اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Imac یا mac pro؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Imac یا mac pro؟

سلام دوستان
    من میخوام کامپیوتر خونگیمو بروز کنم حالا بین mac pro و imac موندم چند سوال دارم که ممنون میشم جواب بدید:
    1)من 4میلیون پول واسه این کار گذاشتم حالا کدومو بگیرم و با چه مشخصاتی؟
    2) mac pro توی ایران هست اصلا؟
    3)روی mac pro هم سیستم عامل mac نصب هست یا باید روش نصب کرد؟
    4)قیمت mac pro با مانیتور خود اپل چقدر میشه؟توی ایران مانیتور هاش گیر میاد؟
    فقط خواهش میکنم با دلیل بگید هر چیزی رو که پیشنهاد میدید
    ممنون ببخشید اگه طولانی شد

بسته به کارتون داره خوب. همه اون چیزهایی که گفتید تو ایران پیدا میشه ولی یخورده گرونه خوب. روی macpro هم سیستم عامل مک نصبه.
    یه سر به سایت Almas Paytakht بزنید. یه فروشگاهه تو پایتخت. مشخصات و قیمت هارو میتونید ببینید و مقایسه کنید.

نظر

کسی نبود غیر از اقای dearsaeedtaheriکه راهنمایی کنه؟

نظر

دوست عزیر با توجه به بودجه ایی که دارید من یک مک بوک پرو همراه یک دسکتاپ با مشخصات بالا رو میدم !
        اولی بنابر نیازتون(من مدل 17اینچ رو پیشنهاد میدم). دومی سیستمی که نسبت به Imac خیلی قوی تر و بهتر هست !
        ویرایش توسط sam_f : https://i-phone.ir/forums/member/5880-sam_f در ساعت 14-06-2010, 02:04 AM

نظر

نوشته اصلی توسط sam_f نمایش پست ها
          دوست عزیر با توجه به بودجه ایی که دارید من یک مک بوک پرو همراه یک دسکتاپ با مشخصات بالا رو میدم !
          اولی بنابر نیازتون(من مدل 17اینچ رو پیشنهاد میدم). دومی سیستمی که نسبت به Imac خیلی قوی تر و بهتر هست !
          دوست عزیز من laptop دارم و قصدم اینه نه یک رایانه ی desktop تهیه کنم.دوم اینکه چه سیستمی رو پیشنهاد میدید که قویتر از i mac یا mac pro با همون کیفیت باشه؟

نظر

سلام به همگی
            ببین دوست عزیز باید بدونیم شما میخوای با این سیستم چه کار کنی ؟؟ اما از لحاظ کیفیت که خوب همه میدونن هیچ چیزی به پای کیفیت محصولات اپل نمیرسه .. شما اگرلپ تاپ داری و میخوای دسکتاپ بگیری (البته با توجه به کاریکه میخوای با سیستمت انجام بدی )پیشنهاد من اینه گه بیای iMac بگیری مخصوصا اون مدل 27 اینچی که با cpu i7 هست و رم 8 گیگابایت خوب واسه خودش یه سیستم فوق العاده است قیمتش هم از 3 میلیون بیشتر نمیشه ...

نظر

در مقایسه imac و mac pro یکم بی انصافیه!!!
              اما دلیل:
              1) mac pro خیلی قوی هستش و بدرد کارهای خونگی نمی خوره بیشتر مثل یه سرور هستش!!
              2) imac یه سیستم خانگی فوق العاده قوی هستش که هر کاری بگی ازش بر می آد!!!
              3) imac به مراتب شیک تر و با کلاس تر از mac pro هستش!!
              4) imac فضای کمتری می گیره و تو دردسر مانیتور گیر آوردن نمی ندازتت!!!
              به نظر من با توجه به بودجه ای که داری آخرین کانفینگ imac رو بگیر با مانیتور 27 اینچ و بعد دعا به جون استیو جابز بکن که خدا سایشو از سر هممون ور نداره اینشاالله!!!!

نظر

دوستان امروز رفتم بازار اینجا ( اصفهان) قیمتها بالاست یا واقعا همیناست؟ i mac core i7 27 inch میگفتن 3345000 تومان.
                کسی هست قیمت تهران رو بهم بگه؟mac pro هم که اصلا نداشتند اینجا

نظر

نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
                  دوستان امروز رفتم بازار اینجا ( اصفهان) قیمتها بالاست یا واقعا همیناست؟ i mac core i7 27 inch میگفتن 3345000 تومان.
                  کسی هست قیمت تهران رو بهم بگه؟mac pro هم که اصلا نداشتند اینجا
                  سلام یه سری به این آدرس بزن الماس پایتخت
                  لیست قیمتها شو ببین
                  ویرایش توسط vahid_hv : https://i-phone.ir/forums/member/409-vahid_hv در ساعت 15-06-2010, 08:22 AM

نظر

شرمنده متاسفانه من بد متوجه شدم (فکر کردم نوشتید مک بوک پرو)
                    در مورد دسکتاپ اجزای اون رو میتونید طوری انتخاب کنید که تا مدتها قابلیت ارتقا داشته باشه !
                    cpu: core i7
                    mainboard: X58
                    بنابر نیاز شما (بازی-کارهای گرافیکی-...) :vga
                    هارد ssd (با ظرفیت پایین برای سیستم عامل) و hdd (با ظرفیت بالا برای اطلاعاتتون)
                    بقیه موارد باتوجه به سلیقه شما !
                    در مورد مک پرو ویا آی مک هم دوستان گفتن ولی به نظر من مک پرو (مدلی که یک پردازنده داره) بصرفه تره که هم بعد ها هم میتونید اجزای اون رو تغییر بدید (مثل هارد-vga-...)

نظر

دوستان یکی از دوستان گفت که mac pro بیشتر جنبه ی سرور بودن رو داره.یعنی بدرد کارکرد خونگی نمیخوره؟

نظر

نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
                        دوستان یکی از دوستان گفت که mac pro بیشتر جنبه ی سرور بودن رو داره.یعنی بدرد کارکرد خونگی نمیخوره؟
                        سلام دوست عزیز mac pro توی کاره خونگی مثل یه BMW X3 میمونه تو یه خیابون پر ترافیک که با ماشین کناریش که یه پژو هست هم سرعت هستن .. یعنی اینکه حیفه بخوایم چنین هزینه ای رو فقط واسه کارای خونگی بکنیم ..

نظر

از مدیران محترم کسی که سر رشته داره توی مک یه راهنمایی میکنه به من تا انتخاب نهاییمو بکنم واقعا نمیدونم کدومو بگیرم که پشیمون نشم.ممنون

نظر

کسی نبود که سر رشته داشته باشه منو راهنمایی کنه؟

نظر

مک پرو اصلا به کارتون نمیاد دوست عزیز شک نکن
                              خیلی حرفه ای هست!!!!!!

نظر

صبر کنید ..
                              X