اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاوره خرید iPhone 5/5s/5c از خارج کشور

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

مشاوره خرید iPhone 5 از خارج کشور

بابام رفته بود دبي ديدم برام ايفون ٥ اورده!!!!
    سرعتش مسه رعدو برقه!اندازش عاليه!اون مشكلايي هم كه گفتنو نداره!
    وقتي حتي برا ١ ساعتم ازش استفاده ميكنيد ديگه نميتونيد از ٤ يا ٤اس استفاده كنيد!

sent from my iphone 

نظر

مشاوره خرید iPhone 5 از خارج کشور

تاپیک کلا داره منحرف میشه لطفا دوستان رعایت کنن
      ویرایش توسط bigbang001 : https://i-phone.ir/forums/member/24462-bigbang001 در ساعت 04-10-2012, 07:26 PM

نظر

اين تاپيك شده مقر دوستان اسپمر
        اينجا جاي نوشتن در دل و خاطره و .... نيست لطفا رعايت كنيد
        دوستاني ميان اينجا كه سوال قبل از خريد دارند نه پاتوق سرگرمي!

نظر

نوشته اصلی توسط i$ahar نمایش پست ها
          بابام رفته بود دبي ديدم برام ايفون ٥ اورده!!!!
          سرعتش مسه رعدو برقه!اندازش عاليه!اون مشكلايي هم كه گفتنو نداره!
          وقتي حتي برا ١ ساعتم ازش استفاده ميكنيد ديگه نميتونيد از ٤ يا ٤اس استفاده كنيد!

sent from my iphone 
          خدا رو شکر بالاخره بعد از اون همه پست و تاپیک نتیجه گرفتین .

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

اين تاپيك شده مقر دوستان اسپمر
          اينجا جاي نوشتن در دل و خاطره و .... نيست لطفا رعايت كنيد
          دوستاني ميان اينجا كه سوال قبل از خريد دارند نه پاتوق سرگرمي!
          مهیار جان خیلی سخت نگیرین. اگه جوشه دیتا بیس رو میزنین ، هر چند وقت و ( جدیدا همه روزه ) توسط دوستان سبک و پاک سازی میشه
          یا اینکه میشه توو دبیرخونه هم سفارشه این تاپیک رو بکنید ببندنش !

نظر

پست های اسپم و بی مورد ۱۰۰٪ پاک میشن نه بخاطر سبک سازی دیتا بیس بلکه خاطر نظم و انضباط انجمن
            دبیرخانه ی کارشناسان هم کارهای مهم تر از ریپورت کردن پست و تاپیک دارن و در حال انجام هستن

به ادامه ی بحث در مورد سوالات قبل از خرید ایفون ۵ ادامه بدن دوستان بحث متفرقه ای نداریم .
            صندوق پیغام خصوصی و بخش ارتباط با مدیران موجوده اگر ابهامی وجود داره .

نظر

کسی می دونه gsm یعنی چی؟
              من می خوام از انگلیس بخرم
              از سایت خوده اپل زده انلاک تو پرانتز gsm

نظر

ممنون از پاسختون
                من برادرم از یک مغازه سوال کرده
                فروشنده گفته من بهت انلاک می فروشم
                ولی اگر سیم کارت هر کشوری را بزاری روش دیگه رو اون سیم کارت لاک میشه و تو کشور دیگه ای نمیشه ازش استفاده کرد
                به نظرتون این حرف درسته؟

نوشته اصلی توسط F0X
                یعنی سیم کارت میخوره
                همینو باید بگیری

Tapatalk
                -------------------

نظر

بچهها من دارم ماه دیگه میرم تایلند به نظرتون اونجا چجوریه خرید ایفون ۵،درضمن دارم ایپد۳۲ گیگمو ۲ تومن میفروشم که بتونم بخرم.

نظر

سلام
                    من بابام داره میره مالزی-سنگاپور میخواستم بدونم آیفون 5 توی مالزی لاک فروخته میشه یا آنلاک، و اگه آنلاکه دوستان اگر لطف کنن پارت نامبر آنلاک توی مالزی و سنگاپور بگن خیلی ممنون میشم

نظر

سلام دوستان عزیز
                      یه سوال داشتم خیلی فوریه اگه لطف کنین جواب بدین ممنون میشم
                      داییم ۵ شنبه از واشینگتن میاد میخواستم ببینم میتونه آیفون ۵ آنلاک بخره یا نه؟ تو سایت اپل که هنوز آنلاک نیست برای فروش ولی از aT&T , Verizon , Sprint نمیشه آنلاک خرید؟ مثل اینکه راهی داره
                      لاک اگه بخره میتونم آنلاک کنم یا نه چقدر هزینه آنلاک کردنشه و دایمی هست یا موقتی و کلا لاک ارزش داره بخرم؟

نظر

مشکلش اینه که شما وقتی میتونی قرار دادی بخری که شهروند امریکایی باشی و حساب بانکی داشته باشی و با یک قرارداد ۲ ساله گوشی رو با قیمت پایینتر ور میداری ولی طی ۲ سال ماهی حدود ۸۰ دلار بصورت اوتوماتیک از حسابت بر میدارن بابت سرویس هاشون
                        ( قبل از اینکه قرار داد ببندی کردیتتو چک میکنن ببینن که ادم معتبری هستی یا نه) حالا شما فک کن گوشیرو ورداشتی اوردی تهران اولا باید یه چیزی حدود ۲۰۰ تومان واسه انلاک کردنش بدی بعد اونورم داره تا دو سال از حسابت ماهی ۸۰ دلار کم میشه اگه هم بخواهی کنسلش کنی حدود ۳۵۰ دلار جریمشو یا همون کنسلیشن فی رو از حسابت کم میکنن بدون اینکه واست انلاکش کنن اگه حسابت رو هم خالی کنی که مثلا پولی توش نباشه اعتبارت خراب میشه وتو پروندت ثبت میشه و ادم بی اعتبار تو امریکا نمیتونه زندگی کنه!
                        پس میبینی که ارزش نداره و کلا عملی نیست اینکار

نظر

مرسی از جوابتون ولی مهمترین مشکلم اینه که اصلا راهی برای خرید آنلاک از آمریکا نیست؟
                          تو این تاپیک یه چیزایی گفته ولی من سر در نیاوردم که میشه یا نه

Buying Unlocked iPhone 5 at apple store USA? - MacRumors Forums

نظر

نوشته اصلی توسط ai_ai نمایش پست ها
                            مرسی از جوابتون ولی مهمترین مشکلم اینه که اصلا راهی برای خرید آنلاک از آمریکا نیست؟
                            تو این تاپیک یه چیزایی گفته ولی من سر در نیاوردم که میشه یا نه

Buying Unlocked iPhone 5 at apple store USA? - MacRumors Forums
                            دوست عزیز واقعا ممنون این تاپیک به همه سوالات من جواب داد

نظر

:d خوب به منم بگین چی شده الان؟!
                              من باید امشب خبر بدم
                              ویرایش توسط ai_ai : https://i-phone.ir/forums/member/181-ai_ai در ساعت 30-10-2012, 09:39 PM

نظر

دوستان الان میشه iPhone 5 به صورت Unlock از Apple Store تهیه کرد؟

نظر

صبر کنید ..
                                X