اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سرعت اینترنتون چنده؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط asaber نمایش پست ها
    من سرعت ٨ مگابيت هاي وب دارم و نهايت سرعت دانلودم به ١٠٠٠ يا ١٢٠٠ كيلو بايت ميرسه راضيم بد نيست
    برا خونه گرفتی؟
    محدودیت ترافیک؟
    ساعات رایگان؟
    قیمت؟

نظر

• سرعت اینترنتون چنده؟

براي دوستان دو تا تست گذاشتم

يكي رايتل

اينم همراه اول

همونطور كه ميبينيد همراه اول تغريبا سه برابر رايتل سرعت داره
      تهران اكباتان
      هر دو دريك لحظه و يك مكان

Sent from my iPhone using Tapatalk
      ویرایش توسط aghta : https://i-phone.ir/forums/member/135853-aghta در ساعت 12-12-2013, 02:24 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Aliardalan نمایش پست ها
        راستش من هم مخابرات دارم ولی خیلی راضیم ازش اولش ۱۲۸ داشتم بعد ۲۵۶ داشتم الان هم یک مگ دارم واقعا هم راضیم
        سرعتش هم اصلا افت نداره
        دانلود هم با idm بین ۱۱۰ تا ۱۳۰ تو مک هم با folx بین ۱۰۰ تا۱۲۰ و در کل راضیم
        الان مخابرات فعلا سرعتش پایینه همون بین ۳۰ تا ۴۰ حالا شایدم کمتر اما قبلش سرعت دانلودم رو ۲۰۰ تا ۲۵۰ بود

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

• سلام
          2 مگ از صبانت دارم
          سرعت دانلود با منیجر تقریبا 600kb/s میرسه

نظر

• سلام به همه
            من وایمکس دارم با سرعت 512 (ایرانسل)
            راضیم ولی به نظر من بسته های افزایشیش گرونه

نظر

• واس من مخابراته 512 نامحدود
              سرعتمم بين 90 تا 100 كيلوبايت در ثانيس

نظر

• نوشته اصلی توسط djmorteza نمایش پست ها
                واس من مخابراته 512 نامحدود
                سرعتمم بين 90 تا 100 كيلوبايت در ثانيس
                دوست عزیز نامحدود مخابرات اصلاً خوب نیست خودشون هم خوب میدونن من ۱ هفته داشتم اما سریع عوضش کردم قراره که نامحدود رو کلاً حذف کنن

نظر

• سرعت دانلود با کامپیوتر 450kb/s هست با گوشی هم حدود 400 میچرخه
                  سرویس 512 محدود پارس آنلاین

Sent from my iPhone 5s

نظر

• نوشته اصلی توسط ALI_BraveHeart نمایش پست ها
                    سرعت دانلود با کامپیوتر 450kb/s هست با گوشی هم حدود 400 میچرخه

Sent from my iPhone 5s

سلام...دوست عزیز من چند ساله از صبانت سرویس میگیرم....تازگیها تعرفه هاش رو غیر منطقی گرون کرده....به فکرم زده از پارس انلاین سرویس 512 بگیرم چون هم تعرفه و هم سرعتش به صرفه تره....با این سرعتی که ذکر کردید عالیه منتها من شرق تهرانم....ایا شما هم در تهران همچین سرعتی دارید..؟ راضی هستید..؟ ممنون میشم پاسخ بدید ( اخه نمیخوام از چاله دربیام بیوفتم تو چاه...!)
                    ویرایش توسط babak7611 : https://i-phone.ir/forums/member/55273-babak7611 در ساعت 12-12-2013, 11:49 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ALI_BraveHeart نمایش پست ها
                      سرعت دانلود با کامپیوتر 450kb/s هست با گوشی هم حدود 400 میچرخه

Sent from my iPhone 5s
                      عجب سرعتي داري
                      منم ٥١٢ پارس انلاين دارم ولس سرعت دانلودش بالا تر از ٢٠٠ نميشه

نظر

• نوشته اصلی توسط babak7611 نمایش پست ها
                        سلام...دوست عزیز من چند ساله از صبانت سرویس میگیرم....تازگیها تعرفه هاش رو غیر منطقی گرون کرده....به فکرم زده از پارس انلاین سرویس 512 بگیرم چون هم تعرفه و هم سرعتش به صرفه تره....با این سرعتی که ذکر کردید عالیه منتها من شرق تهرانم....ایا شما هم در تهران همچین سرعتی دارید..؟ راضی هستید..؟ ممنون میشم پاسخ بدید ( اخه نمیخوام از چاله دربیام بیوفتم تو چاه...!)
                        سلام، بنده تهران نیستم.
                        پارس آنلاین یه قابلیت جدید گذاشته، که در زمانی که خط شلوغ نباشه سرعت دانلود کاربر ها بسیار زیاد میشه یا همون Boost میشه، تقریبا تمام ساعات روز سرعت بالا هست بجز سرعت دانلود شبانه ! برای تمام سرویس ها هم گذاشته چه 256 چه 512 و ...
                        من تا حالا راضی بودم نزدیک به سه سال هم هست از پارس آنلاین سرویس میگیرم
                        ولی وضعیت و کیفیت ISP ها به شهر و حتی منطقه بستگی داره پیشنهاد میکنم قبل از هر کار از دوستان و آشنایان که تو منطقه شما استفاده میکنن تحقیق و پرس و جو کنید.

Sent from my iPhone 5s

نظر

• منم مخابران دارم روزاش 300 تا هست نواسوانم خیلی داره ولی شبانش 30 بالا نمیره کاش 6 ماهه نمیگرفتم

نظر

• نوشته اصلی توسط aligfx نمایش پست ها
                            دوست عزیز نامحدود مخابرات اصلاً خوب نیست خودشون هم خوب میدونن من ۱ هفته داشتم اما سریع عوضش کردم قراره که نامحدود رو کلاً حذف کنن

بنده راضیم عالیه

نظر

• من برای شرکت ۲۵۶ پارس آنلاین دارم همیشه 195KB دانلود دارم و نامحدود ماهانه گرفتم.
                              برای خونه ۱ مگ از عصر تله کام گرفتم تا ۶۰۰-۷۰۰ دانلود دارم.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• همه صحبت از كيلوبايت ميكنيد؟؟
                                مگه با سرعت كميلو بايتي ميشه كار كرد؟؟؟
                                اينترنت من وايزلس آول گستر هستش
                                تازه الان افت سرعت دارم

نظر

صبر کنید ..
                                X