اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کپی کانتکت یا دفتر تلفن از دیگر گوشیها به ایفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کپی کانتکت یا دفتر تلفن از دیگر گوشیها به ایفون

سلام دوستان
    من دیدم این مشکلو خیلیا دارن گفتم یه تاپیک بذارم چون سرچ کردم هم نبود.

این روش برای ویندوز 7 هست. فک کنم رو ویستا هم کار کنه.

اول از همه تمام شماره هاتونو کپی کنید تو یه فولدر رو دسکتاپ.
    بعد برید به start>user>contact
    منظور از user اسم ویندوزتون هست. مثلا Arash
    بعد از اون نوار بالا گزینه import رو بزنین.
    یه صفحه باز میشه که باید فرمت شماره هاتون رو انتخاب کنید.
    اگه نمیدونید فرمتش چیه روی یکی از شماره ها کلیک راست کنید و properties رو بزنین و فرمتش رو ببینین.
    فرمت رو که انتخاب کردین import رو بزنین. ازتون ادرس شماره هارو میخواد که باید برین داخل فولدرش و select All کنید و open رو بزنید.
    شماره ها تبدیل میشه و داخل کانتکت ظاهر میشه.
    حالا گوشی رو به پی سی وصل کنید و برنامه ایتونز رو اجرا کنید و داخل نوار info تیک گزینه sync contact with رو بذارید و windows contact رو انتخاب کنید و گزینه sync پایین سمت راست رو بزنید و صبر کنید.

enjoy it
    ویرایش توسط Arash20 : https://i-phone.ir/forums/member/29145-arash20 در ساعت 20-04-2011, 09:11 PM

با سلام و تشکر از راهنمایی خوبتون
    دوست عزیز تمام شماره های من به گوشی از این طریق انتقال داده شد اما اسمهای فارسی رو با فونت قر و قاطی می خونه.لطفا راهنمایی فرمایید

نظر

نت

نوشته اصلی توسط arbaba20 نمایش پست ها
      با سلام و تشکر از راهنمایی خوبتون
      دوست عزیز تمام شماره های من به گوشی از این طریق انتقال داده شد اما اسمهای فارسی رو با فونت قر و قاطی می خونه.لطفا راهنمایی فرمایید
      اسمهای فارسیتون رو خوب انگلیسی کنید راحت کارتون رو انجام بدید

نظر

سلام سعید جان با زحمات ما(جلبریک گوشی)
        دوست عزیز 600 تا شماره دارم !!چطوری همه شو فارسی کنم ؟ یه هفته وقت میخواد.مگه راه دیگه ایی نداره؟

نظر

ببخشید منظورم انگلیسی بود

نظر

ببخشید منظور از "شماره هاتونو کپی کنید تو یه فولدر رو دسکتاپ" دقیقا چیه؟ از کجا کپی کنیم رو دسکتاپ؟

البته من کانتکت هام رو با Outlook سینک کردم.

نظر

منظور لیست شماره تلفنهایه که قبلا برای خودت نگه داشتی(مثلا شماره های گوشی قبلیت)
              ولی اگه شماره تلفنهات روی سیم کارت ذخیره کردی ، دیگه نیاز نیست کارهای پست اول رو انجام بدی بلکه سیم کارت رو که در آیفون گذاشتی میتونی داخل گوشی کپی کنی
              موفق باشی

نظر

داداش من مال خودمو امروز کپی کزدم
                اگه خواستی پیام یده

کیبوردم برچسب قارسی نداشت مجبور شدم فینگلیش بنویسم

1)contacthat ro import mikoni tu WINDOWS LIVE MAIL
                2(export mikoni be file CSV
                3) miri dakhele foldere User>contacts ya miri dakhele run windows 7 mizani : wab
                baadesh import ro mizani
                file CSV ke ba windows live mail export kardi ro select mikoni va import mikoni
                baadesham ke ba iTunes Sync mikoni
                age injoori bokoni Contacthaye farsit ham sync mishe

Nokte:
                Bayad moogeye export az windows live mail tike Mobile Numbers ro hatman bezari

ویرایش توسط fer000n : https://i-phone.ir/forums/member/50069-fer000n در ساعت 16-05-2011, 05:08 PM دلیل: toozihe kamltar

نظر

سلام من میخواستم از کانتکتم بکاپ بگیرم لطف میکنین کمکم کنین

نظر

باسلام وتشکرازراهمایی های ارزشمندتان؛
                    به عرض برسونم گوشی قبلی بنده (Nokia)بودکه ازدفترتلفن (Contacts)همان گوشی وبا(Nokia pc suite)بک آپ گرفته ام وفرمت آن(NBU)می باشد.یعنی یک فایل مستقل باهمین پسون(NBU)ودارای تقریباً1000شماره وحجم این فایل هم 229کیلو هستش.
                    برای انتقال مخاطبین ازنوکیابه نوکیاباهمین فایل هیچ مشکلی ندارم.ضمناَتمامی مخاطبین بنده بازبان انگلیسی ذخیره شده اند.
                    بااین روشی که شمافرمودید(البته درویندوز8.1) تمامی مسیرهاراهم رفتم ولی درزمان اجام پنجره ای ظاهرمیشه که این فرمت درآن نیست وازکشویی پایین (All File)راانتخاب می کنم نشون داده میشه ومراحل راطی می کنم ودرجایی پنجره ای بازمیشه وبایدیکی ازمقادیرکشویی(first name,lastname,...) رابایدانتخاب کنیم که بعدازانتخاب ورفتن به مرحله بعد پنجره ای ظاهرمیشه که خواستارجایگزینی یک مورداتمام موارد(همانyes to all)رامی خواهدوهریک ازمواردراتست کردم فقط یک مخاطب راایمپورت میکنه وآنهم هیچ مشخصاتی ازهمان یک موردرانمی آوردفقط یک عکس به نمادکنتاکت نشان داده میشه.
                    ممنون میشم اگرراهنمایی بفرمایید. ضمناًاینکه میفرماییدازکنتاکتهاروی دسکتاب یافولدرذخیره بگیریدمنظورتون چی هستش؟وروی یکی کلیک کنیدتافرمت ان رابدانید، اینهم چجوری امکان دارد؟

نظر

باسلام مجدد
                      باکمی وررفتن بانوکیا سویت بالاخره روش مفیدراپیداکردم.
                      دوستان در(nokia pc suit)باید (contacts)راانتخاب کنیدسپس ازمنوی (file)گزینه ی (Export contacts)رابزنید(قبلش بایدتمام مخاطبین راسلکت آل کرده باشید) سپس درجای مناسبی که دوست داریدودریک پوشه ذخیره کرده ودرادامه روشی که دوستان دربالاتوضیح دادندراطی کنیدتادرویندوز کنتاکتس داشته باشیدوسپس به وسیله آیتنوزوبقیه مراحل
                      موفق باشیم.

نظر

باسلام
                        ضمن تشکرازراهنمایی ارزشمندتان بنده موفق شدم تاجایی که تمامی کنتاکتهارادریک پوشه ذخیره کنم.وازطریق کنتاکت ویندوز8.1آنهاراهم برروی ویندوزدرج کنم.ولی متاسفانه درآیتنوزوازتب اینفو هیچ گزینه ای برای سینک کردن توسط آی کلودوجودندارد.لطفاراهنمایی بفرماییدچه کاری بایدانجام بدم؟

نظر

نوشته اصلی توسط amirkazem نمایش پست ها
                          باسلام
                          ضمن تشکرازراهنمایی ارزشمندتان بنده موفق شدم تاجایی که تمامی کنتاکتهارادریک پوشه ذخیره کنم.وازطریق کنتاکت ویندوز8.1آنهاراهم برروی ویندوزدرج کنم.ولی متاسفانه درآیتنوزوازتب اینفو هیچ گزینه ای برای سینک کردن توسط آی کلودوجودندارد.لطفاراهنمایی بفرماییدچه کاری بایدانجام بدم؟
                          سلام
                          الان فرمت کنتاکت های شما چی هستش..؟

نظر

من این کارو با Tongbu میکنم و هیچ مشکلی هم ندارم

نظر

باسلام ازتوجه شما به پرسش بنده؛
                              فرمت کنتاکت های بنده ازنوع (VCF Flie) هستش.

نظر

صبر کنید ..
                              X