اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مشاوره برای خرید iPhone 3GS

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان
    من میخوام یه آیفون 3gs بگیرم.
    لطفا بگین تو تهران از کجا بگیرم قابل اعتماد تره و موقع خرید دقیقا باید چه کارهایی انجام بدم؟
    ضمنا یه مقدار فوری هم هست.
    ممنون.

نظر

• سلام من شيراز زندگي ميكنم
      ميخواستم بدونم قيمت 3gs16چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا اگه ميشه سري جواب بديد ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط M3GS نمایش پست ها
        سلام من شيراز زندگي ميكنم
        ميخواستم بدونم قيمت 3gs16چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا اگه ميشه سري جواب بديد ممنون
        به این تاپیک مراجعه کنین.
        http://www.i-phone.ir/forums/thread292-23.html

نظر

• نوشته اصلی توسط tehraner نمایش پست ها
          مثه این می مونه بپرسی بنز بخرم یا هیوندا؟ معلومه آیفون.
          چه تشابه جالبی ! بنز بهتره یا هیوندای؟ خوب آیفون. حالا بنز آیفون هست یا هیوندای؟

نظر

• نوشته اصلی توسط M3GS نمایش پست ها
            سلام من شيراز زندگي ميكنم
            این تاپیک هم بد نیست یه سر بزنی!

نظر

• نوشته اصلی توسط amin1300 نمایش پست ها
              این تاپیک هم بد نیست یه سر بزنی!
              این تاپیک خیلی وقته آپ نشده دوست عزیز.

نظر

• سلام دوستان
                از کجا بفمم که گوشی برای هفته چندم هستش.
                و آیا طریقه شناختن آنملاک فکتوری راه خواصی داره .

نظر

• می خواستم بدونم بلوتوث برای 3gs امده چون من میخواستم اگه امد آیفون بگیرم

نظر

• نوشته اصلی توسط arminevil655138 نمایش پست ها
                    می خواستم بدونم بلوتوث برای 3gs امده چون من میخواستم اگه امد آیفون بگیرم
                    آمده دوست عزیز

نظر

• به خدا هر چي بيشتر ميخونم بيشتر سر درگم ميشم.بهترين راه واسه فهميدن انلاك فكتوري چيه؟اخه ميخوام بگم از المان واسم بيارنو طرفم هيچي از iphone نميدونه.1:لاك بگيرم يا انلاك؟2:اگه لاك بعد اينجا انلاك ميشه؟اگه انلاك بايد چيو چك كنه كه بفهمه انلاكه؟3:كلا" چه چيزاييرو بايد چك كنه؟4:اصلا به صرفس خريد از المان؟جون عزيزتون كامل جوابمو بدين.اگه چيز بيشتري خودتون ميدونيد اضافه كنيد
                      ویرایش توسط hamidrezaaa : https://i-phone.ir/forums/member/18463-hamidrezaaa در ساعت 23-02-2010, 03:01 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidrezaaa نمایش پست ها
                        به خدا هر چي بيشتر ميخونم بيشتر سر درگم ميشم.بهترين راه واسه فهميدن انلاك فكتوري چيه؟اخه ميخوام بگم از المان واسم بيارنو طرفم هيچي از iphone نميدونه.1:لاك بگيرم يا انلاك؟2:اگه لاك بعد اينجا انلاك ميشه؟اگه انلاك بايد چيو چك كنه كه بفهمه انلاكه؟3:كلا" چه چيزاييرو بايد چك كنه؟4:اصلا به صرفس خريد از المان؟جون عزيزتون كامل جوابمو بدين.اگه چيز بيشتري خودتون ميدونيد اضافه كنيد
                        ۱. طبیعتأ انلاک بهتره

۲.به نظر من مطمئن*ترین راه اینه که برین تو گزینهٔ setting ، اگه گزینهٔ carrier داشت انلاکه

۳.همون لاک یا انلاک بودن فک کنم از همه مهمتر باشه ، هفتهٔ تولیدم مهم ولی* فک نکنم بشه قابل ۴۰ از آلمان پیدا کرد

۴.نمیدونم

نظر

• جواب سوال 4
                          آلمانو نمیدونم ولی عموم همین دیروز iPhone 3gs 16gb آنلاک فکتوری از امریکا آورد
                          پرسیدم چند گفت 700 دلار
                          تقریبا 100 120 تومن از اینجا ارزونتر افتاد

نظر

• اساتید یه سوال داشتم؟؟
                            من یه ایفون دارم که هفته 40 به بعد هست و OS 3.1.3 iهست ..سوال من اینه اگه زمانی این موبایل رو بفروشم ایا احتمال این هست بتونم تو بازار جای پیدا کنم که موبایل 3GS ما قبل هفته 40 پیدا کنم که بشه دایم جیل کردش؟؟ مثلا یه قیمت اضافه بگیره ولی گوشی ما قبل هفته 40 داشته باشه؟؟؟ ایا دوستان و بزرگان جای سراق دارند؟؟

نظر

• ممنون از جواباتون.راستي چه جوري ميشه از المان لاك گرفت؟مگه لاك بدون كانتركت ميشه؟؟اخه طرف من مقيم المان نيست ميتونه لاك بدون قرارداد گير بياره؟

نظر

• برنامه بلوتوث برای 3gs را باید دانلود کنیم یا میشه خرید برنامه را

نظر

صبر کنید ..
                                X