنم توی کامپیوتروسپس همان راایمپورت می کنم به خوبی کارمیکندوبه (Icluode)منتقل می کند.فکرکنم دلیلش این باشه که درنوکیا ابتدا(lastname)وسپس (firstname)بوده ولی درآیفون برعکس هستش.(شایداین دلیل باشد)
      ممنون میشم اگرراهنمایی بفرمایید.
      ویرایش توسط amirkazem : https://i-phone.ir/forums/member/178879-amirkazem در ساعت 04-01-2015, 07:44 PM

نظر

باسلام مجدد ضمن تشکرازراهنمایی های باصبروحوصله جناب H.karimi، لازم است تشکرویژه ازجناب amirrezajaliliداشته باشم.
        بعدازچندین ساعت کلنجاررفتن پیوسته وبی وقفه با آیکلود(Icloude)وبه نتیجه نرسیدن بالاخره تصمیم گرفتم بانرم افزار(Tangbo)کارراادامه بدهم که دراولین بارموفق شدم دقیقاً1040مخاطب رابدون هیچ گونه معطلی واذیت شدن به گوشی (Iphone5) منتقل کنم.واقعاً کار بسیار ساده ای بود. بازهم جادارداززحمات دوستان خوب ومهربان صمیمانه تقدیروتشکرکنم وپیشنهادکنم که دوستان دیگرهم بانرم افزار(Tangbo)کارکنندوفقط درکمتراز1دقیقه 1000مخاطب رابه آیفون منتقل کنند.
        موفق باشیم.

نظر

شما طرف حسابت با کی هستش که اینطوری داری صحبت میکنی...!!!؟

لطفا مدیران محترم پستهای این کاربر را حذف کنند.
          متشکرم
          ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 26-08-2015, 03:40 PM

نظر

صبر کنید ..
          X