اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Imac یا mac pro؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نگير. چون واقعا بدرد الان خونه نمى خوره شايد ١٠ سال ديگه تازه بشه بعنوان يه چيز خانگى بهش نگاه كرد . چون الان اصلا برنامه ها به اون حدود نرسيدن

نظر

pro ??? اونوقت شما جلوه های ویژه هالیودی میخوای انجام بدی ؟

نظر

اگر رندرهای سنگین داری و با maya یا 3dmax کار میکنی pro بگیر وگرنه همون imac جوابتو میده

نظر

این دوستمون چند ماهی هست که آی مک رو خریداری کردن گویا با توجه به عکس و تاریخ آخرین پستشون!!!!

نظر

بله من مدتی نبودم تو انجمن و شرمنده دوستانی که جواب دادن شدم و اخر ای مک گرفتم و خیلیم راضیم

نظر

من هم ميخواستم پيشنهاد خريد iMac با Cpu i7 و رم بالاي 8 گيگ با هارد SSD رو بگير ولي ديدم خريدين . مبارك باشه.
              من هم الان دارم از MacBookPro ميرم روي iMac .
              براي بيرون ميخوام iPad2 بگيرم . بنابراين براي خونه iMac بهتره .
              مهمترين علتش اينه كه هزينه هاي اضافي MacBook ها ( مثلا باطري و ...) توي iMac روي قدرت هزينه ميشه .
              البته خوب اگه كسي اكثر وقتشو بيرون از خونه هست مسلما MacBook بهتره .
              ویرایش توسط siamack : https://i-phone.ir/forums/member/15615-siamack در ساعت 11-09-2011, 08:48 AM

نظر

نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
                بله من مدتی نبودم تو انجمن و شرمنده دوستانی که جواب دادن شدم و اخر ای مک گرفتم و خیلیم راضیم
                دوست عزيز شما از كجا گرفتين بالاخره؟! ايران گرفتين؟! كدوم كانفيگ؟! ميشه توضيح بدين؟!

نظر

سلام دوستان
                  من لبتاب ندارم و pcمم میخوام عوض کنم.بین imac و macbook pro گیر کردم...4 تومان میخوام هزینه کنم.لطفا راهنماییم کنید.
                  ممنون

نظر

راستی برای کار اهنگ سازی میخوام

نظر

صبر کنید ..
                    X