اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

"MacBook Air 11

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

مرسی* از رهنمأیتون ولی* من به نظرم اگه بخوام ۲۲۰۰ هزینه کنم ترجیح میدم مکبوک پرو با cpu ای۷ بگیرم البته ۲۵۰ باید بذارم روش من نهیات می*خوام ۱۳۰۰ هزینه کنم وزنش واسعم زیاد مهم نیست چون زیاد جابجا نمیکنم فقط عاشق خوشگلی* و کوچیکیش شدم فقط واسعم مهمه که /win هم کنارش نصب بشه چون بعضی* وقتها مجبور میشم یه فایل با فرمت ۳د max رو باز کنم که اونم تو مک نمی*شه ،حالا یعنی* ایر ۶۴ win نصب نمی*شه؟در ضمن ۳د رو تو win راحت میکش؟

نظر

نوشته اصلی توسط arybahal نمایش پست ها
      دوست عزیز قیمت هارو برات گذاشتم چک کنی تو بازار ایران همه قیمتی می پرونن

مدل و قیمت رو از سایت ها بگیر و مطمئن یاش تو بازار اختلاف قیمت بیشتر از 300 هزار تومان پیدا نمی کنی

فقط مدل 13 اینچ ایر با 13 پرو می تونن هم قیمت باشن ، در تمامی مدل ها ایر ارزون تره

من از هر مغازه ای که تو پایتخت مک داشت قیمت کردم ایر ها رو. فقط یه جا بود که یک و هشتصدوهشتاد میداد ایر جدید(503) رو بقیه بالای دو میلیون بود.
      من نمی دونم این سایتی که آدرس دادین چطوری این قیمت میده!

نظر

نوشته اصلی توسط arybahal نمایش پست ها
        همیشه سایت ها قیمت ها رو از مغازه ها بالاتر میدن. پس این یک اشتباهی بیش نیست.

2. قیمتی که برای خوده کسی که میاره 10 تومان از این قیمت پایین هست چه جوریه که کسی میاد برای 100 تومان جنسش و پولش رو به خطر میندازه

یه سر به مجتمع های فروش بزنید قیمت دستتون میاد

نظر

سلام دوستان اگه کسی میخواد پرو بگیره توصیه میکنم دو سه ماهی صبر کنه تا پروهای جدید بیاد.
          چون به احتمال زیاد هم طراحی پروها عوض میشه هم از نظر مشخصات فنی تغییرات زیادی میکنن
          مخصوصا پروهای 13 از نظر گرافیک خیلی قویتر میشن

ولی تصمیم با خودتونه اگه الان خیلی نیاز دارین من توصیه میکنم پرو 13 رو بخرین
          چون شما وقتی ایر میخرین نیاز به خیلی لوازم جانبی هم دارین که در نهایت قیمتش خیلی در میاد
          در ضمن طبق آزمایشات سایت Macworld مک بوک ایر 11 اینچ 80 درصد قدرت مک بوک پرو مدل MC374LL/A را دارد.

موفق باشید.

نظر

عزیز خوب این سایت هم همین قیمت میده
            چاره: فروشگاه اینترنتی - رایانه و ماشین های اداری :: اپل :: MacBook Air

نظر

همه جا مک بوک ایر 64gb بین 1300 تا 1350 از این گرونتر اصلا نخرید

نظر

میتوانی 1250 هم در جمهوری یا علا الدین پیدا کنی.

نظر

نوشته اصلی توسط sh74j نمایش پست ها
                  میتوانی 1250 هم در جمهوری یا علا الدین پیدا کنی.
                  آدم 50 اضافه بده بهتره تا بره از جمهوری بگیره

نظر

نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
                    آدم 50 اضافه بده بهتره تا بره از جمهوری بگیره
                    چرا ؟

نظر

همیشه سایت ها قیمت ها رو از مغازه ها بالاتر میدن. پس این یک اشتباهی بیش نیست.

2. قیمتی که برای خوده کسی که میاره 10 تومان از این قیمت پایین هست چه جوریه که کسی میاد برای 100 تومان جنسش و پولش رو به خطر میندازه

یه سر به مجتمع های فروش بزنید قیمت دستتون میاد
                      قصدم کل کل نیست مثل اینکه شما بیشتر اهل کل کل هستین
                      کی گفته همه ی سایت ها قیمتشون بیشتر از بازاره؟؟؟ بدون اقراق این تنها فروشگاهی در ایران هست که تمامی محصولات تو سایتش رو کاملا آکبند و با شیلد و با اعلام پارت نامبرشون قبل از خرید میفروشه
                      این سایت که دیدین من تا بحال بیش از 2 میلیون تومان ازش جنس خریدم

آدرس فروشگاه هم :

شرکت فرادید، فروشگاه سیب
                      تهران، میدان مادر، بلوار میرداماد، کوی نساء، کوی زرنگار، پلاک 23 ، طبقه 2
                      ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه از 9 تا 17:30، پنجشنبه از 9 تا 13

22271113 (021)

22913971 (021)

میتونی بری از آدرس بالا به قیمت سایت بخری یه شعبه در حال تاسیس هم اصفهان داره

هیچ قیمتی هم اشتباهی نمی زنه که کسی طلبکارش بشه
                      ویرایش توسط arybahal : https://i-phone.ir/forums/member/34307-arybahal در ساعت 15-01-2011, 09:52 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mistyc_7 نمایش پست ها
                        چرا ؟
                        برای این که :
                        1 . اون جا مرکز خرید نوت بوک و لب تاپ نیست
                        2 . معروف ترین مرکز پایتخته
                        3 . اون جا ماشالا خوب تقلب میکنن
                        بعد از خرید و موقع پرداخت پول که میشه میگه ببین این لپ تاپ در همچین شرایطی هست و باید این جوری بشه که این همه ی لب تاپ ها همینطوره. بعد هم که بهش میگی چرا از اول نگفتی میگه آخه همه میدونن این که گفتن نداره.

نظر

برای این که :
                          1 . اون جا مرکز خرید نوت بوک و لب تاپ نیست
                          2 . معروف ترین مرکز پایتخته
                          3 . اون جا ماشالا خوب تقلب میکنن
                          بعد از خرید و موقع پرداخت پول که میشه میگه ببین این لپ تاپ در همچین شرایطی هست و باید این جوری بشه که این همه ی لب تاپ ها همینطوره. بعد هم که بهش میگی چرا از اول نگفتی میگه آخه همه میدونن این که گفتن نداره.
                          آخه كسايي كه تو علا الدين و پايتخت هستن اكثرشون ( نه همشون ! ) همچين آدم هاي درستي نيستن ..

نظر

نوشته اصلی توسط mistyc_7 نمایش پست ها
                            آخه كسايي كه تو علا الدين و پايتخت هستن اكثرشون ( نه همشون ! ) همچين آدم هاي درستي نيستن ..
                            همه جا فروشگاه خوب و بد داره فقط خریدار باید قبل از خریدش از همه چی اطلاع داشته باشه

تو ایران اگه از فروشنده اطلاعات گرفتی یعنی فقط سرت کلاه رفته:d

نظر

من هم گفتم که آنجا ارزان تر هست ولی اگه واقا نظر من را میخوای یا برو پایتخت یا اینکه بر اپل ایران بخر appleir.ir چون تا یکسال برنامه مجانی بهت میده و تعمیرات را هم انجام میدهد.

نظر

بازاریابی محصولات اپل تو ایران چه کار سختیه ها!!!!!!!!!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X