اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

توضیحات کامل پیرامون خرید اصل هدفون های Beats By Dr.dre

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• متاسفانه دوستان بعد از پایان همکاری بیتز با مانستر و جدا شدن این دو از هم مارم بیتز به یک اشغال به تمتم معنا تبدیل شد ...یه سری بزنید به یوتوب و مدل های جدید سولو اچ دی (رنگ های جدید)هست رو ببینید....کاملا شیبه اسباب بازی هستند
    به جای دو کابل یک کابل گذاشتن که از کابل های قبلی هم (با اینکه یدونه شده)کیفیتش کمتر شده....
    بیتز به فنا رفت...
    برید تو یوتوب تو رو خدا ...اصلا طرف وقتی از جعبش در میاره با سری های قبلی مقایسه میکنه...خیلی ناراحت میشه.

نظر

• دوستان این لینک رو نگنه کنید(اگه دانلودش کردید با کیفیتش رو دان کنید)
      [ame=http://www.youtube.com/watch?v=jgR407uTA9o]Beats by Dre Solo HD Unboxing (New Color Smartie Blue) - YouTube[/ame]

نظر

• سلام به همه ی دوستان
        من قراره چند وقت دیگه یکی از آشناهام از کانادا بیاد ایران نهایتا میخوام 400 دلار خرج کنم نمیدونم pro بگیرم یا یه mixr و یه powerbeats از یه طرف از مدل pro خیلی خوشم میاد و میدونم که کیفیت صداش و بدنش از بقیه خیلی بهتره از یه طرف هم خیلی دوست دارم که دو تا beats داشته باشم و میخوام که یه earphone هم داشته باشم یه چیز دیگه هم هست که شنیدم pro رو نمسشه زیاد بیرون استفاده کرد . ممنون میشم راهنمای کنید
        یه سوال دیگه mixr رو میشه بیرو استفاده کرد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط kaka.peyman نمایش پست ها
          سلام به همه ی دوستان
          من قراره چند وقت دیگه یکی از آشناهام از کانادا بیاد ایران نهایتا میخوام 400 دلار خرج کنم نمیدونم pro بگیرم یا یه mixr و یه powerbeats از یه طرف از مدل pro خیلی خوشم میاد و میدونم که کیفیت صداش و بدنش از بقیه خیلی بهتره از یه طرف هم خیلی دوست دارم که دو تا beats داشته باشم و میخوام که یه earphone هم داشته باشم یه چیز دیگه هم هست که شنیدم pro رو نمسشه زیاد بیرون استفاده کرد . ممنون میشم راهنمای کنید
          تا اونجا که من میدونم بهترینش واسه استفاده بیرون studio هست چون باطری میخوره واز شارژ پلیر یا گوشی استفاده نمیکنه . فکر کنم در کنارش با این پول یه ایرفونم بتونی بگیری.

نظر

• سلام دوستان
            فروشگاه کنج در پایتخت برای فروش گذاشته.
            خودم نرفتم، می خواستم بدونم کسی از این فروشگاه خرید کرده؟
            لوازمش اصل یا نه؟

نظر

• از کنج یه دیتاکس اصل یکی از دوستام خریده حالا بقیه جنس ها هم اصل باشه نمیدونم

راستی سایت بیتز هم نمیشه رجیستر کرد !!

نظر

• با سلام به شما دوستان
                در تعطیلات تابستانی به سر میبردم نبودم از امروز در خدمت شما هستم .
                متاسفانه همکاری مانستر با بیتز به پایان رسیده است خبر های بیشتر را در ساعات آینده خواهم گفت .
                ویرایش توسط Janangz : https://i-phone.ir/forums/member/46254-janangz در ساعت 02-08-2012, 02:24 PM

نظر

• اسکیپر جان سولو اچ دی های جدید رو میبینی ؟!!!!اسباب بازی شدن...وقتی با مانستر بود ابهتی خاصی داشت...وقتی ارم مانسترو اون بغل هدفون می دیدی..ضمنا بخش وریفای هم که با ** رفته...

نظر

• نوشته اصلی توسط kaka.peyman نمایش پست ها
                    سلام به همه ی دوستان
                    میکسر نگیرید!!!بغل هاش کج میشه (اون قسمتی که به ایر کاپ ها وصل میشه به هدر بعد خیلی سر رو اذیت میکنه>که البته باید تست کنسد که بفهمید)منظور از کج شدن به معنای خرابی نیست ...

نظر

• نوشته اصلی توسط red_dragon نمایش پست ها
                      اسکیپر جان سولو اچ دی های جدید رو میبینی ؟!!!!اسباب بازی شدن...وقتی با مانستر بود ابهتی خاصی داشت...وقتی ارم مانسترو اون بغل هدفون می دیدی..ضمنا بخش وریفای هم که با ** رفته...
                      من الان دقیقا نمیدونم کدام شرکت از بیتز پشتیبانی میکنه ولی به احتمال زیاد علت به پایان رسیدن قرارداد سر همون سهام 51% هست که htc با قیمت 300 میلیون دولار از بیتز خرید ولی تایید نمیکنم .

نظر

• من می خواهم سولو اچ دی بخرم
                        کجا را پیشنهاد می دهید در تهران
                        در حال حاضر قیمتش چند است؟

نظر

• نوشته اصلی توسط tehraner نمایش پست ها
                          من می خواهم سولو اچ دی بخرم
                          کجا را پیشنهاد می دهید در تهران
                          در حال حاضر قیمتش چند است؟
                          هر کسی گفت اورجینال داره ....دروغ محضه
                          الان های کپی ها ریخته تو تهران...اصلا نمیشه تشخیصشون داد ....یا از امازون(یا سایر سایت های مورد تایید سایت بیتز)بخرید یا کلا بیخیال
                          قیطریه هم های کپی هست من چند بار با دلیل تو پیج فیسپوکشون بهشون گفتم ...بلاکم کردن!
                          به هیچ کس اعتماد نکنید همهشون دروغ میگن کسی تو ایران اوریج نداره...خیالتو راحت کنم

نظر

• دقيقا.
                            deTox ميفروشن بهت تنها فرقى كه با اصل داره اينه كه دستمالش كوچيكتره!
                            من خودم به خاطرش مجبور شدم برم دبى ايران يه دونه اصلم پيدا نميشه من الان كلكسيون هاى كپيشو دارم همشو از ايران خريدم!
                            ولى سولو اينا كه بدنشون پلاستيكى جنس پلاستيكشون داد ميزنه البته اونايى كه من ديدم
                            بعد به فروشنده هم ميگى اين كه كپى ميگه همينه كه هست حال ميكنى بردار حال نميكنى بر ندار
                            .:amgr:.

نظر

• دوست عزيز بگردي اورجينالش هم تو تهران پيدا ميشه ولي در كل از خارج بگيري بهتره من استوديو ليميتد نارنجي رو از دوبي كگرفتم قيمتشم با ايران فرقي نداره ولي خيالت راهته كه اورجيناله

نظر

• نوشته اصلی توسط makina نمایش پست ها
                                دوست عزيز بگردي اورجينالش هم تو تهران پيدا ميشه ولي در كل از خارج بگيري بهتره من استوديو ليميتد نارنجي رو از دوبي كگرفتم قيمتشم با ايران فرقي نداره ولي خيالت راهته كه اورجيناله
                                برو اینو به کسی بگو که تهرانو نگشته و جنس رو نمیشناسه...

نظر

صبر کنید ..
                                X