اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مشاوره برای خرید iPhone 3GS

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط emo_hot22 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قصد خرید 3gs دارم ولی شدیدا دودل هستم
    خودتون بهتر میدونین که تا 4 روز دیگه iphone جدید عرضه میشه واحتمالا تا چند وقت دیگه تو بازار کشور شاهد فرورشش هستیم . بنظر شما دوستان شما اگه جایه من بودید چیکار میکردید ؟
    و این هم اضافه کنم که نمیتونم 3gs بگیرم و بعد از رونمایی iphone جدید برم بفروشم و Iphone 4g رو بگیرم چون دوست دارم کلم به تنم مثل الان متصل باشه
    سلام
    به نظر من صبر کن آیفون جدید معرفی بشه بعد اگه دوست نداشتی یا نتونستی بخری 3gs بگیر که اون موقع ارزون تر هم شده.

نظر

• وقتی از امریکا میگیری at&t یه قرارداد باهات میبنده که 300 تا جدا از اون 199 تای گوشی واست اب میخوره.تا یک سال پیش میتونستی بعد یک هفته قرارداد رو باطل کنی و 300 تا رو پس بگیری.ولی چون دوستان جهان سومی حسابی از این روش استفاده کردن اپل یه جریمه 170 دلاری واسه کنسل کردن بهت میده که در مجموع میشه 369 دلار .من یه 3gs با همین روش گرفتم.البته بسته به ایالتی که ازش میگیری مالیات داره که از 2 درصد تو وگاس تا 8 درصد تو میشیگان متغیره.ولی از من میشنوی یه انلاک از همین ایران خودمون بگیر که اون 400 دلار اصل ارزش بدبختی های انلاکو انتظار واسه بیس باند جدید و نداره

نظر

• ُلام دوستان بعد از معرفی آیفن 4 دیدم خیلی زشته گفتم همین 3gs بخرم بهتره
        اگر الان بخرم مشکل جیلبرک و هفته 40 به بعد و.....نداره؟؟اگر بعد از معرفی ورزن 4 بخرم باز مشکل جیلبرک و...پیدا میکنم؟؟؟؟
        ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط metallica is me نمایش پست ها
          ُلام دوستان بعد از معرفی آیفن 4 دیدم خیلی زشته گفتم همین 3gs بخرم بهتره
          اگر الان بخرم مشکل جیلبرک و هفته 40 به بعد و.....نداره؟؟اگر بعد از معرفی ورزن 4 بخرم باز مشکل جیلبرک و...پیدا میکنم؟؟؟؟
          ممنون
          درحال حاضر مشكلي با جيلبريك فريمور 3.1.3 وجود نداره البته درمورد ios 4 هنوز تا اونجا كه من اطلاع دارم چيزي معرفي نشده گرچه حتما ارائه خواهد شد.
          فعلا تنها نكته در اين هست كه توجه كنيد گوشي انلاك فكتوري باشه چون در صورت لاك بودن امكان انلاك كردن و سپس جيلبريك كردن گوشي در فريمور 3.1.3 براحتي ميسر نيست. گرچه با ارائه انلاك جديد اين مساله هم برطرف خواهد شد.
          اما كلا بهتره گوشي انلاك فكتوري بخريد.

نظر

• سلام من قصد خرید 3gs 32gb رو دارم قرار خواهرم از اتریش برام بگیر بهم گفت اینجا قیمت به پول ایران حدود 950 هزار تومان در میاد به نظر شما انلاک فکتوری چون با قیمت داخل هیچ فرقی نداره بعد اینکه میشه انلاک خرید یا نه چکار کنم گیج شدم

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid data1 نمایش پست ها
              سلام من قصد خرید 3gs 32gb رو دارم قرار خواهرم از اتریش برام بگیر بهم گفت اینجا قیمت به پول ایران حدود 950 هزار تومان در میاد به نظر شما انلاک فکتوری چون با قیمت داخل هیچ فرقی نداره بعد اینکه میشه انلاک خرید یا نه چکار کنم گیج شدم
              خوب این چه کاریه تو ایران که ارزون تره تازه هر مشکلی هم داشت میتونی بری خرش و بجسبی
              به نظر من از همین جا بگیر

نظر

• از کجا بفهمم 3gs که میخوام بخرم انلاک فکتوریه؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط kooshai نمایش پست ها
                  از کجا بفهمم 3gs که میخوام بخرم انلاک فکتوریه؟؟
                  از اینجا
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread14310.html

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.messi10 نمایش پست ها
                    ولی من از یکی شنیدم اونجا 450 پوند آیفون هست که با دادن فکر میکنم 45 پوند دیگه آنلاک فکتوری میکنند تحویلت میدن که یه هفته هم طول میکشه
                    سلام
                    منم به همچين مساله اي نياز دارم (برای O2 انگليس). ميدونين چه جوری ميشه اين کار رو انجام داد و ايا حتما بايد خود iphone هم انگليس باشه؟

نظر

• سلام.دوستان به نظرتون اگر لاک 3gs بگیرم اذیت میشم ؟؟ یا آیا محدود میشم در استفاده ؟؟؟
                      قصد خرید دارم و لاکش رو 100 تومان ارزانتر پیدا کردم. آیا ارزش داره بخرم؟؟؟

نظرتون رو در مورد 4 هم بدید که قیمت تو چه رنجی میشه. مرسییییییییییییییییی

نظر

• سلام دوستان من واقعا سر در گم شدم میخوام آیفون 3gs بخرم ولی یه جا پیدا کردم 3gs میده 900 یعنی 100 بالتر از قیمت اصلی ولی میگه ماله هفته قبل 40 هست آیا هنوز 40 بودن و نبودن مهم هست ؟؟؟یه وقت با جیلبرک خاموش نشه و نیاز به کامپیوتر داشته باشه ممنون اگه کمک کنید

نظر

• سلام دوستان من واقعا سر در گم شدم میخوام آیفون 3gs بخرم ولی یه جا پیدا کردم 3gs میده 900 یعنی 100 بالتر از قیمت اصلی ولی میگه ماله هفته قبل 40 هست آیا هنوز 40 بودن و نبودن مهم هست ؟؟؟یه وقت با جیلبرک خاموش نشه و نیاز به کامپیوتر داشته باشه ممنون اگه کمک کنید
                          دوست عزیز شما به شرط انلاک فکتوری بخرید دیگه ساخت چه هفته ایی بودن اهمیتی ندارد! چون دیگه مشکلی جیلبریک ندارد ایفون 3gs.

نظر

• من میخوام بیام تهران iphone بخرم آخرین قیمت 3gs 16 gig چنده ؟

نظر

• دوستان من میخوام یک 3gs بگیرم برادرم داره از استرالیا تا 25 June میاد از اونجا بگیرم آنلاک فکتوری هست یا نه از تو سایتش که میخوای بخری اینو میده Part number: MC131X/A یه توضیحاتی هم تو صفحه اول داده که با همه سیم کارتها کار میکنه آیا بگیرم آنلاک فکتوری هست؟ قیمتش هم زده برا $16GB 3GS Black 799A دلار استرالیا
                              به ایران میشه یه 700 تا 680
                              اگه نباشه همونجا می تونی بهشون بگی من آنلاک فکتوری میخوام ؟
                              قیمتش چطوره اینجام این قیمت هست یا نه می ارزه بگم از اونطرف بیاره ؟
                              از تمامی دوستان متشکرم.موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط fullboy نمایش پست ها
                                من میخوام بیام تهران iphone بخرم آخرین قیمت 3gs 16 gig چنده ؟
                                شما یه سرچ کنی بد نیست!!!
                                http://www.i-phone.ir/forums/thread292.html
                                پست 16
                                جدیدترین اخبار تکنولوژی در هر زمینه ای .....

نظر

صبر کنید ..
                                X