اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سرعت اینترنتون چنده؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط SkyWalker نمایش پست ها
    من به پیشنهاد دوستان قراردادم رو با شاتل فسخ کردم و یک مگ مخابرات گرفتم . اما سرعت دانلودش خیلی پایینه . راه خاصی داره؟
    سعید جان مخابرات یک هفته ای میشه کلا ریخته به هم امروز هم زنگ زدن خونه حتی رسما اعلام کردند این مورد رو و گفتند طی چند روز آینده حل میشه

من هم 1 مگ دارم بیشتر از 10-15 نمیده بهم الان ...

نظر

• خیلی هم نوسان داره
      یعنی سرعتی که مینویسه یه همچین چیزیه
      ۱۴-۱۸-۳۳-۵۷-۹۰-۲۶-۱۵-۸-....

- - - - - - - - - -

خیلی هم نوسان داره
      یعنی سرعتی که مینویسه یه همچین چیزیه
      ۱۴-۱۸-۳۳-۵۷-۹۰-۲۶-۱۵-۸-....
      sigpic

نظر

• نظر دوستان در مورد آسیا تک چطوره ؟* قیمت هاش نسبت به شاتل که خیلی بهتره !*

تو تهران چطوره و منطقه مخابراتی جماران
        ویرایش توسط amir_h0ssein : https://i-phone.ir/forums/member/24788-amir_h0ssein در ساعت 30-12-2012, 09:55 PM

نظر

• من منطقه مخابراتیم همونه . تحقیق کردم بهترین گزینه موجود همین مخابراته . خیلی هم راحت یه مگ دادن .
          sigpic

نظر

• نوشته اصلی توسط skywalker نمایش پست ها
            من منطقه مخابراتیم همونه . تحقیق کردم بهترین گزینه موجود همین مخابراته . خیلی هم راحت یه مگ دادن .
            منم شنیدم اصلا خوب نیست !* :d

حالا نظر در مورد آسیا تک چطوره ؟

نظر

• سرعت اینترنتون چنده؟

نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
              منم شنیدم اصلا خوب نیست !* :d

حالا نظر در مورد آسیا تک چطوره ؟
              من تو شركت آسيا تك دارم ٢٥٦ نامحدود سرعتم ٧٠ ماه قبل ٤٨ گيگ دانلود داشتم
              خوبه در كل

ولي محدود سرعتش خيلي بيشتره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• راستش من هم مخابرات دارم ولی خیلی راضیم ازش اولش ۱۲۸ داشتم بعد ۲۵۶ داشتم الان هم یک مگ دارم واقعا هم راضیم
                سرعتش هم اصلا افت نداره
                دانلود هم با idm بین ۱۱۰ تا ۱۳۰ تو مک هم با folx بین ۱۰۰ تا۱۲۰ و در کل راضیم

نظر

• من هم سرویس 512 دارم با ترافیک نامحدود؛ ترافیک برای من خیلی مهمه چون دوست دارم زیاد دانلود کنم. اما سرعت دانلود اصلا" بالا نیست! شاید دفعه بعد سرویس 1 مگ بخرم...

الان وقتی با اکانت ویژه از یک سایت دانلود فیلم با سرعت 80 دانلود میکنم.

به نظر شما وضع نت من چطوره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط PouyanHP نمایش پست ها
                    من هم سرویس 512 دارم با ترافیک نامحدود؛ ترافیک برای من خیلی مهمه چون دوست دارم زیاد دانلود کنم. اما سرعت دانلود اصلا" بالا نیست! شاید دفعه بعد سرویس 1 مگ بخرم...

الان وقتی با اکانت ویژه از یک سایت دانلود فیلم با سرعت 80 دانلود میکنم.

به نظر شما وضع نت من چطوره؟
                    نسبت به این که نا محدود هست و ۵۱۲ به نظرم خوبه چون میانگین سرعت تو نا محدود تقریبا همین هست .

نظر

• من ۱مگ دارم روزا سرعت دانلودم ۱۷۰،۱۸۰هست اما شبا بین ۷۰،۸۰میشه.مبین نت
                      - - - - - - - - - -

من ۱مگ دارم روزا سرعت دانلودم ۱۷۰،۱۸۰هست اما شبا بین ۷۰،۸۰میشه.مبین نت
                      ویرایش توسط shadmehr : https://i-phone.ir/forums/member/12900-shadmehr در ساعت 04-01-2013, 04:05 PM

نظر

• امروز پارس آنلاینو جو گرفته؟!
                        ۱ مگه از مبین نتم که ۲ بیشتره!
                        ویرایش توسط amgr : https://i-phone.ir/forums/member/63517-amgr در ساعت 07-01-2013, 01:00 PM
                        .:amgr:.

نظر

• نظر

• جستجوی اتفاقی

نظر

• دوستان کسانی که نامحدود شاتل دارن راضی هستن ؟

نظر

• من سرعت ٨ مگابيت هاي وب دارم و نهايت سرعت دانلودم به ١٠٠٠ يا ١٢٠٠ كيلو بايت ميرسه راضيم بد نيست

نظر

صبر کنید ..
                                X