اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بامپر یا کیس مناسب برای آیفون 4s...پیشنهاد شما؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
    حالا سوال اصلی من اینه که ایا کسی از همین vapor 4 هایی که تو بازار ایران هست و معمولا واسه 4 استفاده میشه رو 4s تست کرده که ببینه مشکلی داره یا نه؟
    یه مسلمون تست نکرده ببینیم جواب میده یا نه؟

نظر

من تست کردم...این تست 50 تومن واسم آب خورد!

فیت نمیشه...بعد از یه مدت هم به خاطر اون بازی کردن..پیچها شل میشه و باز میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط id_nabood نمایش پست ها
        من تست کردم...این تست 50 تومن واسم آب خورد!

فیت نمیشه...بعد از یه مدت هم به خاطر اون بازی کردن..پیچها شل میشه و باز میشه.
        ای داد...
        آخه من رو 4 داشتم عالی بود..
        دلیل فیت نشدنش چیه؟دکمه silent؟
        البته واسه 4s هم هست ولی نمیدونم تو ایران باشه یا نه...ماله شما رو جعبش واسه ایفون 4 زده بود؟

نظر

این سایت هارو ببینید فرقی بین 4 با 4s قایل نشده ولی عجیبه که میگن فیت نمیشه چون جای دکمه ها هم بازه
          iPhone 4 Element Vapor4 Case - from NZ Bargain

http://ivivy.com/iphone-cases/vapor-...-iphone-4s.htm

نظر

البته پویا جان...اگه اشتباه نکنم بامپری که من تهیه کردم که از جای معتبری توی پایتخت بود! تقلبی از آب در اومد!!

گرچه...فکر هم نمیکنم اصلیش هم همچین آش دهن سوزی باشه.متاسفانه اینجوری واسمون جا افتاده که هرچیزی خارجیش خوبه!در صورتی که خارجیا آشغال هم تولید میکنن!

ولی به هر حال درست فیت نمیشد. آها..یه چیز مهمی که هم توی گوشی خودم دیدم و یه گوشی دیگه این بود که وقتی از این بامپرهای فلزی روی 4s نصب میشد..آنتن رو به شدت دچار اختلال میکرد.
            این مشکل واسه خودمم هم به وجود اومد.

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
              حالا سوال اصلی من اینه که ایا کسی از همین vapor 4 هایی که تو بازار ایران هست و معمولا واسه 4 استفاده میشه رو 4s تست کرده که ببینه مشکلی داره یا نه؟
              پویا جان من یکی از این Vapoor4 ها برای 4s خودم خریدم و الان زدم روش ولی یه مشکل اساسی که داره اینکه وقتی دارم مکالمه میکنم نویز میندازه روی بلندگوی گوشی ! مثل اینکه موبایلو نزدیک اسپیکر ضبط کنی ! بعدشم اینکه یکم توی وصل کردن کابل به گوشی و کم وزیاد کردن صدا یه خورده سخت تر میشه دیگه ...
              من اگه باشم ایندفعه یه چیز پلاستیکی میخرم که نویز نندازه !
              البته واسه من هنوز پیچاش شل نشده ! یه مدت بعد بازش میکنم گوشی هوا بخوره !

نظر

شما باید یه vapor pro تهیه کنید .من خریدم ۱۶۰ تومن واقعا عالیه .خیلی* شیک شده گوشی

نظر

نوشته اصلی توسط avands نمایش پست ها
                  شما باید یه vapor pro تهیه کنید .من خریدم ۱۶۰ تومن واقعا عالیه .خیلی* شیک شده گوشی
                  دوست عزیزم بی زحمت جایی که ازش خریدی رو واسم پ.خ کن ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط avands نمایش پست ها
                    این بغل گوشیو اذیت نمیکنه منظورم اینه جا نمیندازه بغلای گوشی؟

نظر

دوست من این بحث کیس و بامپر مربوط میشه به آیفون 4 که وقتی با پوست دست تماس پیدا میکرد یه مقداری دچار اختلال در آنتن دهی میشد اونم به صورت خیلی جزئی. تو 4 اس این مشکل حل شده. شما یه برچسب ال سی دی پشت و رو با کیفیت بنداز و از گوشیت که بدون کیس و بامپر خیلی خیلی زیباتر هم هست لذت ببر.

گذشته از مشخصات سخت افزاری، این ظاهر متفاوت آیفون هست که اونو از بقیه گوشیها متمایز میکنه چرا میخوای گوشیو از ریخت و قیافه بندازی؟!

در ضمن یکی از دوستان گفتن که بامپرهای فلزی گوشی رو بعضا دچار مشکل میکه که برای خود من هم این اتفاق افتاده و حرف ایشون رو تایید میکنم.

نظر

نخیر شما به سایت سازنده اگه مراجعه کنی* میبینی* که یکی* از بهتری و با کیفیت*ترین کیس*های موجود برای آیفون هست.hich خطی* هم نمیندازه .

من خودم ۴س دارم کاملا فیت می*شه

نظر

سلام رفیق
                          من یدونه از اینایی گرفتم که تو این لینک هست.البته سخت پیدا بشه فک کنم.
                          خیلی عالی فیت می شه نه خش میندازه نه چیزی.
                          کلی طرح خوشگلم داره.
                          EPICASE Feel the heART 36.5
                          رو هر طرحی خواستی کلیک کن بعد میاره که برا ۴ و ۴ اس هست یا نه.که اکثرا هستن.
                          با ۴ اس من هم که ok e

نظر

پویا جان من به یک نتیجه دیگه هم رسیدم اونم اینه که به قول دوستان اگر میتونی بدون محافظ استفاده کنی خیلی جذاب تره ...
                            اخه تو فکر یه شرکت میاد به سختی یه طراح خوب پیدا میکنه و پول کلون بهش میده تا یه طرح زیبا بده مثله ایفون ...
                            من خودم چون کارم صنعتی نمیتونم بدون محافظ elan استفاده کنم ....
                            در ضمن خیلی حساسم .....

نظر

سلام
                              من از Baseus استفاده میکنم و راضی ام

نظر

من از Case Mate استفاده می کنم.واقعا خیلی گوشی شیک تر میشه.
                                یک چیزی شبیه این عکس. البته مدل های مشبکی هم داره که هم تویه دست بهتر گرفته می شه و هم جلویه لبه های صفحه رو هم
                                میگیره که مانع آسیب بشه. مدل ماتش البته یک مشکل داره که بعد از مدتی به خاطر عرق دست و آب کمی براق میشه و حالت
                                اولش رو هم از دست میده.

نظر

صبر کنید ..
                                X