اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

"MacBook Air 11

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

مک ایر عالیه

نظر

نوشته اصلی توسط markokopol84 نمایش پست ها
      مرسی* از رهنمأیتون ولی* من به نظرم اگه بخوام ۲۲۰۰ هزینه کنم ترجیح میدم مکبوک پرو با cpu ای۷ بگیرم البته ۲۵۰ باید بذارم روش من نهیات می*خوام ۱۳۰۰ هزینه کنم وزنش واسعم زیاد مهم نیست چون زیاد جابجا نمیکنم فقط عاشق خوشگلی* و کوچیکیش شدم فقط واسعم مهمه که /win هم کنارش نصب بشه چون بعضی* وقتها مجبور میشم یه فایل با فرمت ۳د max رو باز کنم که اونم تو مک نمی*شه ،حالا یعنی* ایر ۶۴ win نصب نمی*شه؟در ضمن ۳د رو تو win راحت میکش؟

رونوشت به روزبه جان

نظر

نوشته اصلی توسط shahravesh_66 نمایش پست ها
        قیمت پرو از ایر جدید ها کمتره. من توی پایتخت مدل 503 ایر (پایین ترین کانفیگ ایر های 2011) رو کمتر ار یک و هشتصدو هشتاد پیدا نکردم. منم خودم گیر کردم بین پرو و ایر. من ارشد کامپیوتر می خونم و حمل و نقلش خیلی برام مهمه همین طور هم سرعتش و قیمتش. الان میشه پروی 374 رو با سی پی یو 2.4 خرید با یک و چهار صد و پنجاه اما وزنش دو کیلوه
        قیمت ایرهاجدید برای این از پرو گران تر است چون جدید است، تازه به بازار آمده و پروها هنوز جدیدشان
        وارد بازار نشده، الان وقت خریدن پرو نیست، چه بخواهید جدید بخرید و چه بخواهید قدیمی بخرید، صبر کنید با ورود پروهای جدید قدیمی ها ارزان تر می شود
        374 خیلی محبوب است اگر برایتان وزنش خیلی مهم است شک نکنید ایر بگیرید

نظر

این میتونه autocad و ویندوز رو بدون مشکل اجرا کنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط omidkk نمایش پست ها
            این میتونه autocad و ویندوز رو بدون مشکل اجرا کنه؟
            بسیار راحت میتونه بسیاری از برنامه ها رو اجرا ولی اگر شک دارید میتونید رمش رو 4 بزارید که دیگه هیچ جای شکی باقی نمونه من هم خودم همین کار رو کردم

نظر

من توییت کردم: نظرتان راجع به مک بوک ایر mc505ll/a - new چیه؟
              بچه*هایی که می*دانم دارند و اپل باز هستند ری*پلای کردند: عالیه

نظر

نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
                بسیار راحت میتونه بسیاری از برنامه ها رو اجرا ولی اگر شک دارید میتونید رمش رو 4 بزارید که دیگه هیچ جای شکی باقی نمونه من هم خودم همین کار رو کردم
                يه رم بخوام چنده؟ و cpu كه ١.٤ هست مشكلي ايجاد نميكنه؟ و اكسترنال dvd رايتر ماركهاي غير اپل رو ميشه بهش وصل كرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط omidkk نمایش پست ها
                  يه رم بخوام چنده؟ و cpu كه ١.٤ هست مشكلي ايجاد نميكنه؟ و اكسترنال dvd رايتر ماركهاي غير اپل رو ميشه بهش وصل كرد؟
                  تو سایت اپل ببینید هر نوع کاستومایزی که بشه هست.

دی وی دی فکر نیمکنم مانعی وجود داشته باشه اما بهتره از خوده اپل رو استفاده کنید.

نظر

دوستان این مدل رو که یک سال کار کرده چند بخرم خوبه ؟
                    مک بوک ایر (macbook air)
                    مدل a1237
                    cpu: 1.6 douall core
                    ram2gig
                    cash:4
                    hard:80gig
                    13inch monitor led

نظر

دوستان من 11 دارم ... عالیه ...

فقط گاهی از ظرافتش میترسم ... اکثر سایت های خارجی و ایرانی این لپ تاپ رو رو لپ تاپ محکمی میدونن ... البته خودمم توی این شک نداره ... ولی من همیشه یه سوال درباره لولای لپ تاپ ها برام پیش میاد ... این لولاها چجوری ساخته شدند؟ اطتحکامشون چجوریه ؟ آخه من یه مک پرو 13 990 داشتم خورد زمین درش کج شد ولی لق نشد !!! بعدم که با فشار صافش کردم بازم لق نبود !!! یعنی واقعا این لولا ها به هیچ عنوان نمیزارن درب لق بشه ؟ یا مثلا دیدی درب تا یه حدی بیشتر باز نمیشه درسته ؟ دیدید خیلی تا ته میبرن و فشار میدن یکم ؟ اینها مشکل ساز نیست ؟

البته اینا برای اطلاع عمومی پرسیدم ... لپ تاپ خودم مشکلی نداره ...

ممنون میشم سوالم و به تفکیک جواب بدید ... خاک پای همتون هم هستم

نظر

کسی سوال صفحه قبل و جواب نمیده ؟

نظر

صبر کنید ..
                        X