اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاوره خرید iPhone 5/5s/5c از خارج کشور

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

re: مشاوره خرید iPhone 5/5s/5c از خارج کشور

دوستان لطفا یکی جواب بده.خیلی واجبه.ممنون میشم

نظر

مشاوره خرید iPhone 5 از خارج کشور

من تا اونجا كه شنيدم از اشنا ا امنيت نداره ، اولا ممكنه خراب شه از ضربه يا حمل نقل بد كلا ، تو پست ايرانم بسته هاي گرون قيمت رو گم ميكنن (!) .
      ولي احتمال اينكه سالم برسه ام هست . من جاي شما باشم ٢ مليون رو واسه ٢٠٠ تومن ريسك نميكردم روش الان بايد ٧٠٠ دلار بديد + پول پست ، تو بازار ٢٣٠٠ ميفروشن.

نظر

re: مشاوره خرید iPhone 5/5s/5c از خارج کشور

ممنون دوست عزیز اما من فقط میخوام بدونم آیا اگه دی اچ ال بشه گمرک بهش تعلق میگیره یا نه؟کلا دوستان اگه تجربه کار با دی اچ ال رو دارن راهنمایی کنن ممنون میشم

نظر

نوشته اصلی توسط lilolil نمایش پست ها
          سلام دوستان.ایا امکان این هست که از خود سایت اپل آِیفون 5 رو بخرم و بفرستن اینجا؟ چون من شنیدم به دلیل تحریم ها هیچی نمیفرستن از آمریکا.
          قانون آمريكا اجازه ارسال محموله هاي بيشتر از ٢٠٠ $ به ايران رو منع كرده.
          (يكي از آشناها مي خواست براي خواهرش از آمريكا يه آيفون ٥ آنلاك بفرسته توي اداره پست گفتن به دليل تحريم ها اجازه ارسال محموله با ارزش بيش از ٢٠٠$ رو ندارن)
          ویرایش توسط a.p.p.l.e : https://i-phone.ir/forums/member/69783-a-p-p-l-e در ساعت 11-01-2013, 06:04 AM

نظر

درود،داداش شما برنامه ي apple store رو دانلود كن ميتوني سرچ كني و هم قيمت ايفون هاي انلاك رو ببيني و هم ميتوني سفارش بدي و كاراي ديگه...
            بله شما ميتوني ايفون لاك بگيري(اگه us اشنا داري... و با شركت at&t قرار داد داره) و كد فعال سازي رو هم حدودا با قيمت ١٠ دلار ميتوني تهيه كني
            من خودم براي دوستم انجام دادم(iphone5 at&t)
            شما اين كد رو ميتوني هم از amazon و هم ميتوني ازebay تهيه كني

نظر

كد فعال سازي از سايت ebay
              iPhone IMEI Factory Unlock Service for at T 3G 3GS 4 4S 5 Fast Service | eBay

نظر

سلام دوستان
                از اقوام بنده سوئد و نروژ هستن می خواستم ببینم اگه ایفون 5 لاک از اونجا بخرن برام بفرستن بعدش من قبل از یک ماه اینجا از طریق imei از اپراتور انلاکش کنم بازم باید ماهیانه اونجا پول بدن ؟؟ چون دیگه وقتی انلاک رسمی بشه طرف قرار داد اون اپراتور نیستش

نظر

نوشته اصلی توسط Dariushrnzdh نمایش پست ها
                  سلام دوستان
                  از اقوام بنده سوئد و نروژ هستن می خواستم ببینم اگه ایفون 5 لاک از اونجا بخرن برام بفرستن بعدش من قبل از یک ماه اینجا از طریق imei از اپراتور انلاکش کنم بازم باید ماهیانه اونجا پول بدن ؟؟ چون دیگه وقتی انلاک رسمی بشه طرف قرار داد اون اپراتور نیستش
                  اول بايد قرارداد رو فسق كني بعد آنلاك ميشه
                  در ضمن اپراتور سوئد خيلي گرونه آنلاكش!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط sanboy نمایش پست ها
                    اول بايد قرارداد رو فسق كني بعد آنلاك ميشه
                    در ضمن اپراتور سوئد خيلي گرونه آنلاكش!

Sent from my iPhone using Tapatalk
                    یعنی برای فسق قرار داد هم باید پول داد ؟؟
                    مگه وقتی از طریق imei انلاک رسمی میکنی بازم طرق قرار داده اپراتور هستش ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Dariushrnzdh نمایش پست ها
                      کسی اطلاعی نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Dariushrnzdh نمایش پست ها
                        کسی اطلاعی نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                        تا جايي كه من اطلاع دارم زماني كه از اپراتور انلاك ميكني گوشي با گوشي انلاك فكتوري تفاوتي نداره
                        زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• نوشته اصلی توسط I-GEM نمایش پست ها
                          تا جايي كه من اطلاع دارم زماني كه از اپراتور انلاك ميكني گوشي با گوشي انلاك فكتوري تفاوتي نداره
                          مسئله اینه که اون پول ماهیانه رو بعد از اینکه از طریق اپراتور انلاک میشه بازم باید داد یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

مسئله اینه که اون پول ماهیانه رو بعد از اینکه از طریق اپراتور انلاک میشه بازم باید داد یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟
                            اره عزيزم اون قرار داد ربطي به دستگاه موبايل نداره ماله سيم كارت هست و شما ميتوني بنداري رو يه گوشي ديگه استفاده كني
                            پس بايد جريمه قرار داد رو بدي

نظر

• نوشته اصلی توسط bahadorv نمایش پست ها
                              اره عزيزم اون قرار داد ربطي به دستگاه موبايل نداره ماله سيم كارت هست و شما ميتوني بنداري رو يه گوشي ديگه استفاده كني
                              پس بايد جريمه قرار داد رو بدي
                              خوب مگه اون پولی رو که برای انلاک میدی در اصل به اون اپراتوری که لاک کرده نمیدی و اینکه رسمی نیستش ؟؟خوب پس بعدش چرا باید جریمه بدی ؟؟؟

نظر

خوب مگه اون پولی رو که برای انلاک میدی در اصل به اون اپراتوری که لاک کرده نمیدی و اینکه رسمی نیستش ؟؟خوب پس بعدش چرا باید جریمه بدی ؟؟؟
                                اون پول رو كه واسه انلاك ميدي واسه انلاك شدن گوشيت هست كه بتوني با اپراتورهاي ديگه كار كني ربطي به قرار داد سيم كارتت نداره

نظر

صبر کنید ..
                                X