اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

توضیحات کامل پیرامون خرید اصل هدفون های Beats By Dr.dre

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ipooria نمایش پست ها
    solo hd=435....
    که به نظرم اصلا ارزش خریدن نداره......من studio و pro ترجیح میدم....detox هم الکی گرونه!(نظر شخصی و البته یه مدت از هر کدوم استفاده کردم)
    قيمت studio و Pro ?

نظر

solo hd=435....
      که به نظرم اصلا ارزش خریدن نداره......من studio و pro ترجیح میدم....detox هم الکی گرونه!(نظر شخصی و البته یه مدت از هر کدوم استفاده کردم)
      شما از كجا ميخرين 425؟به ما هم معرفي كنين لطفا...اگه اورجينال باشه ما يبار خريديم انگار تو زرد در اومده...(قيطريه)
      فك كنم هاي كپي خريدم ولي ...كلا نميدونم!

نظر

با اینکه اجازه قیمت دادن ندارم ولی دیگه چه کنیم....
        Solo hd=445
        studio=670
        mixr=645 تومن.....
        هر سوالی در رابطه با هر مدلی بود در خدمتم...!!
        اين قيمتا مال كجاست؟ميكسر رو اگه مستقيم از سايت خود بيتز سفارش بدين بياد از اين ارزونتر مياد

نظر

• نوشته اصلی توسط mohiwoods نمایش پست ها
          از سايت خود اپل بگيرم اورجيناله؟
          سولو اچ دى الان تو ايران چنده؟
          داداش شما که خارج ایران زندگی میکنی و به اپل استور ها دسترسی داری که مشکلی نداری
          ما این همه بیچارگی میکشیم واسه اصل و بدل بودنه و قیمت ارز تو ایران و....
          شما خیلی راحت سفارش میدی میارن در خونه براتون
          خوش به حالت

نظر

• بخش رجیستر سایت Beats به دلیل بعضی از شرکت های سودجو که کد ها را در پایین جعبه هک می کردند بسته شد .

نظر

• نوشته اصلی توسط sk1pper نمایش پست ها
              طبق قوانين اين سايت هر گونه تبليغ ممنوع مى باشد !
              من قصدم تبليغ نبود

نظر

• نوشته اصلی توسط red_dragon نمایش پست ها
                شما از كجا ميخرين 425؟به ما هم معرفي كنين لطفا...اگه اورجينال باشه ما يبار خريديم انگار تو زرد در اومده...(قيطريه)
                فك كنم هاي كپي خريدم ولي ...كلا نميدونم!
                من هم از قيطريه بيتر خريدم هم از امازون جفتشم اصل...2000 تا از تست ها هم انجام دادم....اخرين تستم اينه كه استديو غير اصل( high copy...) در اخرين صداى ايپاد و ايفون كيفيت 320 kbps كم مياره و خش داره!!!
                شك نكن!!!... بازم من قصدم تبليغ نيست ولى از اين كه يكى جربزه اصل اوردن اونم us كرده فيض بردم!!

by tapatalk

نظر

من هم از قيطريه بيتر خريدم هم از امازون جفتشم اصل...2000 تا از تست ها هم انجام دادم....اخرين تستم اينه كه استديو غير اصل( high copy...) در اخرين صداى ايپاد و ايفون كيفيت 320 kbps كم مياره و خش داره!!!
                  شك نكن!!!... بازم من قصدم تبليغ نيست ولى از اين كه يكى جربزه اصل اوردن اونم us كرده فيض بردم!!

by tapatalk
                  lمن اولین بار که رفتم داشتن کارتون باز میکردن...ادرس مال امریکا بود
                  حالا یه چیزی این ذوستان که میگن تقلبیه یه سایت خارجی معرفی کنن که بیت باکس کپی و میکسر کپی داشته باشه(مخصوصا بیت باکس که خیلی وقته اوردن)

نظر

• نوشته اصلی توسط sk1pper نمایش پست ها
                    بخش رجیستر سایت beats به دلیل بعضی از شرکت های سودجو که کد ها را در پایین جعبه هک می کردند بسته شد .

سلام دوست عزیز منکه از امریکا خریدم نمیتونم ریجستر کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Sk1pper نمایش پست ها
                      بله دوست عزیز من همشونو تجربه کردم تو هیچ کدوم از سبک ها کم نمیاره !
                      من خودم بیت استودیو دارام برایی سبک هیپ هاپ خوبه اما من تو متال و راک ازش راضی نیستم البته تو ترنس و دی جی هم همین تور.یه فیلیبس ۹۶۰۰ دارام تو متال خیلی جواب میده،بیت بیشتر بیس خوبی داره انقدی که بیس داره تفکیک سازش قوی نیست،

نظر

• نوشته اصلی توسط hitman908 نمایش پست ها
                        سلام دوست عزیز منکه از امریکا خریدم نمیتونم ریجستر کنم؟
                        میتونین شما بیتز خودتون رو رجیستر کنید ولی برای دیدن اصل و تقلبی محصولات نمیتونید کد ها را چک کنید .

نظر

• من متال بازم خيلي هم صدا رو بلند نميكنم بيشتر تفكيك صدا برام مهمه با عمر دستگاه ميخوام يه بيتز پرو بگيرم حالا به نظر شما برا من مناسبه؟
                          كيفيت هاي كپي ها چه طوره به نظر شما يه هاي كپي بگيرم يا دو برابر هزينه كنم يه اصلش رو بگيرم؟ يعني فرق اصل و هاي كپي اونقدري هست كه صرف كنه ٢ برابر براش هزينه كني ( اينم بگم كيفيت برام مهمتره تا اصل بودن اگه هاي كپي ها تا ٨٠ درصد اون كيفيت رو ارائه كنو حاضرم هاي كپي بگيرم)
                          عمر و دوام اين هاي كپي ها چه طوره؟ سريع كه خراب نميشن ٣٥٠ تومنمون سوخت شه به هوا

نظر

• دوست عزیز، من الان چندماهی هست که پرو دارم. البته از ایران خریداری نکردم و اصلا هم به شما پیشنهاد نمیدم که از مدل*های کپی داخل ایران خریداری کنید. اگر ارزش پول خودتون راا میدونید که هزینه کنید و از خارج بگیرید. از لحاظ تفکیک صدا بسیار عالی* هست. در ضمن مدل پرو اصل خیلی* بیشتر از ۳۵۰ تومان برای شما در میاد.
                            ویرایش توسط Parhaam : https://i-phone.ir/forums/member/29434-parhaam در ساعت 03-04-2012, 07:34 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid.g نمایش پست ها
                              من متال بازم خيلي هم صدا رو بلند نميكنم بيشتر تفكيك صدا برام مهمه با عمر دستگاه ميخوام يه بيتز پرو بگيرم حالا به نظر شما برا من مناسبه؟
                              كيفيت هاي كپي ها چه طوره به نظر شما يه هاي كپي بگيرم يا دو برابر هزينه كنم يه اصلش رو بگيرم؟ يعني فرق اصل و هاي كپي اونقدري هست كه صرف كنه ٢ برابر براش هزينه كني ( اينم بگم كيفيت برام مهمتره تا اصل بودن اگه هاي كپي ها تا ٨٠ درصد اون كيفيت رو ارائه كنو حاضرم هاي كپي بگيرم)
                              عمر و دوام اين هاي كپي ها چه طوره؟ سريع كه خراب نميشن ٣٥٠ تومنمون سوخت شه به هوا
                              دوست عزيز كلا قيد كپي رو بزن! هرچي ميگيري كپي نگير صداش مفت گرونه حتي high copy!

نظر

• اقا خیلی ممنون از تاپیک بسیار زیباتو مرسی واقعا به من کمک کرد خیلی ممنونم

نظر

صبر کنید ..
                                X