اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بامپر یا کیس مناسب برای آیفون 4s...پیشنهاد شما؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من از بامپر Griffin استفاده می کنم و خوب رو گوشی چفت میشه و جمع و جور هم هست
    اگر هم قصد استفاده از بامپر های فلزی رو دارید آخرین مدل elementcase یعنی vapor comp رو پیشنهاد می کنم که کیفیت ساخت بالایی داره و به گوشی هم صدمه نمیزنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

Power of Creation
    www.i-Phone.ir

نظر

دوستان یه سری کیف هم شرکت درسا زده که از چرم طبیعی هست، نظرتون در اون مورد چیه؟؟؟

نظر

خاصیت چرم اینه که جا باز میکنه.
        این کیف ها هم بعد از یه مدت استفاده گشاد میشن و گوشی مثل روز اول محکم سر جاش نمیمونه.

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط om!d نمایش پست ها
          من از بامپر griffin استفاده می کنم و خوب رو گوشی چفت میشه و جمع و جور هم هست
          اگر هم قصد استفاده از بامپر های فلزی رو دارید آخرین مدل elementcase یعنی vapor comp رو پیشنهاد می کنم که کیفیت ساخت بالایی داره و به گوشی هم صدمه نمیزنه

sent from my iphone using tapatalk
          این کیس جای هست توی تهران بفروشه

نظر

یکی به ما بگه بامپر اصلی اپل 4s بلاخره لک میندازه یا نه؟ کسی رو تو انجمن میشناسید داشته باشه برای فروش؟ ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط mhmb87 نمایش پست ها
              یکی به ما بگه بامپر اصلی اپل 4s بلاخره لک میندازه یا نه؟ کسی رو تو انجمن میشناسید داشته باشه برای فروش؟ ممنون
              شک نکن تمام بامپرهای پلاستیکی چه اورچینال و فیک لک میندازن رو گوشی

نظر

نوشته اصلی توسط ali390 نمایش پست ها
                شک نکن تمام بامپرهای پلاستیکی چه اورچینال و فیک لک میندازن رو گوشی
                مرسی از توجهت، حالا من چی بگیرم که جم و جور باشه گنده نکنه گوشی رو ازین فلزی هام نمیخوام! میخوام یه چیزی باشه مثل همین باپر ها که راحت گوشی رو بندازیم رو میز و اینور اونور

نظر

اینو از کجا میشه گیر اورد تو تهران؟
                  moshi - purveyor of electronics fashion - Product - Puro for iPhone 4/4S

نظر

من امروز اینو گرفتم البته سفید ابی..خیلی عالیه من که خوشم اومد...مفت خریدم 25 تومن..تو طبقه 4 علاادین پیش یکی از اون عمده فروشا.

نظر

بامبپر اصلی(سفید) من دیروز اومد.
                      جنس خیلی خوب و محکمی داره.
                      از سایت چاره به قیمت ۶۰ تومن خریدم در حالی که در بهترین حالت تو پایتخت زیر ۶۵ تومن پیدا نمیشه البته اگه اصل باشه!
                      جای دکمه ها و شیارها بسیار فیت و اندازه ست.
                      گوشی خوش دست شده. ترکیب رنگ سفید و خاکستری کم رنگ،زیبایی گوشی رو چند برابر کرده.
                      البته توی نقدهای کاربران سایت اپل نوشته بودن که رنگ سفید بعد از یه مدت به زردی میزنه و زود کثیف میشه که برای رنگ سفید عادیه!
                      کسی در مورد رنگ مشکی هیچ شکایتی نداشت.
                      به نظر من بعد از هزینه های زیاد برای بامپر فلزی و کیس و کاور...این بهترین گزینه ست.

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط id_nabood نمایش پست ها
                        از سایت چاره به قیمت ۶۰ تومن خریدم در حالی که در بهترین حالت تو پایتخت زیر ۶۵ تومن پیدا نمیشه البته اگه اصل باشه!
                        گوشی خوش دست شده. ترکیب رنگ سفید و خاکستری کم رنگ،زیبایی گوشی رو چند برابر کرده.
                        البته توی نقدهای کاربران سایت اپل نوشته بودن که رنگ سفید بعد از یه مدت به زردی میزنه و زود کثیف میشه که برای رنگ سفید عادیه!
                        به نظر من بعد از هزینه های زیاد برای بامپر فلزی و کیس و کاور...این بهترین گزینه ست.

Sent from my iphone 4s using tapatalk

میشه لینک این بامبپر را تو چاره بدید من هم خیلی وقته دنبال یک جنس خوب هستم که خش هم نندازه

نظر

دوستان اگه کسی بامپر فایبر کربنی سراغ داره من خریدارم

نظر

نوشته اصلی توسط id_nabood نمایش پست ها

Sent from my iphone 4s using tapatalk
                            مبارک باشه
                            دوست خوبم مطمئن هستین که این بامپر اوریجیناله؟ روی گوشی که خط و خش نمیندازه؟؟ چند روزه به دستتون رسوندند؟

نظر

سلام دوستان.
                              مرسی.
                              این لیتک برای شما
                              رایانه و ماشین های اداری :: اپل :: iPod & iPhone :: کیف و کاور و محافظ صفحه :: کاور iPhone 4 Bumper White MC668 - چاره: فروشگاه اینترنتی

کاور iPhone 4 Bumper White MC668‎ با پارت نامبر MC668zm/b

در جواب آقای ahad باید بگم که بله دوست من...این بامپر اوریجیناله.تامین کننده جنس هم شاب سان هستش.من قبلا توی یه شرکتی بودم که با این دو شرکت یعنی شاب و چاره همکاری میکردیم و از سلامت کاری بسیار زیاد برخوردارن.جنسش از پلاستیکه و مسلما نمیتونه خط بندازه.
                              دیروز به دستم رسیدالبته برای تهران 2 3 روزه و برای شهرستان حداکثر 1 هفته ایی که زودتر از اینها میرسه.
                              به جز زود کثیف شدن که خاصیت رنگ سفیده،از بقیه مواردش کاملا راضیم.مخصوصا از جنسش که تا لمسش نکنید متوجه نمیشید.با کیفیت ، مثل سایر محصولات اپل.
                              ویرایش توسط id_nabood : https://i-phone.ir/forums/member/61665-id_nabood در ساعت 13-05-2012, 11:45 AM

نظر

صبر کنید ..
                              X