اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سرعت اینترنتون چنده؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• 18 kb

ماهی ۲۵ هزار تومان

نظر

• نوشته اصلی توسط hp_i3 نمایش پست ها
      18 kb

ماهی ۲۵ هزار تومان
      کدوم شرکت ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
        کدوم شرکت ؟
        128 kb

گه ۱۸ میگیره

ماهی ۲۵ تومان از شرکت رسانه من فقط می تونیم از این شرکت بگیرم

نظر

• نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
          ۱۲۸ رنگین کمان
          اصفهان
          دانلود ۱۷۰ کیلوبایت

شاتل داشتم تا دیروز دانلود رو time out میداد بعضی اوقات ، البته فکر کنم رنگین کمان فقط تو اصفهان هست و سرعتی که میدن ۱۲۸ فقط ولی تا ۲ مگ باز هست، پیشنهاد میکنم سمت شاتل نرید
          ماهیانه ۱۳ تومن
          ۵ گیگ

نظر

• نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
            ۱۲۸ رنگین کمان
            اصفهان
            دانلود ۱۷۰ کیلوبایت

شاتل داشتم تا دیروز دانلود رو time out میداد بعضی اوقات ، البته فکر کنم رنگین کمان فقط تو اصفهان هست و سرعتی که میدن ۱۲۸ فقط ولی تا ۲ مگ باز هست، پیشنهاد میکنم سمت شاتل نرید
            دوست عزیز من خودم ۲ سال از شاتل استفاده میکنم و تا حالا هیچ چیز جز سرعت خدمات عالی و قیمت کم ازش ندیدم ۱۲۸ اکو خانگی ۱۲ ماهه ۱۵ گیگ ( البته تا پایان دوره خودش ۱۰-۱۲ گیگ جایزه میده و تو جشنواره هاش با خرید ۵ گیگ ۱۰ گیگ میده ) با هزینه ماهی ۷ تومن دارم سرعت دانلودم ۲۵۰ هست این سرعت رو با ۲۵۶ هم بهتون نمیدن ! درضمن خدماتشون هم عالیه من یک بار ۳ صبح بیخابی زده بود به سرم داشتم دانلود میکردم اینترنت قطع شد زنگ زدم مرکز شاتل کمتر از ۵ دقیقه کارم رو راه انداخت ! ( از نظر کنترل کیفیت کار بعد از هر بار که کسی از شرکت بیاد یکی زنگ میزنه درباره حتی لحن صحبت کردنش ازتون میپرسه ) کلاً شاتل تشکیل شده از چند شرکت هست که فکر کنم شماها با یکی از شرکت هاش که زیاد خوب نیست قرارداد بستین چون من نه طی ۴ سالی که شرکتمون باهاش قرارداد میبنده ونه طی این ۲ سالی که خودم قرارداد بستم چیز بدی ازش ندیدم الکی براش حرف در نیارین!

نظر

• خوب شما راضی من از نظر خودم گفتم ناراضی چیزی هم بود که ازش دیده بودم حداکثر ازش 50 کیلوبایت دانلود داشتم با چیز پی ان میرسید به زیر 10 کیلو بایت , سروسی نامحدودشم وقتی فایل حجیم میزدی از 50 کیلو بایت میرسید یه 15 و پشت تلفن میگفتن fair policy pricy یا اینکه استاندارد سرویس شما همین هست شب هم که اصلا نمیتونستم دانلود کنم , ولی از نظر پشتیبانی قبول دارم قوی عمل میکنن و با حوصله , خلاصه منکه سرویسم رو عوض کردم راضیم هستم شما هم از شاتا راضی فکر نمیکنم شما هم در جایگاهی باشی که ترجبه ی شخصی من رو حرف در اوردن تعبیر کنی
              ویرایش توسط parham7 : https://i-phone.ir/forums/member/14861-parham7 در ساعت 16-04-2012, 11:44 PM

نظر

• دوستان گرامی
                من یه سوال در مورد خط ایرانسل دارم. میخوام برای اولین بار سیم کارت ایرانسل اونم فقط واسه اینترنتش بگیرم. لطفا دوستانی که استفاده کردن بگن که چه طوریه؟ سرعت کلا نتش و دانلودش توی ساعتهای مختلف. ازش راضی هستین؟ منظورم بسته های gprs هست.
                مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط shararee نمایش پست ها
                  دوستان گرامی
                  من یه سوال در مورد خط ایرانسل دارم. میخوام برای اولین بار سیم کارت ایرانسل اونم فقط واسه اینترنتش بگیرم. لطفا دوستانی که استفاده کردن بگن که چه طوریه؟ سرعت کلا نتش و دانلودش توی ساعتهای مختلف. ازش راضی هستین؟ منظورم بسته های gprs هست.
                  مرسی
                  من بسته ۲ گیگ گرفتم به درد وب گردی و تماس های نت میخوره نه بیشتر از edge بیش از این نمیشه انتظارداشت ولی خیلی راضیم اخه من تماس هام و مسیج هام رو با نت میدم و فریمور هام بانت میام سرکلاس حوصله ادم سر نمیره از همراه اول خیلی سره

نظر

• یعنی ماهانه که 10 تومن میدین ازش در همون حد هم استفاده میکنین؟

نظر

• نوشته اصلی توسط rapere021 نمایش پست ها
                      من بسته ۲ گیگ گرفتم به درد وب گردی و تماس های نت میخوره نه بیشتر از edge بیش از این نمیشه انتظارداشت ولی خیلی راضیم اخه من تماس هام و مسیج هام رو با نت میدم و فریمور هام بانت میام سرکلاس حوصله ادم سر نمیره از همراه اول خیلی سره
                      تماسهاتونو با چه برنامه ای برقرار میکنین؟

نظر

• بالاخره من ایرانسل رو بگیرم یا نه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shararee نمایش پست ها
                          بالاخره من ایرانسل رو بگیرم یا نه؟
                          بسته به اينه كه به چه ديدي بهش نگاه كنيد و با چي مقايسش كنيد .

اگه از ديال آپ استفاده ميكنيد و بعد بخواين از gprs استفاده كنيد ، ميشه گفت ميتونه راضيتون كنه . اما اگه كاربر adsl هستيد شديدا اذيتتون ميكنه .
                          اگه ميخواين يه اينترنت هميشه همراه خودتون داشته باشيد و ازش استفاده ميكنيد ميتونه گدينه خوبي باشه . اما اگه استفادتون زياد نيست و استفاده از wifi توو خونه يا محل كار جوابگوي انتظارتون هست حتما از wifi استفاده كنيد . چون هم از نظر سرعت قابل مقايسه نيست و هم از نظر هزينه ميتونه بصرفه تر باشه !

حالا با اين تفاسير ببينيد كدوم بيشتر به دردتون ميخوره !

ويرايش: با تمام اين حرف ها و نظرات ، بد نيست اگه واسه يه دوره امتحانش كنيد چون استفادش واسه يك يا چند دوره به معني اشتراك نيست و ميتونيد بعد از اون ديگه استفاده نكنيد ....
                          ویرایش توسط amir427 : https://i-phone.ir/forums/member/55007-amir427 در ساعت 30-04-2012, 01:01 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
                            تماسهاتونو با چه برنامه ای برقرار میکنین؟
                            احتمالا viber

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                              احتمالا viber
                              آخه اگه viber باشه که دو طرف باید به اینترنت وصل باشن.

نظر

• 128kb شاتل با 100 دانلود می کنم

نظر

صبر کنید ..
                                X