اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونه با Apple آشنا شدید

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من اولین بار عکس آیفون 2جی رو تو تابلوی یه موبایل فروشی دیدم که بعد از دیدنش تا 3 روز تو کفش بودم و اون موقع که خودم 5700 داشتم برادرم هم خر ترین گوشیه تو بازار یعنی n81 داشت که اون موقع که بستنی کیم بود 50 تومن بنزین لیتری 80 تومن ! برادیم واسش 580 تومن پول داد !
    باخودم می گفتم عجب طراحی داره ! خلاصه که برای اولین بار آیپاد دوستمو که 2 جی بود رو تو کلاس زبان دیدم و سه جلسه از کلاسو داشتم باهاش کار می کردم ! بعدشم بلا فاصله رفتم یه 2جی 8 خریدم که هنوزم دارمش ! اگه پول داشتم آیفون می خریدم و تنها دلیل خرید آیپاد برای من آشنایی با اپلب و در آوردن جیک و پیک برنامه هاش و جیلبریکو این جور حرفا !
    الان من بجایی رسیدم که هیچ مارکی رو جز اپل قبول ندارم و طرفدار صد در صدشم !
    دارم پولامو جم می کنم برا خرید آیفون نسل بعد که امید وارم تو wwdc معرفیش کنن !

نظر

• منم با ایفون 2g دوستم اشنا شدم با اپل ....
      بعد 3g , 4 , 4s الان هم که ایپد جدید ...

نظر

• اولی که ایپد ۱اومد تو تلوزیون دیدم واقعا عاشقش شدم بعد که گلکسی اومد موندم ایپد بگیرم یا گلکسی و که اتفاقی به یکی از دوسام زنگ زدم گفت یه ایپد ۱وای فای دسته دو دارم منم همون روز رفتم گرفتمش گرفتن هماناو :
        Ipad1 3g
        Ipad2 3g
        Iphone 3gs
        Iphone 4
        Macbook pro 374
        ولی خیلی خوشحالم که نرفتم سمت گلکسی و قرارم نیست به این سادگیا اپل جاش و به یکی دیگه بده
        ❤apple❤

Sent from my iPhone4.Tapatalk

نظر

• منم جزو 5 نفر اول جزیره قشم بودم یه آیفون 3جی دوستم رو با یه لب تاپ Acer Aspire 1 آکبند که داشتم معاوضه سربه سر کردم ... ولی ورژن 3.1.2 بود مه اون موقع هنوز Blackra1n نیومده بود و تو ریکاروری بود ... بعدش اونو 8-9 ماه پیش فروختم و الان هم یه دونه آیفون 4 32 گیگ مشکی دارم

نظر

• اولین بارمدیر کارخانه ای که کار میکردم یه آیفون 2جی برای پسرش که 12 سالش بود از آمریکا گرفته بود من تا دیدمش چون خاموش بود گفتم پس کلید هاش کجاست؟؟!!!!هنوز تو ایران نبود ولی ازبدنه آلومینیومی و صفحه بزرگش خیلی خوشم اومد ..بعد یک سال یکی از دوستام یکی مثل همون رو دست دوم کسی از آمریکا براش گرفته بود و اون موقع بود که جذب سرعت و قابلیت هاش شدم .....ولی فکر میکردم فارسی نداره بلوتوث نداره قفل هستش و راحت به کامپیوتر وصل نمیشه پس به درد نمیخوره ولی کاش این مشکلات رو نداشت...
            بعدش یه 3جی دست دوم گرفتم که سریع تع توش رو درآوردم تازه فهمیدم اطلاعاتم 10 درصد بوده....!! بعد هم چون عاشق لوازم قوطی کبریتی و چهارگوش بودم اینقدر خواب آیفون 4 رو دیدم تا بلاخره یکی بهم یه آکبندش رو هدیه از آمریکا فرستاد....الان که دیگه مثل اکثر دوستان با هیچ برند دیگه ای نمیتونم سرکنم...طولانی شد شرمنده
            ویرایش توسط mojahed25 : https://i-phone.ir/forums/member/80453-mojahed25 در ساعت 01-05-2012, 03:00 AM

نظر

• سلام
              منم يه روز اومدم خونه ديدم داداش كوچيكم داره با يه گوشي بازي مي كنه بعد دقت كردم و پشتش رو ديدم فهميدم اپله
              كلي حال كردم
              پيگيرشدم ديدم يكي از دوست هاي بابام به بابام هديه داده
              و من چون پسرش بودم ازش گرفتم
              بعد چند روز اسمش رو فهميدم
              3gs بود
              كه سه چهار ماه پيش توي همين انجمن فروختمش
              الان هم يه ipad2 دارم كه مي خوام بفروشمش ipad3 بگيرم

نظر

• سلام
                راستش من هم دو سال پیش رفته بودم مالزی و اصلا تو باغ دنیای اپل نبودم ... اونجا دنبال نوکیا N900 میگشتم ... !!!
                بعد تو یک پاساژ معروف که مخصوص کامپیوتر و گوشی هستش ( Lowyet ) نفهمیدم چی شد که یه هو دیدم آیفون 4 مشکی 32 گیگ تو دستمه ... واقعا از این اتفاق خیلی خوشحالم ....

نظر

• منم مثل h.karimi بودم اصلا تو فکر اپل نبودم ولی حدود 1 سال پیش آیپاد تاچ رو تو دست یکی از دوستام دیدم و عاشقش اپل شدم.

نظر

• من عاشق گوشی امیعنی زندگیم با گوشی،و تا سال قبل هر سه ماه یه گوشی عوض میکردم و خسته میشدم ازشون به ترتیب گوشیام،
                    N91-k850-n96-n97-omnia hd-wave1-desire-galaxy s-incredible s-
                    تا اینکه رفتیم اصفهان خونه فامیلامون،اونجا قصد تعوض گوشی اخریمو داشتم که گفتم بزار یه ایفون بگیرم و رفتم یه ایفون ۴ سفید خریدم،و جالبه که ایفون ۴ رو ۹ماه داشتم و بعدش ۴اس گرفتم، و واقعا از داشتن این گوشی خوشحالم
                    ولی این درمورد گوشی بود،من ایپد ۱ رو همون اوایل خریده بودم، و بعدشم کنار ایفون۴ مک بوک خریدم
                    و الانم فقط اپل رو قبول دارم،جیلبریک ام نمیکنم و نرم افزارای موزد نیازمو میخرم و براحتی به اخرین ورژن ios اپدیت میکنم
                    ویرایش توسط BNSH2010 : https://i-phone.ir/forums/member/65755-bnsh2010 در ساعت 23-05-2012, 09:56 AM

نظر

• من وقتی بچه بودم 8-9 سالم بود با پدرو مادرم رفته بودیم کوه که ایفون 2 را دست یکی که با ما داشت از کوه میامد بالا دیدم و از همون کوچیکیم عاشقش شدم و چند سال بعدم انقدر به بابام گفتم تا تولدم برای یدونه خرید :d

نظر

• یک از دوستام حدود دو سه سال پیش یه ایپاد تاچ خریده بود من دو تا چشمه از کاراش رو که دیدم عاشقش شدم .اتفاقا یه چند روز بعد تولدم بود .میخواستم برم یه دونه بخرم که دیدم دوستام برام به یه ایپاد تاچ 32 کادو گرفتن.بهترین کادویی بود که تا حالا گرفته بودم.

نظر

• من اولین بار تو یه مجله عکس استیو جابز رو دیدم که نشته و در مورد ایفون 2جی که مثلا قرار بود تا چند وقت دیگه عرضه بشه با جابز و اپل اشنا شدم ....خیلی کیفور شده بودم و میگفتم خدایا یعنی همچین چیزی به ایران هم میاد!!!الان هم با 3 جی اس خوشیم!!!
                          _____>به مناسبت فتح خرمشهر>!استیو نبودی ببینی ایتوز ازاد گشته .....!!(بقیش نیومد)!

نظر

• منم اولين بار بابام يه كيلو اپل خريد منم با هاش اشنا شدم
                            يخ كنم
                            تو اينترنت ايپد رو ديدم البته قبلش يكي از دوستام ايفون داشت و يه كم با محصولات اپل اشنا شدم
                            كلا يه وسيله ي تاچ كه تقريبا كار گوشي رو بكنه كه همين خيلي خوبه

نظر

• منم توي بي ار تي ديدم يكي داره فيفا بازي مي كنه. با خودم گفتم حتما بايد ده پونزده مگ حجم بازي باشه.بعدا وقتي فهميدم بازي و اپليكيشين هاي گيگ ي ميخوره به زور اب قند خودمو جمع كردم و بعدش رفتم يك ايفون بزرگ خريدم( ايپد).

نظر

• از وقتی که یه دونه ایفون 4 خریدم

نظر

صبر کنید ..
                                X