اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سرعت اینترنتون چنده؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عصرتلكام
    ١مگ - ٢٦٠،٢٧٠ KB/s
    ٥گيگ ماهانه
    ٢٩تومان
    ٣تا٧ رايگان ( ٩٠~١٢٠kb/s)
    ویرایش توسط black66 : https://i-phone.ir/forums/member/1681-black66 در ساعت 30-03-2012, 11:49 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط macworld نمایش پست ها
      سرعتم بد نیست راضیم

اینم سرعت دانلودم رو ویندوز xp با internet download maneger

رو مک یه خورده پایین تره خواستین از اونم اسکرین شات میزارم

من چندین مرتبه هست این عکس رو میبینم در صفحه اول این تاپیک و چیزی واسم سوال هست ، الان دیگه صبرم تمام شد گفتم بپرسم!!!:
      برنامه idm فایل به نهایتا 16پارت میکنه واسه دانلود. که از عکس مشخص هست همینطوره، بعد هر پارت اگه ببینید حدود 14 تا 16مگ هست. اگه 15 مگ بگیریم متوسط میشه 240 مگ.. یعنی شما باید 240 مگ دانلود کرده باشید..

چطور هست 490 دان شده ؟

نظر

• اینترنت خونه (ونکوور)

3g گوشی

ویرایش توسط hamidrezaaghaja : https://i-phone.ir/forums/member/480-hamidrezaaghaja در ساعت 31-03-2012, 04:53 AM

نظر

• ۵۱۲ پارس آنلاین - اصفهان - سرعت دانلودم با Folx میشه ۲۴۰

نظر

• Sent from my ASHF@Phone using Tapatalk

نظر

• دوستان بعضاً ادعاهايى مرقوم ميفرمايند كه امكان آن نياز به كيمياگرى داره!
              حداكثر سرعت دانلود مبني بر بايت= سرعت بر مبناى بيت بر ثانيه تقسيم بر هشت.
              بنابراين سرعت دانلود
              ٥١٢ = ٦٤kb/s
              ١mb=١٢٨kb/s
              ٢mb=٢٥٦kb/s

Sent from my ASHF@Phone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط tabeez نمایش پست ها
                من چندین مرتبه هست این عکس رو میبینم در صفحه اول این تاپیک و چیزی واسم سوال هست ، الان دیگه صبرم تمام شد گفتم بپرسم!!!:
                برنامه idm فایل به نهایتا 16پارت میکنه واسه دانلود. که از عکس مشخص هست همینطوره، بعد هر پارت اگه ببینید حدود 14 تا 16مگ هست. اگه 15 مگ بگیریم متوسط میشه 240 مگ.. یعنی شما باید 240 مگ دانلود کرده باشید..

چطور هست 490 دان شده ؟
                وقتی یه بار با idm تا یه جایی دانلود کنی و stop کنی و بعداً دوباره resume کنی اون مقداری رو که قبلاًً دانلود کردی توی اون پارت بندی ها نمی نویسه و اونا دوباره از صفر شروع میشن ولی تو حجم کلی می نویسه

نوشته اصلی توسط khayam نمایش پست ها
                دوستان بعضاً ادعاهايى مرقوم ميفرمايند كه امكان آن نياز به كيمياگرى داره!
                حداكثر سرعت دانلود مبني بر بايت= سرعت بر مبناى بيت بر ثانيه تقسيم بر هشت.
                بنابراين سرعت دانلود
                ٥١٢ = ٦٤kb/s
                ١mb=١٢٨kb/s
                ٢mb=٢٥٦kb/s

این بر مبنایِ محاسبات درسته ولی هیچ کدوم از شرکت ها اینطوری کار نمیکنن به خصوص در سرویس های حجمی سرعت بیشتر میدن چون این کار هم باعث جلب رضایت مشتری میشه هم لذتی که دانلود با سرعت بالا به کاربر میده باعث میشه حجمش زودتر تموم بشه و حجم اضافی بخره
                اما حرف شما در مورد سرویس های نامحدود درست هست
                خود من الان سرویس حجمی با پهنای باند ۱۲۸ از شرکت پیشگامان دارم یعنی سرعتم باید ۱۶ کیلو بایت بر ثانیه باشه در صورتی که با سرعت متوسط ۱۳۵ کیلو بایت بر ثانیه دانلود میکنم

Sent from my iPad using Tapatalk
                ویرایش توسط AliRez7A : https://i-phone.ir/forums/member/27074-alirez7a در ساعت 10-04-2012, 04:52 AM

نظر

• دوست عزيز چنين چيزي غير ممكنه مگر با دعاى توسل
                  اين اشتباه isp شما بوده كه شما ١٢٨ درخواست كرديد و اونها اشتباهاً سرعت بالاترى اختصاص دادن من بارها اين اشتباه رو ديدم مثلا فردي كه ٢٥٦ درخواست كرده ١mb دريافت كرده و isp همچنان به تمديد با سرعت ١mb ادامه ميده. البته اين اشتباه معمولاً در adsl ديده شده اما حتى وايمكس مبين هم اين اشتباه رو كرده
                  جهت آگاهي از سرعت واقعى پهناى اختصاص يافته به شما http://www.speedtest.net

نظر

• عزیز من شما اشتباه میفرمایید، دقیقا همون طوری هست که AliRez7A عزیز فرمودند.
                    اینکار صرفا جنبه بازاریابی و حفظ مشتری داره و اکثر شرکت ها اینکارو انجام میدن.

نظر

• سلام
                      از دوستان خواهش میکنم یه سر به این تاپیک بزنن و بعد تنظیمات نظرخودشونو نسبت به افزایش سرعت دانلود اعلام کنن من رو dial-up انجام دادم تقریبا چیزی بیشتر از دو برابر افزایش سرعت دانلود داشتم به adsl دسترسی ندارم لطفا همه تنظیمات انجام بدن

نظر

• ۲۵۶نامحدود مکس نت
                        خوبه یا بد؟

نظر

• عجيبه !
                          ٥١٢ شاتل
                          سرعت ١٨٠ ميانگين

نظر

• 1 مگ ماهان نت
                            خوبه؟

نظر

• من ماهان نت دارم.خیلی راضی نیستم اما در کل خوبه.1 mb.سرعت دانلودم معمولا200kbps

نظر

• با احترام به دوستان بر آنچه نسبت به آن ناآگاهيم پافشارى نكنيم. ايران خودرو بايد به ساخت پيكان ادامه و براى جلب مشترى موتور ١٦٠٠ را با سرعت لامبورگينى ارائه ميداد.

نظر

صبر کنید ..
                                X