اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مهاجرت از اپل(بررسی نقاط ضعف و قوت ios و آندرویید)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Re: مهاجرت از اپل(بررسی نقاط ضعف و قوت ios و آندرویید)

بله همون طوری که پویا جان فرممودند ای او اس خیلی سریع و البته منظم هست اندروید یه مقداری به هم ریختس اما خب سیستم عامل خوبیه و حداقل 1 الی 2 سال دیگه کار داره تا اینترپرایز بشه

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

نظر

• من اخر این امنیت رو درست حسابی نفهمیدم..
      الان رام های کاستوم و روت کردن امنیت رو در اندرویید پایین میاره مثله جیلبریک در ios یا نه کلا مشکل داره؟
      و اما یه چیز عجیب و سوالم از کسانی هست که نکسوس 7 دارن:
      تو بعضی جاها نوشته بودن تصویر رو همون حالت عمودی فیکس شده که فکر نمی کنم درست باشه ؟؟؟
      یعنی تبلت رو بچرخونی تصویر نمی چرخه؟؟؟واسه وبگردی و برنامه اینا؟؟؟
      یا منظورشون رو همون صفحه home بوده که اینجوریه؟؟؟
      ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 31-10-2012, 10:31 PM

نظر

• Re: مهاجرت از اپل(بررسی نقاط ضعف و قوت ios و آندرویید)

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
        من اخر این امنیت رو درست حسابی نفهمیدم..
        الان رام های کاستوم و روت کردن امنیت رو در اندرویید پایین میاره مثله جیلبریک در ios یا نه کلا مشکل داره؟
        و اما یه چیز عجیب و سوالم از کسانی هست که نکسوس 7 دارن:
        تو بعضی جاها نوشته بودن تصویر رو همون حالت عمودی فیکس شده که فکر نمی کنم درست باشه ؟؟؟
        یعنی تبلت رو بچرخونی تصویر نمی چرخه؟؟؟واسه وبگردی و برنامه اینا؟؟؟
        یا منظورشون رو همون صفحه home بوده که اینجوریه؟؟؟
        نه کاستوم رام ها بعضا امن ترن حتی اما کلا فکر نکنی اندروید امن نیست به همون دلیل که گفتم ویروسی میشه فقط
        همین

نه اقا میچرخه صفحه هومش هم میچرخه و در اندروید 4.2 کلا گوشی ها هم صفحه هومشون میچرخه

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

نظر

• پس چجوری میشه امنیت رو در اندرویید تامین کرد؟؟؟
          ما در ios با سیتم عامل امنی هم از نظر برنامه و هم وب گردی روبه رو هستیم اما ظاهرا اندرویید تو این یه مورد خیلی عقبه.

نظر

• مهاجرت از اپل(بررسی نقاط ضعف و قوت ios و آندرویید)

تو اندروید انتی ویروس های خوبی هست ، مثلا من kaspersky رو خریدم لایسنسش رو .

هم ویروس یابی میکرد ، هم سایت های وب رو کنترل میکرد ویروسی نباشن ( البته فقط با مرورگر خود اندروید ) ، ضد سرقت داشت که مکان رو نشون میداد و گوشی رو قفل یا wipe data میکرد و .. .

نظر

• نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
              تو اندروید انتی ویروس های خوبی هست ، مثلا من kaspersky رو خریدم لایسنسش رو .

هم ویروس یابی میکرد ، هم سایت های وب رو کنترل میکرد ویروسی نباشن ( البته فقط با مرورگر خود اندروید ) ، ضد سرقت داشت که مکان رو نشون میداد و گوشی رو قفل یا wipe data میکرد و .. .
              نرم افزارهای زیادی هست ولی خداییش پرهام تو مدتی که داشتی ویروسی رو شناسایی کرد؟

نظر

• مهاجرت از اپل(بررسی نقاط ضعف و قوت ios و آندرویید)

نه هیچی ، فقط یه برنامه بود که تغیرات داده بودن توش یه فرد ایرانی تا کار بکنه اونو بعنوان تروجان میشناخت. بعد یه برنامه ی دیگه هم بود که دسترسی برنامه ها به بخش های مختلف رو نشون میداد، جالب بود مثلا برنامه های شعر ایرانی دسترسی داشتن به مسج ها یا گالری اگر اشتباه نکنم ، البته شنیدم این مشکل تو ای او اس هم هست ، البته تو ای او اس ۶ میپرسه که اجازه میدید به این برنامه که دسترسی داشته باشه به گالری یا نه .

نظر

• ویروس؟!!! واسه آندروید؟!!! حداکثر برنامه مخربی که دیدم این بود که والپیپر رو عوض میکرد!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
                    نه هیچی ، فقط یه برنامه بود که تغیرات داده بودن توش یه فرد ایرانی تا کار بکنه اونو بعنوان تروجان میشناخت. بعد یه برنامه ی دیگه هم بود که دسترسی برنامه ها به بخش های مختلف رو نشون میداد، جالب بود مثلا برنامه های شعر ایرانی دسترسی داشتن به مسج ها یا گالری اگر اشتباه نکنم ، البته شنیدم این مشکل تو ای او اس هم هست ، البته تو ای او اس ۶ میپرسه که اجازه میدید به این برنامه که دسترسی داشته باشه به گالری یا نه .
                    نوشته اصلی توسط chelsea2005 نمایش پست ها
                    ویروس؟!!! واسه آندروید؟!!! حداکثر برنامه مخربی که دیدم این بود که والپیپر رو عوض میکرد!!!!
                    استفهام انکاری بود
                    میخواستم بگم اونقدرا هم که میگن نا امن نیست

نظر

• بالاخره چی شد؟؟؟
                      امنیت داره یا نه؟
                      راستی تو اندرویید فلش پشتیبانی میشه و اینکه میشه از مرورگر دانلود کرد یا مثله ios دانلودش ستمه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                        بالاخره چی شد؟؟؟
                        امنیت داره یا نه؟
                        راستی تو اندرویید فلش پشتیبانی میشه و اینکه میشه از مرورگر دانلود کرد یا مثله ios دانلودش ستمه؟
                        فلش پشتیبانی میشه
                        امنیت هم داره
                        از مرورگر هم به صورت پیش فرض میشه دانلود کرد
                        کلا دستت بازتره

نظر

• پشتیبانی فلش از آندروید تموم شده.... همون ستمه!!!

نظر

• محض اطلاع شما که میخوایی بیایی به سمت ios دانلودش نابود میکنه البته برنامه های اپ استور این مشکل رو حل کرده ولی ما بحثمون رو دیفالت قضیه هستش

نظر

• نوشته اصلی توسط chelsea2005 نمایش پست ها
                              پشتیبانی فلش از آندروید تموم شده.... همون ستمه!!!
                              نسخه های قبلی فلش که نصب میشه
                              درسته؟
                              چون من به نسخه های جدیدتر نیومدم نمیدونم دقیق

نظر

• نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
                                نسخه های قبلی فلش که نصب میشه
                                درسته؟
                                چون من به نسخه های جدیدتر نیومدم نمیدونم دقیق
                                خیلی از سایتها از نسخه جدید استفاده میکنن

نظر

صبر کنید ..
                                X