اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مشاوره برای خرید iPhone 3GS

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تاپیک مشاوره برای خرید iPhone 3GS

سلام دوستان ایفون باز می خواستم بدونم الان کسی بخواد از خارج iphone 3gs بیاره فقط 199 دلار می ده؟؟اخه تو سایت اپل این طور نوشته بود.در ضمن اگه کسی بخواد از امریکا بیاره پول گمرکش چقدر می شه؟؟
    کلا یکم در مورد نحوه خرید از خارج توضیح بدین ممنون می شم!

iPhone - Apple Store (Italia)
    این قیمت آیفون تو ایتالیاس
    از هر جای دیگه هم بخری تقریبا همین قد باید پول بدی

نظر

من هم به خاطر این سوال به انجمن اومدم
      اگه یه کم توضیح بدین مشتری میشم :d

نظر

سلام
        تا اونجایی که من فهمیدم این 199$ مربوط میشه به زمانی که شما با AT&T قرارداد ببندی که این به درد ما نمیخوره
        ولی من که search میکردم متوجه شدم که برای مثال در کانادا الان unlock factory و بدون قرارداد با قیمت 699$/799$ برای 16GB/32GB ارائه میشود
        در نتیجه شما هم باید با این قیمت بخرید تا در اینجا کاملا قابل استفاده باشد.

نظر

سلام
          در مورد اون قیمت 199$ (16gb) و 299$ (32gb) باید عرض کنم که بله قیمت اصلی گوشی آیفون در آمریکا همین قیمت است
          منتها زمانی که شما یک گوشی آیفون خریداری میکنید بایستی حتماً یک خط at&t نیز خریداری کنید که با این حساب شما برای آیفون 32 گیگ باید 499$ کش بدید که تازه بصورت لاک هست

ضمناً تا آنجائی که من خبر دارم در آمریکا و کانادا گوشی آیفون فقط به صورت لاک فروخته میشود و به علت وجود شرکت at&t این گوشی در این کشور آنلاک فروخته نمیشود.

در سایت این شرکت مربوط به کشور ایتالی هم که قیمت 599 و 699 یورو هست که تقریباً 830 و 960 هزار تومان میشه

درکل و به نظر بنده آدم لاک شدش رو از آمریکا بتونه خریداری کنه بهتره تا با این قیمت های بالا از کشور های اروپائی بخره چه برسه که بخواد وارد ایران بشه و با قیمت بالای یک میلیون خریداری بشه

پ.ن: در مورد گمرک هم باید بگم که اگر شما یک عدد گوشی خریداری کنید هیچ گمرکی پرداخت نخواهید کرد چون در گمرک این یک عدد به عنوان هدیه و یا نمونه محصول شناخته میشود.
          ولی اگر 2 و یا بیشتر خریداری کنید این بسته به عنوان کالای تجاری شناخته میشود و گمرکی باید پرداخت کنید که دقیقش رو نمیدونم چقدر هست.

در مورد خرید از خارج هم که شما نمیتونید از آمریکا مستقیم خریداری کنید مگر یکی از آشنایانتان در آمریکا و یا دیگر کشورها خریداری کنند و برای شما اریال کنند.
          ویرایش توسط Jimax : https://i-phone.ir/forums/member/5949-jimax در ساعت 25-06-2009, 02:34 PM دلیل: اضافه کردن توضیحات

نظر

ببخشید من یک سوالی داشتم من یک فامیل دارم در دوبی اگر iphone 3gs بیاد به صورت رسمی در اتصالات انلاک فکتوری هست؟؟ و قرداد نمی خواد؟؟؟؟
            ویرایش توسط iphonestevejobs : https://i-phone.ir/forums/member/791-iphonestevejobs در ساعت 25-06-2009, 02:35 PM

نظر

نوشته اصلی توسط iphonestevejobs نمایش پست ها
              ببخشید من یک سوالی داشتم من یک فامیل دارم در دوبی اگر iphone 3gs بیاد به صورت رسمی در اتصالات انلاک فکتوری هست؟؟ و قرداد نمی خواد؟؟؟؟

بله دوست عزیز

تا چند ماه آینده که به امارات هم برسه میتونید بدون قرارداد از اتصالات خریداری کنید
              البته با قیمت آنلاک فکتوری نه اون 199$

نظر

نوشته اصلی توسط mahyar_shimi نمایش پست ها
                بله دوست عزیز

تا چند ماه آینده که به امارات هم برسه میتونید بدون قرارداد از اتصالات خریداری کنید
                البته با قیمت آنلاک فکتوری نه اون 199$
                دوست قرار نیست تا چند ماه اینده بیاد قرار 18 مرداد بیاد تو دبی
                ویرایش توسط iphonestevejobs : https://i-phone.ir/forums/member/791-iphonestevejobs در ساعت 25-06-2009, 02:45 PM

نظر

خوب دیگه میشه ماه آینده
                  سال آینده که نمیشه

ایشالا بهش برسی

نظر

خوب وقتی لاک باشه سیم کارت دیگه ای نمیشه توش گذاشت یا کار دیگه ای می کنه ؟
                    اون وقت قفلش رو نمیشه شیکست ؟

نظر

ممنون از جواباتون
                      یعنی نمی شه به هیچ وجه 199 دلار خریدش؟؟؟
                      مجبوریم که at&t هم بخریم و قرداد هم ببندیم؟؟
                      ممنون

نظر

در مورد لاک بودنش که شما فقط نمیتونید تماس تلفنی و یا اس ام اس و از این قبیل داشته باشید
                        وگرنه میتونید از باقی امکانات این گوشی استفاده کنید.
                        و در آینده میتونید اون رو به صورت نرم افزاری آنلاک کنید.

به یک شرط میشه 199 دلار خرید و اون هم داشتن اشنا در شرکت اپل هست که اونم شاید بشه

من از طریق یکی از دوستای دوستم که در این شرکت کار میکنه دارم اقدام میکنم تا شاید بتونم این گوشی رو به قیمت 299 دلار خریداری کنم.

نظر

نوشته اصلی توسط ameri نمایش پست ها
                          خوب وقتی لاک باشه سیم کارت دیگه ای نمیشه توش گذاشت یا کار دیگه ای می کنه ؟
                          اون وقت قفلش رو نمیشه شیکست ؟
                          دوست عزیز لاک به این معناس که فقط سیم کارتهای AT&T رو ساپورت میکنه و وقتی شما سیم کارتهای دیگه از جمله همین سیم کارتهای داخل کشور خودمون مثل همراه اول , ایرانسل , تالیارو روش بزارین NoService میده که شما با استفاده از همین فروم و با نرم افزار Redsn0w , Ultrasn0w براحتی میتونید انلاک و اکتیو و جیلبریکش کنید و از همه امکاناتش استفاده کنید(البته انایی که گفتم مربوط به 3G بود 3GS هنوز برنامش نیومده و فقط یه حرفایی در موردش زده شده خبری بشه تو همین فروم میتونی ازش اطلاع پیدا کنی)
                          فقط زحمتش اینه که یه چرخ کوچولو تو این فروم بزنی
                          ویرایش توسط eddi : https://i-phone.ir/forums/member/293-eddi در ساعت 25-06-2009, 05:06 PM

نظر

یعنی می شه با 199 دلار یکی خرید اورد ایران و انلاکش کرد؟؟

نظر

اینجور فهمیدم درسته
                              من میتونم وارد کنم و بفروشیم
                              دوستانی که موافق هستن بگن با هم همکاری کنیم
                              میتونید ای میل بدید
                              amdameri@yahoo.com

راستی
                              مگه نباید قرارداد ببندیم ؟
                              خوب حتما فکرش رو کردن اونا دیگه
                              نه ؟

نظر

صبر کنید ..